Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.881
|
čitano: 3.443.988
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
8 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Sa malim zakasnjenjem, stigao jucer Seagate expansion desktop 3TB externi disk za 400kn sa dostavom iz MALL.hr

 

Nakon testiranja ispravnosti izvadio sam HDD iz njegovog kucista i ugradio u svoju konfu...

 

Postupak imate ovdje 

 

 

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Jutro!

 

moram se pohavliti, i ja otisao vragu/demonima/omenu. u SD bila neka akcija 10% za pretplatu na newsletter pa uzeo najslabiji model s m.2 SSDom od 256GB za ~5900kn. Takodjer su davali produženo jamstvo od 5god i Overwatch GOTY. Jeftinije nisam našao kad sam ga uzimao. Na slikama je mali postupak iskutijevanja ali proizvod kao i kod kolege gore. Ako netko hoće kupiti overwatch GOTY koji sam dobio s omenom (još u foliji), nek se javi.

 

Pokušao sam slike složiti kronološki ali uploader ih je svejedno svakako pobacao.

Motorola G5 Plus 3/32
12 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Zadnjih dva mjeseca skupljam hw i jučer piknuo 1080ti.

 

Oprostite na kvaliteti slika, osim toga od težine grafe drhtale mi ruke.

16 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Jos jedan dodatak foto hardveraju .

 

Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD

 

Alternativa Canonovom objektivu , bitno jeftiniji ali ne zaostaje u kvaliteti . A i nesto laksi iako je u potpunosti metalni ( osim gumenih prstenova  )

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Konacno neke prave slušalice

JBL E55BT

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 1:08 (Kamikaza1600vti).
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla nova periferija: Ajazz AK33 RGB i Logitech Anywhere MX 2.

 

 

15 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Počastio si oći sa
BenQ GW2765HT WQHD IPS

Samsung P2370 ide u zasluženu mirovinu.

13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

ASUS STRIX 1070ti

6 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

tek sam sad ubro misha da ima okice :D

 

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Napokon piknuo fractal celsius s24 aio vodeno hladenje.

Znaci, nije mi zao ni jedne kune koje sam dao..ventovi brutala, zakretanjem pumpe mozes promjenit "auto" ili "pwm"..cijevi oblozene sleevane, sve jednostavno...

Sa 5 godine garancije, sjelo ko budali samar...od srece nisam ni uspio nabacit dobre slike tako da.. 

 

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

nije mi se više dalo čekati na neki popust, pa sam si danas upiknuo 

od nekih kupovanja važnijih stvari vezano za komp, nadam se, da sam sad jedno vrijeme malo miran po pitanju kupnje nečega

ovo je bila zadnja stvar za nabavu, koju sam kod kupnje kompa bacio van, da za razliku u parama mogu uzet nešto bolje

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 19:42 (matija656).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Ipak je Božić blizu,bilo je vrijeme da si uzmem postenu stolicu(bolje da ne znate sto sam do sad koristio),izbor je pao na Speed-Link Regger,i kupio sam si odlican stol!!

AUDIOFIL
16 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Nesto novih dodataka za foto torbu :

 

LP-E6 LP E6N RAVPower Rechargeable Battery, Charging Set for Canon (2-Pack 2000mAh Camera Batteries, Safety Protections, Fully Compatible with Original)
Eggsnow 24 Slots Memory Card Case,Sd Card Holders,Resistant&Shockproof Storage Case for SD card/CF cards/MicroSD cards(Red)
SIGMA 17-50mm 1:2.8 EX DC HSM OS LENS for CANON - 17-50 mm f/2.8 + MRC CPL Filter

 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo jos malo slika posto nisam stavio u proslom gore postu, trenutno je sad tak i vjerojatn oce ostat neko duze vrijeme bez promjena.

Bitno da je i grafa i cpu pod vodom 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.12.2017 10:35 (Tony096).
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Poklon samom sebi, Logitech G413 Carbon mehanička tipkovnica. Lijepo paše uz Mx Master 2. Zadovoljava veliku većinu kriterija koje sam tražio od nove tipkovnice,pa navodim prednosti za mene: mehanička, cijena, odlična izrada (metalna,teška), pozadinsko osvjetljenje, ugravirani HR znakovi, dodatne tipke, ograničene mogućnosti konfiguracije kroz software (razina osvjetljenja, profili), čvrst,opleten kabel,passtrough USB. Da bi bila idealna fali joj odmoriste za dlanove, RGB osvjetljenje, i naravno niža cijena. :D

Bears, Beets, Battlestar galactica!
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Jučer dobio nove sluške na poklon.

Sony MDR-RF865R

Prve bežične sluške i mogu reć da sam zadovoljan,prije ovih sonyevih sam koristio žične Sony MDR-XD150(nakon 2 i pol godine svakodnevnog korištenja jedino oštećenje napuknuta izolacija kabla.

 

Navikao na sluje s kablom i sad kad god se ustajem od pc-a(jer su mi na monitor spojene sluje) skidam ih s glove misleći da ću povuć sve s sobom haha,moram se sad naviknuti da mogu ić kenjat usred runde bf-a a da budem u toku događanja :P :P 

 

Evo par slika,novih sluji(meni nove) i starih.

 

EDIT
Slike su katastrofa,slikano s S5,ispalo mi staklo koje štiti leću kamere,no nisam na vrijeme stavio drugo staklo pa se zavuklo prašine u leću(čekam tak i tak drugi polupani S5 da sredim svog)

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 14:03 (kruskar).
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Tata si ugrabio jednu usputnu Gtx 980Ti u G1 izvedbi

 
 
 
 lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.12.2017 0:45 (Stjepanj).
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

nije da mi treba ali trebam imati  uzeo si u linksu kad je bila akcija za vodeno..arctic liquid freezer 240..fkt dobra cijena i odličan cooler
jedino kaj smoz kućišta nemrem napravit push pull sustav..ona crvena šipka smeta al nema veze..i ovak je dobro

kutija kutija
kak sve izgleda sa deadpoolom..naravno da sam ga zaboravio unutra kad sam zatvorio kućište kak sve izgleda sa deadpoolom..naravno da sam ga zaboravio unutra kad sam zatvorio kućište
origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Logitech G413 Silver ...Romer G i build quality za oružani list 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Ocito sam bio jako dobar ove godine kad su me moji pocastili sa stolicom 

Niti sam se nadao ovako necemu od mojih, bas sam sretan..

Sretan bozic svima ekipo i nadam se da ste i vi nekej dobili pod bor 

9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

EVGA 1080Ti SC2 Hybrid......više nisam nit nahajpan kolko ju načekavam/raspakirana tek drugog dana...to mi je novo ...anyway pozz i ugodni blagdani!

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon sto mi je Logitech G15 rev 1.  nakon x godina pocela otkazivati poslusnost ( neka slova nisu radila ) stigao je update. Takoder stigle su i nove sluske za mob.

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nije hardver, ali vrijedi pokazati :)

Dugo se neckao što uzeti, ipak na kraju odlučio za Denon :)

 

12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo sam se počastio sa periferijom :) 

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Svi koji žele dobit maksimalno kvalitete za uložene pare kod headseta; trk po Sades SA-902. Jako dugo tražim headset koji dobro zvuci i ima dobar mikrofon. Nabacao sam se novaca na razne headsetove koji su ili bili neudobni ili krš mikrofon (90% slucajeva) ili pak loš zvuk/slab bass/loš surround.


Tražio sam best budget headsetove i svi su nudili taj model, no nema ih kod nas pa sam morao naruciti sa ebaya, kako god 32$ free shipping, udobne slušalice, 7.1 surround, 3m kabla, switch za glasnocu/mute sluški i mikrofona je na kablu, fantastican mikrofon, usb konekcija, svijetle...


Minusi su za ocekivati - Sjajna jeftina plastika, "spužve" su plastificirane onako pa ce ih se vjerojatno trebat cistit svako malo, dost' dobar engleski na kutiji

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.12.2017 15:52 (D3lBoy).
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Za minecraft jedna EVGA Gtx 980  SC

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.12.2017 15:57 (Stjepanj).
11 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Stigao i danas jedan paket, gold digger :)
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i ja se malo ponovio novim kučištem i matičnom. Isječci iz rekonstrukcije i nadogradnje.

Corsair+330R+Titanium Corsair+330R+Titanium
Asus+Prime+X370+Pro Asus+Prime+X370+Pro
MSI+GTX960+Gaming+2G+i+Creative+Zxr MSI+GTX960+Gaming+2G+i+Creative+Zxr
AMD Ryzen 7 1700 postavljen AMD Ryzen 7 1700 postavljen
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2018 7:39 (igy).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

"Hardver" o kojem sanjam još od kad sam bio klinac :)

Sad se našao ispod bora mojim klincima :))

 

35cm, 40km/h.

 

Edit: mama otišla van, a mi rasturamo stan :D

Edit 2: Gearbest, 42USD, prošlo bez carine, 2 i pol tjedna!

Aha, Edit 3: sorry na offtopicu, al imam osjećaj da većina ljudi ovdje voli ovakve stvari 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2017 16:20 (CyberDemonVZ).
11 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakupilo se ponešto hardvera u zadnjih misec-dva. Grafa ošla pod vodu, stavljen 240 rad umjesto 120. Čekam još neke fitinge pa ćemo dalje vidjet šta kombinirat, možda i ddc pumpa uleti unutra, a možda ne bude potrebe. Volio bi svašta još kombinirat s ovim vodenjacima, al malo mi je tlaka sve praznit/punit/spajat... Za sada funkcionira jako dobro. Ako netko razmišlja o prelasku na vodeno za gpu koje će mu držat grafičku na oko 40°C, neka dobro pogleda alphacoolova Eiswolf rješenja. Potpuno su proširiva, dođu kao malo skuplji CPU vodenjak, al stvarno odrađuju brutalan posao. Ako netko nije pratio drugu temu gdje smo proanalizirali peformanse, ukratko - sa 240mm radijatorom kojeg sam stavio unutra, grafa neće iznad 38°C da se na trepavice postaviš. Rudari na toplih 35°C. Tako da se hladnjak može isplatit i u mjesec dana praktički.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice