Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori izdvojena tema

poruka: 11.738
|
čitano: 1.606.638
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
11 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
war3_tft kaže...

 A ja ti po 17. put kazem da iako se na prvu cini cudno, kad se postave 3 fana na tu bocnu stranicu o kojoj ja pricam temperature funkcioniraju klik. Ako ga usporedimo sa kucistima koje imaju sama po sebi predinstalirano vise fanova (da ne bi bilo kako bi im dodatni fanovi ne znam kolko popravili temp) taj Lian Li ima bolje temp od jednog h700i koje dolazi sa 3 fana naprijed i jednim iza stock, jedan Silverstone RL06 koji je skroz okrenut prema air flowu i takoder dolazi sa 4 fana kad su oni na 1000 RPM ima niti pol stuplja bolje temp, jedan corsair x570 koji po cijeloj duzini prednje strane ima razmak 1.5cm od stakla i panela sa 3 fana naprijed kad se stave na 1550 rpm ima iste temp kao taj lian li, Dark base 700 kad odvrnes fanove na max ima niti pol stupnja bolje temp itd.

 

Ako se u Lian Li kartica stavi na vertical mount on je po temperatrama pri samom vrhu, vm je dobro odraden kod tog Lian Li-a jer je odmaknut dovoljno od bocne staklene stranice, a izgleda da je razlog tako dobrim temperaturama sto se zrak koji upuhuju ta 3 fana sa bocne strane na dobar nacin odbija od staklene stranice i putuje uz tu nju te dovodi hrpu zraka kartici.

 

Ovo sa pregrijavanjem hdd-ova nema veze s vezom, al eto to je valjda zadnje za sto se mozes uhvatiti pa sad peglas po tome... Osim toga na Lian Li-u na mjestu gdje su HDD-ovi ima takoder mesh sto je cisto dovoljno da se HDD-ovi luftaju. Jbt ispada da danas moras HDD-ove spojit na vodu da ne bi imao problema, a ovi sta prave recenzije i kroz cije ruke je proslo ne znam kolko kucista i sta primjete i prigovaraju za svaku sitnicu (gamers nexus, hardwarecanucks) nisu niti spomenuli moguce probleme sa temp HDD-ova, al eto oni valjda nemaju pojma.

 iskreno, meni je ta gamersnexus lista potpuno konfuzna, imaš jedan lian li vert. gpu u zagradi 40db, odmah ispod toga lian li 3x side 100%, kad je 3x side 40dba, onda padaju perfomanse

ali zašto su neka kućišta navedena sa brojem rpm, a lian li sa dba ili sa postotcima ventova ne navodi se - za usporedbu potpuno konfuzno

 

no, nije samo to problem - problem je što su oni isprobavali 3x vent na mjestu gdje inače ide killer, ali bez killera

dodaj killer i koliko njegova gustoća blokira airflow + topli zrak koji ide iz killera i dobit ćeš skroz drukčije rezultate, vjerojatno daleko lošije nego u ovom dijelu gdje se navodi 3x side 40dba (štogod to značilo kad nemamo pojma koliko je to rpm)

 

dakle, test i usporedba je potpuno konfuzna, ništa s ničim nemereš usporediti i još je pogrešna jer se radi o ventovima bez killera

još je to ok za zračnu konfu, ali ako staviš 360 killer za cpu, vrlo je upitno kakvi će biti rezultati s temperaturama grafe

- uzmi samo za primjer koliko ti je airflow lošiji sa tankom spužvom prednjeg filtera na fractalu, meni grafa bez filtera bude hladnija za 5-6 stupnjeva bez filtera, a sad zamisli koliko će smetati debeli killer + vrući zrak iz njega

 

za hdd itekako ima veze, očito nemaš iskustva s tim

meni su hdd-ovi na 37-38 stupnjeva s ventovima, bez njih po ljeti idu na preko 50

ssd-ovi koji su iza matične mi se penju i preko 55-60 stupnjeva, samo što za njih to nije problem, dok za hdd-ove jest problem svaka temperatura preko 45 stupnjeva

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
picajzla0707 kaže...

 

no, nije samo to problem - problem je što su oni isprobavali 3x vent na mjestu gdje inače ide killer, ali bez killera

dodaj killer i koliko njegova gustoća blokira airflow + topli zrak koji ide iz killera i dobit ćeš skroz drukčije rezultate, vjerojatno daleko lošije nego u ovom dijelu gdje se navodi 3x side 40dba (štogod to značilo kad nemamo pojma koliko je to rpm)

 

dakle, test i usporedba je potpuno konfuzna, ništa s ničim nemereš usporediti i još je pogrešna jer se radi o ventovima bez killera

još je to ok za zračnu konfu, ali ako staviš 360 killer za cpu, vrlo je upitno kakvi će biti rezultati s temperaturama grafe

- uzmi samo za primjer koliko ti je airflow lošiji sa tankom spužvom prednjeg filtera na fractalu, meni grafa bez filtera bude hladnija za 5-6 stupnjeva bez filtera, a sad zamisli koliko će smetati debeli killer + vrući zrak iz njega

 

za hdd itekako ima veze, očito nemaš iskustva s tim

meni su hdd-ovi na 37-38 stupnjeva s ventovima, bez njih po ljeti idu na preko 50

ssd-ovi koji su iza matične mi se penju i preko 55-60 stupnjeva, samo što za njih to nije problem, dok za hdd-ove jest problem svaka temperatura preko 45 stupnjeva

 

 

 Vidi se da nemas iskustva sa "kilerima", jer to kolko oni zagriju zrak koji ulazi je zanemarivo, razlika je gotovo nikakva za karticu, evo ti jedan test po tom pitanju 

, a da ne gledas cijeli video evo i najvaznija slika klik

 

Toliko o tvojim "daleko losijim rezultatim", od pricanja napamet nikad koristi.

 

A sto se tice HDD-ova, eto nikad ih nisam koristio u ne znam kakvim prastarim kucistima sa nikakvim air flowom sto doma sto na poslu pa nemam iskustva. Vjerovatno jos manje iskustav imaju ovi iz Lian Li-a tako da im slobodno posalji pismo da poprave taj dio kod iduce verzije.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
To za hdd je upitno, imao sam laptop gdje je hdd bio konst. na barem 58 stupnjeva, i imao sam ga 5 godina i prodao dalje, nis mu nije bilo.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
war3_tft kaže...

 Vidi se da nemas iskustva sa "kilerima", jer to kolko oni zagriju zrak koji ulazi je zanemarivo, razlika je gotovo nikakva za karticu, evo ti jedan test po tom pitanju 

, a da ne gledas cijeli video evo i najvaznija slika klik

 

Toliko o tvojim "daleko losijim rezultatim", od pricanja napamet nikad koristi.

 

A sto se tice HDD-ova, eto nikad ih nisam koristio u ne znam kakvim prastarim kucistima sa nikakvim air flowom sto doma sto na poslu pa nemam iskustva. Vjerovatno jos manje iskustav imaju ovi iz Lian Li-a tako da im slobodno posalji pismo da poprave taj dio kod iduce verzije.

 istina, nemam iskustva s killerima, no imam iskustva s resticijom airflowa koji se događa kod blokade direktnog puhanja ventova - ako tanka spužva poveća temperaturu gpu kad ventovi vuku zrak kroz nju i to osjetno, onda sigurno i radijator stvara još veću restrikciju

također, prema sjećanju, čini mi se da sam čuo kolege kojima su temperature grafe značajno porasle kad bi stavili killer od cpu sprijeda i kad bi ga pošteno upregnuli, jer bi umjesto hladnog zraka do grafe dolazio onaj vrući

 

tako da nikako mi ne drži vodu ovo što govoriš, nisam siguran kakav utjecaj ima blower grafa u toj situaciji niti kako se ponaša rpm na grafi i rpm na ventovima kućišta ili vodenog hlađenja, nekako mi je blesavo da sve ostaje na istim razinama, a razlike bi moralo biti jer nikako nije svejedno jel grafa dobiva svježi zrak ili onaj ugrijani iz killera, da ne spominjem koliko se airflow smanji dok ventovi na istom rpm-u povuku zrak kroz killer

 

međutim, obzirom da doista nemam osobnog iskustva s vodenim hlađenjima, a nikako mi se ne da otkrivati začkoljice s mogućim i vrlo vjerojatnim razlikama rpm-a svih ventova, od onih na kućištu i vodenom hlađenu, do onih na grafi, pogotovo na videima na koje mi se ne da trošit vrijeme, odustajem od daljnje rasprave

neka zasad bude ako ti kažeš, kad naiđem na konkretnije informacije, možemo nastaviti raspravu - ponavljam, najviše zato jer čista logika nalaže da nikako ne mogu biti iste temperature na grafi koja dobiva hladni zrak i ima neometani airflow od situacije kad ventovi moraju vući kroz debele hladnjake zrak i slati ga ugrijanog prema grafi, to mi je jednostavno neshvatljivo

 

Jakovp kaže...
To za hdd je upitno, imao sam laptop gdje je hdd bio konst. na barem 58 stupnjeva, i imao sam ga 5 godina i prodao dalje, nis mu nije bilo.

slažem se da je upitno, međutim hdd-ovi su daleko osjetljiviji na temperature od grafe ili procesora

evo ti jedan stariji tekst -link, a sumnjam da se puno promijenilo u tehnologiji i temperaturnoj osjetljivosti hdd-ova od tada

doduše, ovdje lik navodi granice od 55, pa čak do 60 stupnjeva kao neproblematične, a kad sam na ljeto gledao tu problematiku jer su mi hdd-ovi otišli preko 50+ stupnjeva, onda sam nailazio na upozorenja da je sve preko 45 stupnjeva povećani rizik za fail hdd-a, zato sam se pomalo i uspaničio i uključio ventove na kućištu da rade u idle i da se ne gase

možda se i tu varam, no radije ja upalim ventove i držim hdd-ove ispod 40 stupnjeva nego da riskiram

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 14:11 (picajzla0707).
12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Ja tebe razumijem, ti citavo vrijeme razmisljas logicki, ali nekada u praksi to jednostavno nije tako.

 

Sto se tice radijatora oni ne ubijaju air flow kolko ti mislis, pogotovo ako na njega stavis postene sp ventilatore, doslovce trebas staviti ruku iza takvog jednog radijatora pa bi se uvjerio. Da bi radijator ugrijao zrak koji prolazi kroz njega, koliko ti mislis da ga ugrije, njegova temperatura bi trebala biti jako visoka da to uspije, a to nije slucaj.

 

Napisao sam ti kaj znam iz osobnog iskustva i pokusao prenjeti sto bolje testove, vise ne mogu jbg.

7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
picajzla0707 kaže...
ventovi moraju vući kroz debele hladnjake zrak i slati ga ugrijanog prema grafi, to mi je jednostavno neshvatljivo

 

Picajzla dragi, ova teza o ugrijanom zraku ti je totalni nonsens, naime da bi se odvijao prijenos topline, u ovom slučaju sa vode na radijator nužno je postojanje ΔT, unutar waterloopa voda se zagrije nekih 3°-4°C, bilo je ranije riječi o tome, znači zrak koji prođe kroz takav radijator se ugrije veliko moooožda za 1°-2°C u odnosu na ambijent.

ne priliči čovjeku takvog životnog iskustva kao ti, da se upušta u beskonačne forumske rasprave bez ikakve konkretne argumentacije 

14 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...
picajzla0707 kaže...
ventovi moraju vući kroz debele hladnjake zrak i slati ga ugrijanog prema grafi, to mi je jednostavno neshvatljivo

 

Picajzla dragi, ova teza o ugrijanom zraku ti je totalni nonsens, naime da bi se odvijao prijenos topline, u ovom slučaju sa vode na radijator nužno je postojanje ΔT, unutar waterloopa voda se zagrije nekih 3°-4°C, bilo je ranije riječi o tome, znači zrak koji prođe kroz takav radijator se ugrije veliko moooožda za 1°-2°C u odnosu na ambijent.

ne priliči čovjeku takvog životnog iskustva kao ti, da se upušta u beskonačne forumske rasprave bez ikakve konkretne argumentacije 

I ti sad bubas, moras bit precizniji, delta T izmedju cega? Hoces rec da u loopu istodobno postoji razlika u temperaturi vode od 3-4°C? Ili da je voda tolko toplija od ambijenta?

 

Jer jedno i drugo je netocno, za ovo prvo je 3-4°C previse a za ovo drugo je premalo osim ako ne maknes panele s kucista i raspalis ventove na 2k rpm sta ipak neces radit. Kod mene je delta izmedju sobe i vode kad igram s ventovima na ~1000rpm oko 14-15°C ako je grafa izmaksana i nije undervoltana.

Znaci ako je u sobi 22°C, onda voda ide do 37°C a gpu do nekih 45-46°C.

Normalno da ako maknem filtere i gornji poklopac i raspalim ventove da ce delta past na 4-5°C al to mi ne pada na pamet dok igram, eventualno za benchanje.

 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
ansha kaže...
lav1000 kaže...
picajzla0707 kaže...
ventovi moraju vući kroz debele hladnjake zrak i slati ga ugrijanog prema grafi, to mi je jednostavno neshvatljivo

 

Picajzla dragi, ova teza o ugrijanom zraku ti je totalni nonsens, naime da bi se odvijao prijenos topline, u ovom slučaju sa vode na radijator nužno je postojanje ΔT, unutar waterloopa voda se zagrije nekih 3°-4°C, bilo je ranije riječi o tome, znači zrak koji prođe kroz takav radijator se ugrije veliko moooožda za 1°-2°C u odnosu na ambijent.

ne priliči čovjeku takvog životnog iskustva kao ti, da se upušta u beskonačne forumske rasprave bez ikakve konkretne argumentacije 

Ili da je voda tolko toplija od ambijenta?

 

 

 

 

govorim ovo, voda u sistemu max 3-4-5°C u odnosu na ambijent, tj u odnosu na rešetke radijatora na koje direkt puše zrak iz ambijenta. 

Ok možda malo extrem, ali kad sam benchao sa vukom imao sam na GPU deltu 10ak°C u odnosu na ambijent znači delta vode je bila u tom rasponu 3-5°C u odnosu na ambijent inače nebi mogle biti tako niske GPU temp... 

 

 

https://www.bug.hr/forum/topic/benchmark/unigine-superposition-10/249524.aspx?page=20&jumpto=5572082&sort=asc&view=flat

evo Deda, pa reci koliko može biti delta vode dok sam ovo snimao, ambijent nekih 21-22 ne sjećam se više 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 15:44 (lav1000).
14 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Pa Lave ja pricam o normalnom koristenju kompa a ne benchanju. Dakle ventovi necujni i filteri i poklopci na mjestu.

 

Tu sta si linkao ti je delta oko 5°C, i to nije nista nemoguce jer i ja drzim deltu od oko 5°C bez problema kad napravim stvari koje sam spomenu u proslom postu. Ali realno koristenje s necujnim ventovima i svim filterima i poklopci daje cca. 10°C vecu deltu kod dugotrajnog igranja sa gpu-om na max usageu...

11 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Zrak iz hladnjaka topliji 1-2 stupnja od ambijenta? Pa daleko više se ugrije zrak koji zadnji vent šalje s mojeg hladnjaka na i5 s mizernim tdpom kad ga naložim, osjeti se odozada baš vrući zrak. Kažem, nisam imao iskustva s vodenim, ali ovo za 1-2 stupnja mi zvuči kao nebuloza, jer toplina mora negdje izaći, bio to zračni ili vodeni hladnjak. Pogotovo kod klokanih procesora koji imaju veći tdp od mojeg pizdeka na 3,7 ghz.
7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
ansha kaže...

Pa Lave ja pricam o normalnom koristenju kompa a ne benchanju. Dakle ventovi necujni i filteri i poklopci na mjestu.

 

Tu sta si linkao ti je delta oko 5°C, i to nije nista nemoguce jer i ja drzim deltu od oko 5°C bez problema kad napravim stvari koje sam spomenu u proslom postu. Ali realno koristenje s necujnim ventovima i svim filterima i poklopci daje cca. 10°C vecu deltu kod dugotrajnog igranja sa gpu-om na max usageu...

ma OK nije ovo moje baš neki teški extrem kakav navodiš, kućište cijelo na mjestu a fanovi acrtic f12 su max 1400 rpm, više ne idu.... čak i za njih "gurui" tvrde da nisu pogodni za radijatore 

 

rasprava se povukla oko utjecaja radijatora na temp ulaznog zraka, te posljedice na zračno hlađenu GPU, a sa samo CPU spojenim na AIO/waterloop delta vode u odnosu na ambijent može biti samo manja nego što spominješ 10-15°C u nekom ajmo reći normalnom režimu rada, ono da staviš fanove na 400-500 rpm pa bi se možda ulazni zrak ugrijao 2-3°C u odnosu na ambijent

 

 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
picajzla0707 kaže...
Zrak iz hladnjaka topliji 1-2 stupnja od ambijenta? Pa daleko više se ugrije zrak koji zadnji vent šalje s mojeg hladnjaka na i5 s mizernim tdpom kad ga naložim, osjeti se odozada baš vrući zrak. Kažem, nisam imao iskustva s vodenim, ali ovo za 1-2 stupnja mi zvuči kao nebuloza, jer toplina mora negdje izaći, bio to zračni ili vodeni hladnjak. Pogotovo kod klokanih procesora koji imaju veći tdp od mojeg pizdeka na 3,7 ghz.

 to što staviš ruku iza kućišta gdje puše rear fan osjetiš  toplinu iz CPU i GPU i djelomično iz napajanja....

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Taman sam ti htio napisati ovo sto i lav, ne mozes usporedivati temp sa izlaznog ventilatora koji izbacuje cijelu toplinu koja se akumulirala u kucistu i temp zraka koji je samo prosao kroz radijator.

Uzmi si primjer sto je ansha dao, nek je voda na 37 stupnjeva, tolko ce biti i rad s vremenom, takva temp nema sanse zagrijati zrak koji brzo prode kroz njega za vise od 1-2 stupnja. Da se zrak grije kak ti mislis ti bi sa 240 radom i i5-icom zagrijao stan u par minuta :))

Razvila se lijepa rasprava, steta sto nismo nastavili u temi o kucistima gdje sam razgovor bio prebacio u pocetku...
11 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...

 to što staviš ruku iza kućišta gdje puše rear fan osjetiš  toplinu iz CPU i GPU i djelomično iz napajanja.... 

 imaš pravo, sad sam stavio 15 minuta linpack testa i bogme odozada jedva da osjetim ikakvu razliku

procesor nije prešao 69 stupnjeva na manje od 500rpm cpu hladnjaka i manje od 1000rpm tri case venta

grafa se ugrijala pišljivih tri stupnja od toga, nije niti ventilatore pokrenula

ništa nego u školu sa skoro 50 banki 

7 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
war3_tft kaže...


Razvila se lijepa rasprava, steta sto nismo nastavili u temi o kucistima gdje sam razgovor bio prebacio u pocetku...

 steta sto se Guru nije ukljucio da nam oda neku tajnu hladjenja iz elitnih OC krugova 

Edit 

Malo sam racunao, evo da imas neki klokani proc da povlaci 100injak w u gamingu i da ga hladis sa nekim 360mm radom na koji su montirane 3 noctue pwm 120mm na nekih 50% okretaja, u idealnom slucaju da svih 100w blok prebaci na vodu, voda na radijator a radijator na zrak, zrak bi se ugrijao nekih 1.5°C u odnosu na amb temp

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 18:14 (lav1000).
14 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
lav1000 kaže...
war3_tft kaže...


Razvila se lijepa rasprava, steta sto nismo nastavili u temi o kucistima gdje sam razgovor bio prebacio u pocetku...

 steta sto se Guru nije ukljucio da nam oda neku tajnu hladjenja iz elitnih OC krugova 

Edit 

Malo sam racunao, evo da imas neki klokani proc da povlaci 100injak w u gamingu i da ga hladis sa nekim 360mm radom na koji su montirane 3 noctue pwm 120mm na nekih 50% okretaja, u idealnom slucaju da svih 100w blok prebaci na vodu, voda na radijator a radijator na zrak, zrak bi se ugrijao nekih 1.5°C u odnosu na amb temp

A to apsolutno, ako se hladi samo cpu, to su smijesne delte, ovaj moj ugrije vodu 2°C u odnosu na idle kad ga pustim da kuha u prime-u...

12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

VeNN koji je to monitor? Sebi sam htio uzeti isto kuciste(svidjele mi se te narancaste gume:) no na kraju uzeo Phanteksa p400!lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 10:59 (Stjepanj).
13 godina
online
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Skoro isti komp ko Linus kaje slago neki dan. :)

16 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

VeNN 

 

totalni bruc od konfe uzivaj u gamingu/radu 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 12:41 (4mal).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Stjepanj kaže...

VeNN koji je to monitor? Sebi sam htio uzeti isto kuciste(svidjele mi se te narancaste gume:) no na kraju uzeo Phanteksa p400!lp

 

Acer predator xb271hu; 165hz rr, 2k, g-sync.

Dugo sam se dvoumio između Acera i nekog 60-75hz monitora, a glavni razlog je što nigdje u Zagrebu nema za isprobati taj famozni high RR. :/ Na kraju ipak na blef uzeo Acera i kad sam prvi put prešao s 60 na 165 hz znao sam da je odluka bila dobra.

Kućište je odlično i tiho, a isto tak mi se svidjeli narančasti okrviri.  Nije ni ovaj tvoj p400 loš; kolko je intenzivno svjetlo u mraku?

 

 

DiRT kaže...

Skoro isti komp ko Linus kaje slago neki dan. :)

 

Haha, vidio to. Great minds think alike?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
4mal kaže...

VeNN 

 

totalni bruc od konfe uzivaj u gamingu/radu 

 

Tnx, također. Vidim da je i tvoja konfa vrh. ;-)

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 14:41 (VeNN).
10 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Ma tko se usudi govoriti da Lian Li kućište nevalja.

12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Ja pomislio to od ansha komplp

Intel Core™ i7 Forever
14 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

odlicno je,samo mi u tvom setupu izgleda nikako,sve nabacano,nikakav red,nezz,ja ga tako nebi mogal gledat haha,bas sam u procesu stavljanja custom sleeved kablova i vertikalno GPU orijentaciju,LED ventilatori dolaze drugi tjedan pa sve slikam malo ljepse ,ovo je tako na brzinu samo da ovdje pokazem kako zgodno izgleda... Picajzlo,sad sam te se sjetil,napravim torturu GPU-a pa ti javim temp.

11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Meni je kriticno losa samo boja one tekucine u sistemu hlađenja kod kolege REAKTOR.

Onako podsjeca na neku hobotnicu, ali ne u dobrom smislu.

coffe,coffe,coffe.....
6 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
metallic kaže...

Meni je kriticno losa samo boja one tekucine u sistemu hlađenja kod kolege REAKTOR.

Onako podsjeca na neku hobotnicu, ali ne u dobrom smislu.

 ja sam takodjer kao dislajk ne znato sto imam nesto protiv kolege nego jednostavno po meni to na tako starijoj kofni ne izgleda tako lijepo. 

 

bar meni sad ne znam za ostalu ekipu. i te cijevi i radijator, ne znam, nikako mi se ne svidja pa zato palac dolje. 

 

bez ljutnje kolega! 

 

lp

IG: _itsmoriarty
6 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
dennocro kaže...

Zena me pocastila tipkovnicom za Bozic, slike malo kasno al bitno da je tu, planirao kupiti za 665kn kod nas i slucajno naletio na akciju na amazonu i jos preko primea besplatna postarina, na kraju me izaslo 50€, uzeo sam i vodeni block za Ryzen, trenutno na zracnom nazad zbog selidbe, al kad se vratim ce biti voda nazad, pa eto ako nekome treba block za intel nek se javi, koristen god dana.

 

 

Evo i slikica malo :D

 

Stara a4teck nakon 13god osla zasluzeno u penziju.

 

Sad je sva periferija Logitech.

 

 

 Može link gdje si uzeo podlogu, tnx.

12 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Da se ubacim, AliExpress ih je prepun. Možeš naručiti i "custom" sa svojom slikom.

Ja sam im poslao Battlefield temu. Super zadovoljan.

 

 

 

EDIT: Link:

https://www.aliexpress.com/item/DIY-custom-gaming-mousepad-for-cs-go-for-overwatch-for-world-of-tanks-big-rubber-mouse/32811095439.html

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 21:44 (CyberDemonVZ).
12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Stjepanj kaže...

Ja pomislio to od ansha komplp

 Pa svakako lijepse od ovog tvog ac 120 tumora. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
war3_tft kaže...
Stjepanj kaže...

Ja pomislio to od ansha komplp

 Pa svakako lijepse od ovog tvog ac 120 tumora. 

Blago tebi onda ako ti je to ljepse, vjerovatno si po ukusu zaostao u rane 2000-te koliko vidim nije ni tvoja konfa daleko

,

moju imas na prosloj stranici, samo 65 lajkova

Sto se tice tumora Freezera 120/240mm za kojeg si se zakacio, neznam sta imas protiv tog vrhunskog i najboljeg 120mm Aio hladenja koje zaista izgleda uredno i moderno, vjerovatno jer ga ja imam.

No ako cemo o ukusu i tumorima doticnog pogledaj prvo svoj CM ML240l

 metalne kopce izgledaju da su dopeljane iz hladne Rusije tamo negdje iz 72god, H dizajn vjerovatno iz doba dok jos nije postojao CNC stroj  sve kvadratno, strsi ko govno u punču.

 O naboranim cijevima da ne pricam izgledaju kao odvodna cijev ispod sudopera samo pofarbano u crno

  takoder kao i ispletena  verzija zgleda poput dovodo od vodokotlica.

Pogledaj samo na sta blok lici kad se spoji na AM4 socket

pola stvari viri vani, sad ces vjerovato reci da ti je AMD kriv po obicaju.

Kod AC Freezer-a  sve zaobljeno, tonirani šarafi

 , elipse, glatki kablovi u mat crnoj bez ikakvih ostrih rubova i rupa definitivno nesto novije, modernije i ljepse bez obzira sto tvoj neukus to neprepoznaje
 lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 1:20 (Stjepanj).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice