Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.881
|
čitano: 3.441.962
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
16 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla zamjena za staro Coolermaster real power pro napajanje :) Još uvijek radi kak treba, ali mislim da je nakon 8 godina vrijeme za novo

EVGA Supernova 1000W G2

Ispričavam se na nekim slikama lošije kvalitete. Usputno sam i malo čišćenje obavio :D

Naručeno iz future-x.de

Napajanje i poštarina 169 eura.

Pro patria
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2015 22:05 (Malarkey).
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao new Nintendo 3DS XL Metallic Blue. :)

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Uzeo danas u Futuri IT Seasonic napajanje. S12G 650W, 80+GOLD. Garancija 5godina. 

old VS new old VS new
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2015 18:23 (Sandro HR Zagorje).
16 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Osvjezenje ...

 

... da ne bi netko pitao sta su ovo VHS kazete... jer jesu :D

potpis :D
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Ukr'o sestrama tv :P

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Pozz ljudi...

 

stigle su neki novi dijelovi kod mene: procesor AMD x8 9370, matična ploča solidnog kalibra koja može podržat taj cpu, 8GB ram-a, te kako sam nedavno kupio jedan Intel 530 120GB ssd, malo sam razmišljao i i želio sam ustvari 240Gb ssd barem... pa rađe nego da pokušam prodat 530 uzeo sam još jedan 120gb model i vozim ih u RAid-u 0, već kad se može :) I kučište novo thermaltake urban R31, nije loše može i bolje, ali je ovako poprilično zgodno i dolazi sa prozorom :) pune specifikacije u potpisu :)

FX X8 9370 | GA-990FXA-UD3 | 8GB @ 1866MHz | Gainward GTX770 | 2x Intel 530 120GB RAID 0 | Corsair HX850W | Thermaltake R31 | + | HP Envy 17 | Core i7 2630QM | 16GB DDR3 | Intel 330 60GB | HD 6850M |
9 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

pozdrv škvadro!
evo malo sličica mog novog laptopa.
P.S obožavam ga!

EDIT : ispricavam se radi kvalitete slike, slikao je sa ajfonom 6 ( brze bilo za prebacit slike :D )

Don't junge people by their looks.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2015 17:09 (siick_bubble_gumm).
12 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Čišćenje sestrinog laptopa.

 

 

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G710 Cherry MX Blue

Evo nakon cca 2 mjeseca koristenja da okacim i koju sliku mog Bozicnog veselja.

 

Kupljen u DE pred Bozic, za nemalih 139 ojrica. 

Sta reci... Tipkalo odlicno, obozavam MX Blue tipke jednostavno su po mom ukusu. Takodjer sam stavio i O-ringove sto sam naso na ebay-u za neku bagatelu, mogu reci da pomazu i te kako.

Na kraju par bitnijih zamjerki.. sto nema memoriju za brightness nego svaki put na paljenju pc-a se vrati na default (maximum) sto je prejako i za slijepca... ja osobno koristim na najslabijoj jacini a po danu cak ni to nije potrebno jer se slova lijepo vide izuzev WASD i strijelica koje su retardirano napravljene sive. Jedna od strijelica (Up) mi je dosla tvornicki lose ofarbana (sto se vidi iz prilozene slike) al mi smor to reklamirat a i tak se nevidi osim ako nije brightness na high.

 

Sve u svemu zadovoljan :)

 

Da se ispricam zbog kvalitete slika, narocito ovih bez blica. Socijalne Samsungove kamere.

 

 

 

 

Brightness 1 Brightness 1
Brightness 0 Brightness 0
Brightness 4 Brightness 4
Brightness 1 Brightness 1
Cherry MX Blue Cherry MX Blue
MX Blue O-ring MX Blue O-ring
Fail :) Fail :)
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Dugo nisam bio na forumu.....

Evo par slikica novih komponenti.

 

Nakon što sam se zaposlio, prva plaća novo napajanje i grafa, a druga je SSD ^_^

 

I da ono u HDD kavezu je čitač kartica koji se koristi svake prijestupne jer mi se neda kupovat 5.25">3.5" adapter bezveze 

 

Veće slike/"bolja kvaliteta"

 

http://imgur.com/a/5k8Kd

http://imgur.com/a/vofIT

 

 

Čudna priča o mišu, imao prije G400 i krepo spoj kabla kod samog miša (ne na USB konektoru). Odnio na servis dok je bio pod gar. u Links.

Jave mi nakon tjedan dana da dobivam G600 jer ASBIS koji je distributer nema G400, ako se ja slažem s tim da mogu ga uzet za đabe i nova gara na isti. I ain't even mad! 

 

 

EDIT: krasno, bol/imgur image sharing dan danas ne radi >_> 

Ajd makar sam stavio linkove na albume

Hobotnica :D Hobotnica :D
Usporedba stare i nove grafe Usporedba stare i nove grafe
Sve u case-u. Komponente pod "moj pc" Sve u case-u. Komponente pod "moj pc"
Logitech G600 i novi samsung brzinac ^^ Logitech G600 i novi samsung brzinac ^^
samsung magician performance test, neznam jel' vam šta znači iz njega test >_> samsung magician performance test, neznam jel' vam šta znači iz njega test >_>
Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar)___WoT IGN: IWEK91
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2015 23:34 (Krešo91).
16 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Kupio još za Božić na 30% popusta u Elipsu, ali se nisam sjetio staviti sličke :) 

PC inače ne stoji u dnevnoj, ali sam morao probati 4k igre. 

Telka je čudo samo što ima slab media player. Media player podržava samo 1080p video zapise, ali u planu imam do kraja godine uzeti 4k kućno kino. 

Pro patria
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon neke nakarade Asrock, chipseta iz 2007 god. Evo mi osvježenja MSI 970 Gaming, Usb 3.0 Corsair Voyager mini stick te stalci za kontrolere da mi je ispod TV-a uredno.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 13:40 (Bernard Huky Hux).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Kupio sam Xeon Quad Core  E5472 i Arctic Freezer 7 pro rev2, proc je s ebay-a za 180kn a hladnjak u linksu 130kn. Malo sam se mucio oko mikrokodova i biosa ali zahvaljujuci kolegama na forumu sve sam uspio. Laptop je kupljen sestri za faks prije par mjeseci i zasad radi odlicno, kostao je 2300kn

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Uzeo novi monitor iz Hg spota pred koji tjedan , Acer 27" model K272HL 

9 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Pozdrav ljudi, upravo stigao novi štakor pa da podijelim par sličica. Odlično leži u ruci i jedva ga čekam isprobat, ali kad stigne matična s popravka. Uskoro dolazi i podloga G240 ili G440. 

Isprika na malo slika, stavit ću više kad se sve sastavi ;)

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Dugo ništa od mene, evo malo sesa 

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
14 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Evo konačno i ja uzeo SSD

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Lenovo Z50

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2015 22:59 (roby27).
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i kod mene malo noviteta, za moje potrebe super level up.Slika je losija zbog mog kineskog pametnog telefona

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2015 23:18 (auslender).
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Pocastio sam se stereo zvucnicima Genius SP-HF500A, dvosistemcima(14w)! zvuk nista specijalno, uglavnom nista ne zuji:) i rade lijepo za sada kao i puno jaci/veci model SP-HF1250B(40w) koje sam uzeo 2013god doznavsi za njih ovdje na forumu( nestvarnih 165kn:) i s kojima sam pre zadovoljan!

U moru zvucnika ti su mi "malci" ponudili sve sto sam trazio; drvene kutije, visokotonac+bas, line-in+out, ton regulacija!

Pa evo par slika kako to izgleda, platio sam ih 215kn!

 
 
 
 
 
 
lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2015 13:00 (Stjepanj).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

došlo vrijeme na novu kućicu :)

ugrabio sam si fractal design arc xl po odličnoj cijeni

super tiho čak i sa ventilatorima na 12V.

dosadile su mi plave ledice na starom, izgleda da starim ^^

 

 

edit: neke slike su zarotirane iako su uploadane u normalnom položaju

antec 1200 (staro) antec 1200 (staro)
fractal design arc xl fractal design arc xl
dat feeling dat feeling
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2015 15:40 (fear619).
16 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Danas stigli "ljepotani", Samsung SSDovi 850 Pro od 256GB i 1TB. Manji ide za sistemski disk u desktop, a veći ide u Thinkpad lap. Skupi su 'ko zlato, ali 10 godina garancija ...

Kupi mi majko kišobran da ne šetam po livadi bos.
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Danas sam kupio dio novog hardwera i7 procesor ima i 10 točkica na sebi sa 8gb rama :D

13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Konfa:

i5 4690K@H105, ADATA XPG V3 16GB, Gigabyte Z97MX, Windforce GTX980, Adata XPG900 256GB, RM550, Obsidian 350D, EIZO FS2434

Periferija: 

Roccat Kave Stereo, Savu(o) :D, Alumic, Ryos MK Glow, Apuri + Presonus Eris 4,5

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Ima sam jedan stari ruzni komp kojem je crkla maticna pa dok sam nabavija drugu odlucija sam piturat (obojiti) staro ruzno kuciste i evo da podilin ovdje s vama moj uradak.

I dalje je to staro ruzno kuciste samo sto je piturano.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i mene konačno u SVOJOJ kući i u sobi koja je samo MOJA!

Kupio Sharkzone headphone za net gejmanje i od istoimene firme earphone koje nisam poslikao.

Za te pare i više nego dobre. 

Paradise Paradise
Nice box Nice box
Sluške Sluške
Biti ili ne biti pitanje je sada.
9 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Pozdrav ekipa, evo kao sto sam i obecao, slike (bolje i u boljoj kvaliteti) su tu. G502 je odlican mis, prezadovoljan sam s njim, a i s podlogom G440 isto.

14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo uredio cable.m, nista posebno.

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

CPU: Phenom II X4 955 (OC, 4GHz)

RAM: Kingston HyperX Blu, 2x2GB i 1x4GB, sve su 1600MHz

PSU: Seasonic 500W 80+

MBO: Gigabyte GA-970A-UD3 rev3.0

HDD: Seagate 500GB 7200 okr/min

GPU: Sapphire 7970 Dual-X 3GB 384bit

Cooling: Custom vodeno

Kuciste: Moddano staro, ima vise rupa nego u ementaleru (siru) :)

 

 

 

 

GA970A-UD3 rev3.0 GA970A-UD3 rev3.0
Kingston HyperX Blu 1600MHz (1x4GB,2x2GB) Kingston HyperX Blu 1600MHz (1x4GB,2x2GB)
Seasonic 500W 80+ Seasonic 500W 80+
Seagate 500GB Seagate 500GB
120mm radiator 120mm radiator
CPU Block CPU Block
Sapphire 7970 Dual-X Sapphire 7970 Dual-X
Prvo paljenje :) Prvo paljenje :)
Sve slozeno Sve slozeno
Borek
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2015 8:02 (DrNasty).
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Prije jedno 20 minuta Overseas mi kuca na vrata stigla mi G.Skill Ripjaws 4 Gb DDR3 1600Mhz

 

 

Zmaj od Bosne
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice