Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori izdvojena tema

poruka: 11.738
|
čitano: 1.603.233
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
9 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
mate213 kaže...
Meni je trenutno ovo najbolje bilo od svih sto sam gledao i nije mi zao sto sam ga uzeo :)

A radi estetike bas bi htio vodeno, da nemam taj komad metala unutra, al bas to, tog zvuka pumpe me malo strah, jer znam bit osjetljiv na sva ta zujkanja nekad...trenutno me cak i vent od napajanja iritira kad je skroz tisina, posto mi sve ostale ventove drzi na minimumu u idle, a od napajanja lagano zujka u radu..

 Ja imam isto ryzena i rx 580, također vodeno na procesoru od corsaira h100 v2, i odlično mi je, pumpa je nečujna, ventovi se mogu podešavati kako god hoćeš, proc je na 3.8 :)

13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
4mal kaže...

Lagani upgrade konfe nakon 7 god. 

 

Ubacim jos fotki kasnije kad sve slozim...

Ja sam bio uvjeren da ti budeš uzeo i9 9900k, sad je Intel gotov. 

Iako za novce uložene u RAM i ploču, mogao bi progurati taj i9 uz neki jeftiniji RAM i ploču. 

Ti si imao 3770k, nije ti Ryzen neki napredak, osim ako se ne baviš video obradom ili streamom. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 17:12 (Valentin17).
12 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...
4mal kaže...

Lagani upgrade konfe nakon 7 god. 

 

Ubacim jos fotki kasnije kad sve slozim...

Ja sam bio uvjeren da ti budeš uzeo i9 9900k, sad je Intel gotov. 

Iako za novce uložene u RAM i ploču, mogao bi progurati taj i9 uz neki jeftiniji RAM i ploču. 

Ti si imao 3770k, nije ti Ryzen neki napredak, osim ako se ne baviš video obradom ili streamom. 

 Ma on pere na 4k njemu tak svejedno za procesor.

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
mislioc kaže...

 Ma on pere na 4k njemu tak svejedno za procesor.

Znam, samo ne kužim čemu promjena. 

12 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Napalio se na jezgre!

16 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Ne perem samo 4k nego sam i na monitoru tj 2.5k i G-syncu a promjena chipseta je radi f proffa

 

jer ce na ovom chipsetu moc stavit noviji ryzen, a tu je i sama promjena chipseta i vracanje AMD-u nakon 15godina...a kaj se tice intela precjenjeni su postali i jos su makli HT u mid rage-u 

 

Ukratko kao cjelokupni dojam je odlican u odnosu sto sam imao prije imho...

Maticna brutalna sa hrpu svega...

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 8:15 (4mal).
14 godina
odjavljen
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
9 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Ups, 
moje isprike, teško je sve popratiti..  
Ispravio sam svoju post da nebude bilo zabune, hvala na informaciji  

14 godina
odjavljen
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Mateo77 kaže...

Ups, 
moje isprike, teško je sve popratiti..  
Ispravio sam svoju post da nebude bilo zabune, hvala na informaciji  

 Ma ništa, sitnica :)

 

Uglavnom hito sam reći da, kvaliteta izrade (a još više inžinjeringa) je zbilja fenomenalna

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

I ja sam stranicu prije stavio svoj h500i u bijeloj boji. Ima nas 

FC Bayern Munchen
11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

galinjo24

baš planiram uzet takve za kojih tjedan dana kad mi odobre povrat love za crknute stare sluške

daj malo dojmova, najviše me zanima kakve su na glavuši, jel stišću ušesa nakon par sati korištenja ili su na ikoji način neudobne

6 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Sideswipe kaže...

Malo se ponovih sa Hardware/software 

 Sad u dućan po Red Dead Redemption 2

16 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Jako ljepo slozeno racunalo(top konponente) strit 

13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...

Nova igracka 

Ti si skroz u k.... 

7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Samo HDR i kauc Valentine, i gaming sa 3m od ekrana 😎

11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

QuidZz

 

koliko se to isplati, obzirom da možeš uzeti brzi usb stick normalne veličine, da ga objesiš na ključeve i da stane u džep, a brzine možda i konzistentnije i bolje

 

evo primjerice moj lexar p20 u usporedbi s tvojim diy uratkom na slici dolje (lijevo je lexar, desno tvoj wd)

rezultati u prvom redu su čak i bolji od tvojeg ssd-a, s tim da će kod tvojeg "sticka" write pasti nakon što se "potroši" cache, a lexar piči punom brzinom do samog kraja njegovog kapaciteta

 

ove brzine u ostalim redovima i nisu toliko bitne za usb stick, obzirom da na stick uglavnom prebacuješ velike fajlove, ne služi niti jedan niti drugi baš za operativni sustav

12 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
picajzla0707 kaže...

 I koliko košta to kućište i gdje si ga uzeo?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
odjavljen
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
picajzla0707 kaže...

QuidZz

 

koliko se to isplati, obzirom da možeš uzeti brzi usb stick normalne veličine, da ga objesiš na ključeve i da stane u džep, a brzine možda i konzistentnije i bolje

 

evo primjerice moj lexar p20 u usporedbi s tvojim diy uratkom na slici dolje (lijevo je lexar, desno tvoj wd)

rezultati u prvom redu su čak i bolji od tvojeg ssd-a, s tim da će kod tvojeg "sticka" write pasti nakon što se "potroši" cache, a lexar piči punom brzinom do samog kraja njegovog kapaciteta

 

ove brzine u ostalim redovima i nisu toliko bitne za usb stick, obzirom da na stick uglavnom prebacuješ velike fajlove, ne služi niti jedan niti drugi baš za operativni sustav

 Eh morate obojica još puno palente papati za stići mog liteon msata u jefitnom kineskom msata na usb3.0 kućištu 

 

Ovakve brojke su u benchmarku, ali u stvarnosti, tipa kad kopiram veliki film ili nešto, čita sa 360 konstantno, a zapisuje sa 300 konstantno, i ne pada brzina s vremenom nimalo.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
CyberDemonVZ kaže...
picajzla0707 kaže...

 I koliko košta to kućište i gdje si ga uzeo?

 
150kn, Amazon.de

11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
QuidZz kaže...

 
150kn, Amazon.de

 onda se isplati, taj wd je kod nas 200 kuna + tih 150 = 350 kuna usb 120gb

 

vrhunski sandisk extreme pro 128gb je oko 560 kuna - link, preko mymemory.uk je oko 620

Jakovp kaže...

Ovakve brojke su u benchmarku, ali u stvarnosti, tipa kad kopiram veliki film ili nešto, čita sa 360 konstantno, a zapisuje sa 300 konstantno, i ne pada brzina s vremenom nimalo.

 kod mene veliki fajl čita i do 400, a piše oko 260-270 konstantno, s hrpom malih fajlova poprilično padne brzina, no ionako ga koristim isključivo upravo za prebacivanje velikih fajlova

stvar je u veličini, bar kod mene, jer ga mogu nositi na ključevima u džepu, dok ovi m.2 u vanjskim kućištima nisu baš toliko zgodni za nositi

 

baš sam nekidan uzeo neki jeftini adata, pa to je katastrofa koliko vremena treba da prebaci malo veći fajl, a još sam gledao da bude koliko-toliko brži od ostalih pizdeka koji pišu brzinama od 10-15 max

adata piše na 40-60 i opet je to prema lexaru mučno za čekati

11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

d4rkd3atH 

Jedno pitanje... Zašto?

 

12 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Entropija kaže...

d4rkd3atH 

Jedno pitanje... Zašto?

 

 prvenstveno sam htio isprobati freesync jer imam monitor koji to podrzava,a i s time imam noviji gpu s garancijom

 

a i volim mjenjati komponente pa tako je pitanje i do kad ce izdrzati i ova rx 580,al mislim da ce i ona vrlo uskoro na njuskalo za 1700kn

 

 

7 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Sinko, ti  s tim setupom u solitareu ne možeš izvući 240fps a kamoli u nekoj ozbiljnijoj igri 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 12:27 (lav1000).
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...

Sinko, ti  s tim setupom u solitareu ne možeš izvući 240fps a kamoli u nekoj ozbiljnijoj igri 

Ma nemoj to govoriti.

14 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...

Sinko, ti  s tim setupom u solitareu ne možeš izvući 240fps a kamoli u nekoj ozbiljnijoj igri 

Stvarno lolchina kombinacija, 144hz mu nije bilo dovoljno 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...

Sinko, ti  s tim setupom u solitareu ne možeš izvući 240fps a kamoli u nekoj ozbiljnijoj igri 

 

Vidim sliku u temi, odma mi padne napamet da jedva čekam pročitati komentare određene ekipe i nisi razočarao hahahahahahahaha

 

Setup je epic fail više košta skoro monitor od cijelog PC-a al svako ima svoje gušte. Neki pak uparuju 1080ti sa 2600x i sve to stavljaju pod vodu 

#YOLO
7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
AdR03 kaže...
lav1000 kaže...

Sinko, ti  s tim setupom u solitareu ne možeš izvući 240fps a kamoli u nekoj ozbiljnijoj igri 

 

Vidim sliku u temi, odma mi padne napamet da jedva čekam pročitati komentare određene ekipe i nisi razočarao hahahahahahahaha

 

Setup je epic fail više košta skoro monitor od cijelog PC-a al svako ima svoje gušte. Neki pak uparuju 1080ti sa 2600x i sve to stavljaju pod vodu 

ajde ti si bar na stabilnih 100-120 fps kad utegneš memoriju i monitraš slapove Niagare da hlade proc , ali ovaj je postavio nove standarde, fail sa velikim F 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

99% da nije ni upalio 240hz refresh rate u windows postavkama. 

 

Što je najjače od svega baš daleko je to što je to gsync monitor a on je kupio AMD grafu 

 

Da je bar uzeo neku 1060 za iste novce kao tu rx pa da gsync možda malo i spasi cijelu priču al ne... Fatality

 

 

#YOLO
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
picajzla0707@ Malo kasnim, sluske su vrh.. Jako udobne i sto je najvažnije zvuk je brutalan+jako su lagane... Svake preporuke
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 14:26 (galinjo24).
7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
AdR03 kaže...

99% da nije ni upalio 240hz refresh rate u windows postavkama. 

 

Što je najjače od svega baš daleko je to što je to gsync monitor a on je kupio AMD grafu 

 

Da je bar uzeo neku 1060 za iste novce kao tu rx pa da gsync možda malo i spasi cijelu priču al ne... Fatality

 

 

 što nije da ovaj HF ima freesync, a H verzija je gsync?

svejedno

fatality mortality ryzentality  

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice