Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori izdvojena tema

poruka: 11.738
|
čitano: 1.607.164
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
intelduo1 kaže...

 Imaš ovdje za 249 kn set, a sad je li to normalna cijena... tvoja procjena.

 

https://www.mikronis.hr/kabel-za-napajanje-phanteks-sleeved-bijeli-p-n-ph-cb-cmbo-wt.aspx

 Vidjeh to, a da nisam ti si vec cetvrti koji mi je to linkao, hvala svejedno. 

 

Stvar je sto mi samo treba 24 pin i za grafu, 250kn je ajmo rec ok cijena za set, ali trenutno mi je to previse... Mislim da cu prije ulozit u ram i napajanje.

15 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

imam ih ja godinu dana,nikakvih problema, kvalitetno su sleevani

 

 

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 13:24 (simeparanoja).
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Entropija kaže...

Sickness 

Di si uzo sat i koliko si dao?

Kakva mu je autonomija?

 

 Ei, kupio sam ti ga preko Geekbuying shopa, sa IT skladišta, nisam dao nikakva dodatna davanja i izašlo me negdje oko 1200kn. Naručen u pon, došao u čet, napunjen na 67%, i stalno je sve živo na njemu upaljeno i evo sad je na 29%. Po specifikacijama baterija bi trebala držati 5-6 dana. Čini mi se da će tako i biti.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
intelduo1 kaže...

Komponente za moju bolju polovicu.

Znao sam o kojem procesoru se radi i prije nego sam sliku pogledao. 

10 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...
intelduo1 kaže...

Komponente za moju bolju polovicu.

Znao sam o kojem procesoru se radi i prije nego sam sliku pogledao. 

 Dis ti vidija procesor ili bilo koji drugi hardver (izuzev RAM-a koji se nazire kriz pakiranje) ??? Ja vidim samo kutuje 

 

SHOW MUST GO ON
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
nicky.sl kaže...

 Dis ti vidija procesor ili bilo koji drugi hardver (izuzev RAM-a koji se nazire kriz pakiranje) ??? Ja vidim samo kutuje .

Pa to je već ovdje pod normalno. Nisi znao?

10 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...
nicky.sl kaže...

 Dis ti vidija procesor ili bilo koji drugi hardver (izuzev RAM-a koji se nazire kriz pakiranje) ??? Ja vidim samo kutuje .

Pa to je već ovdje pod normalno. Nisi znao?

 Nemože to bit pod normalno 

 

Red bi bio uz kutije stavit i sliku otvorenih kutija i s izvađenim hardverom, hoću reć da se vidi sadržaj tih kutija

SHOW MUST GO ON
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 10:04 (nicky.sl).
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
nicky.sl kaže...

 Nemože to bit pod normalno 

 Red bi bio uz kutije stavit i sliku otvorenih kutija i s izvađenim hardverom, hoću reć da se vidi sadržaj tih kutija

Ja i drva se slažemo.

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
nicky.sl kaže...
Valentin17 kaže...
intelduo1 kaže...

Komponente za moju bolju polovicu.

Znao sam o kojem procesoru se radi i prije nego sam sliku pogledao. 

 Dis ti vidija procesor ili bilo koji drugi hardver (izuzev RAM-a koji se nazire kriz pakiranje) ??? Ja vidim samo kutuje 

 

 

 
Eto, sad si vidio i procesor 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Sickness kaže...

Eto, sad si vidio i procesor 

 pa jbga, u prvom postu navedeno je samo jedno pravilo teme: Stavljajte samo slike hardware, ne slike kutija.

11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Pa sto smo sad nacisti.? Kutije su danas skoro lipse od proizvoda unutra. Cim slozis nove kutije uhvati te euforija i zelis podjeliti sa svima svoju sricu, zar ne?!

 

Znam da to neke zivcira, ali kolege uvik mogu editirati post i dodati raspakiran HW i gotovu konfu. Tako su svi mirni ;)

coffe,coffe,coffe.....
16 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Tema je slike hardwarea, a ne ambalaže prema tome, treba slikati hardware (može i kutije, ali uz hardware)
13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

@Grisha

 

 

O.

M.
F.
G.

Ovo je valjda nešto najgnjusnije što sam u životu vidio.

Mislim, dobro ti je došlo čišćenje, al šta kažeš na čišćenje života!? Koliko je ova tipkovnica stara?
Ako je i 3-4 godine, da ju nikad nisi očistio prije, ovo je leglo demona, zla i vječnog nemira. 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
6 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
MasterOfDisaster kaže...

Danas došla zvijerka od monitora AOC Q3279VWF. Monitor je čista perverzija. Ne mogu se naviknuti koliko je monitor velik, a slika suludo čista i oštra, a crna boja je crna.

Sad će ti doći ona dva jazavca i tvrditi da ima nepodnošljiv ghosting. Oni znaju a sve što su u životu vidjeli je crno-bijeli TN. Odlična kupnja, uživaj, ja guštam već mjesecima 

12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Paolo Maldini kaže...

Sad će ti doći ona dva jazavca i tvrditi da ima nepodnošljiv ghosting. Oni znaju a sve što su u životu vidjeli je crno-bijeli TN. Odlična kupnja, uživaj, ja guštam već mjesecima 

 Samo se ti tjesi, cijeli internet zna da nije tako. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Sve se uvijek svede da ti znaš. A šta znaš? Znaš k***c 

12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Gle malog Caspercica kako ga je ghosting isfrustrirao. 

14 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Paolo Maldini kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Danas došla zvijerka od monitora AOC Q3279VWF. Monitor je čista perverzija. Ne mogu se naviknuti koliko je monitor velik, a slika suludo čista i oštra, a crna boja je crna.

Sad će ti doći ona dva jazavca i tvrditi da ima nepodnošljiv ghosting. Oni znaju a sve što su u životu vidjeli je crno-bijeli TN. Odlična kupnja, uživaj, ja guštam već mjesecima 

Vidio sam ja video o ghostingu za taj monitor, ali iskreno ja nisam ništa vidio na tim videima, ali ok, moje oko ne registrira puno stvari (bez zahebancije) tako da vjerovatno neće ni ovaj famozni ghosting. Svejedno jako malo igram na kompu, jer sam se prebacio kompletno na PS4 i na 55" Sony TV što se igranja tiče tako da sa monitorom neću problema niti imati

12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Eto sta ti je iskren covjek, a ne ovaj kompleksas. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Uživaj ti kolega i u uredskom radu, i tamo se primjeti razlika u odnosu na crno-bijele TNce.

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Paolo Maldini kaže...
, ja guštam već mjesecima 

Tko prizna, pola mu se doda. 

MasterOfDisaster kaže.

moje oko ne registrira puno stvari (bez zahebancije) tako da vjerovatno neće ni ovaj famozni ghosting.

Ti si jednostavna čeljad. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2018 18:31 (Valentin17).
14 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...
MasterOfDisaster kaže.

moje oko ne registrira puno stvari (bez zahebancije) tako da vjerovatno neće ni ovaj famozni ghosting.

Ti si jednostavna čeljad. 

Ma moj vid je sheban tak da eto nemam nekih problema sa takvim pizdarijama, inače ne prepoznajem ni ona slova ni brojke u spektru raznih boja, na tom testu sam pljusno ko velki 

11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

BeLLicus bravo kolega, desk i konfa vrlo lipo izgledaju.

 

Dobar build btw, a sleeved kabeli FTW!

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
metallic kaže...

BeLLicus bravo kolega, desk i konfa vrlo lipo izgledaju.

 

Dobar build btw, a sleeved kabeli FTW!

 Je ljepo zgledi pogotovo kuciste, jos da su parketi u tonu...lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

 

BeLLicus

 

Nece tebi biti dovoljno samo uzeti jacu karticu za 145hz, taj ryzen 1600 ce ti biti zesci bottleeck.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 16:08 (war3_tft).
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
war3_tft kaže...

Nece tebi biti dovoljno samo uzeti jacu karticu za 145hz, taj ryzen 1600 ce ti biti zesci bottleeck.

Tko čeka, taj i dočeka, ja sam čekao da netko ovo napiše da ja ne moram.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 16:29 (Valentin17).
9 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
war3_tft kaže...

 

BeLLicus

 

Nece tebi biti dovoljno samo uzeti jacu karticu za 145hz, taj ryzen 1600 ce ti biti zesci bottleeck.

 

Što mi je činiti a da ne moram ići na intela, dal bi 1700 ili 2700 bio dovoljan? 

 

Edit: Znam neke ljude što koriste Gtx 1080 i Ryzen 1600 bez problema ali opet ne koriste monitor od 144hz, a očito ryzen 1600 nije za toliki refresh rate, zato pitam dali bi Ryzen 7 bio dovoljan prve ili druge generacije jer nebih intela. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 16:53 (BeLLicus).
7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
BeLLicus kaže...
war3_tft kaže...

 

BeLLicus

 

Nece tebi biti dovoljno samo uzeti jacu karticu za 145hz, taj ryzen 1600 ce ti biti zesci bottleeck.

 

Što mi je činiti a da ne moram ići na intela, dal bi 1700 ili 2700 bio dovoljan? 

 teško.... bolje ti prodaj proc i ploču i odi na 8600k, cijenom isto ako ne i jeftinije, a nema još uvijek ryzena koji u gamingu može u istu rečenicu sa klokanim 8600k na 4.9-5.0Ghz...

9 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Ma kad sam kupovao prošle godine konfu, svi viču idi na ryzen isplativije je bolje je, meni je bilo svejedno tada, a sad prodati matičnu i proc koje su me koštale tad 2500kn za upola toliko ne želim, i opet davati 2800kn za intelovu konfu pa gtx 1080 jos 4000kn, i jedan dobar asus rog 144hz sa gsyncom i bar VA panelom još 3500kn i bum ode 10 tisuća kn zbog 144hz. A i sada derem sve na ultra samo na mrtvih 60hz, hjoj :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 17:02 (BeLLicus).
12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Ne bi ti nista znacilo preci sa 6 na 8 jezgri, jedan ryzen 2600 nije nista losiji od 2700 za gaming, opet prelazak sa 1600 na 2600 nije isplativ ukoliko se u kombinaciju ne ubaci neka bolja (skuplja) memorija na kojoj ce se tajminzi maksinalno utegnuti, a i tad to nije neka sreca za 144hz.

Posto ces ionako karticu i monitor uzimati tek kasnije mozda ti je najbolje pricekati Ryzen 2 pa preci na njega.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice