Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.881
|
čitano: 3.445.506
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Hyper X Cloud Pro Gaming

 
  ak imate "slabiju" zvucnu(cca 95db snr/alc 892), razmislit o nekim drugima ako nemate neki amp/dac(bit ce vam mozda pretihe), uglavnom brutalne u svakom aspektu!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2018 22:08 (Stjepanj).
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Jučer stigao Seasonic Focus gold 850w, zamjenio stari Fortron Raider 650w iz 2014, tako sam zamjenio sve od starog kompa iz 2014 godine. Imam Msi B350 Tomahawk Artic, 16GB G Skill Ripjaws 3200mhz, Ryzen 1600 koji radi na 3.8Ghz, vodeno od corsaira H100i V2, 2 Corsair venta 120mm Air Flow (Možda odem na rgb svjetla vidjet ću još, 600kn za 2 venta + treba i onaj adapter za svjetla skupo ko sveti Petar) imam RX 580 8GB GDDR5 od MSI dok se još dala kupiti, jer uzeo sam ju taman prije mining ludila. Tu su i custom sleeved kablovi bijeli, te SSD 120GB od intela i hard od 1TB Toshibin nezz tocno koji model. 

 

Od periferije, Razer Blackwidow Ultimate mehanička tipkovnica, Razer Deathadder miš, Razer goliathus control podloga, i Razer Kraken pro v2 slušalice koje ću mjenjati jer zvuk mi je dosta loš a i ovaj dugački kabl me nervira, pa bih vjerovatno išao na wifi tipa Hyperx Flight i sl, sa mišem i tipkovnicom sam prezadovoljan. Monitor je od samsunga 24 incha, freesync 72hz, Ips panel, ništa posebno, ali ne vrijedi mi ići na 144hz, to ću kad promjenim grafičku, jer u budućnosti planiram uzeti 1080 ali čekamo svi novu seriju od Nvidie pa da vidimo kako i šta. Tokom ove i iduće godine mi je u planu staviti M2 SSD, promjenit grafičku i uzeti monitor od 144Hz i onda bi to bilo to. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 12:08 (BeLLicus).
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Thermal Grizzly Kryonaut i Arctic F12 ventilatori.

 

 

RIP Šaban (21.6.2016)
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla nova roba;

 
 
 
 

Famozni Aoc 32" 1440p 3279vwf (brutala, hvala Futuri it na mogucnosti testiranja misticnog ghostinga koji NE postoji)+ i5 8600k(ovog jos treba provjerit)

Lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 11:21 (Stjepanj).
13 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Malo dodao ledice...

16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Svasta nesto obnovio periferiju nakon 5 godina

+ kupio sat i vanjski HDD od 1.5TB 

 

Ubacim kasnije jos slika kad sve pospojim 

:-)

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.7.2018 22:54 (4mal).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigle sluše iz USA,kupio po ekstra cijeni na Massdropu, Sennheiser HD650!!

AUDIOFIL
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Doslo vrijeme da i ja imam kvalitetno napajanje 

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Postalo prevruće pa sam se morao prebaciti na težu artiljetiju.

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 18:24 (strit).
6 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Nesto budget za fanove 🎃🎃🎃

12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Prešel na 1440p pa smo morali malo povecati gpu kapacitete:
GeForce® GTX 1070 Ti Gaming 8G

 
LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 19:40 (Stjepanj).
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi ventilator za kuciste - BitFenix Spectre Pro 230mm Fluid Dynamic Bearing. Strasno dobar ventilator

Postavljena dva PWM 140mm ventilatora na NH-D14, inace uz cooler dolaze DC ventilatori

Novi SSD diskovi

I nanešena nova pasta Prolimatech PK3 na GPU.


Uzivajte 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2018 1:44 (Almin94).
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Napokon i7 . 6c/12t na 4.4Ghz... Sad se mogu pokrit ĆEBETOM i odspavat malo... tamo do 2021.

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon 4 godine i 24incnog dell-a

dosla je zamjena 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2018 1:15 (4mal).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigle nove igrackice prekjucer,jos je u fazi finishiranja. Dodam slikicu gdje bude svjetlilo ko krispan kad zavrsim sa prebacivanje stvari na hard.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 20:35 (Sideswipe).
14 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Nešto je stiglo!

 

Bez lažne skromnosti, najbolji ventilatori na svijetu, i to debelo

 

Mali preview kako to izgleda u kompu, ovo nisu konačne slike, čekam još koju sitnicu pa budu prave slike kompa.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 20:38 (Jakovp).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo malo sam se ponovio sa "novom" grafom Gigabyte Aorus RX580 8GB. I like it

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2018 17:11 (MasterOfDisaster).
7 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stara HD7850 zamijenjena s Gigabyte RX580 4GB. Ulovio sam je za 1000kn. Konfa je nakon godinu dana čekanja za GPU zbog cijena napokon kompletirana.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 19:02 (It'sMe932).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Eto i mene s novim gpuom...1070 ti...sad sam miran barem 2 godine.future upgrade neki 2600 ili 2700 kroz 6 mjeseci i to je to...jedino nikak da se rijesim carbide 500 ...prati me vec dugo godina1

razorblade
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 23:01 (mariolla79).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Vjerojatno (prosječno, prema trenutnoj generaciji) najjači hardver koji sam ikad imao, od svoje prve 486-ice :D

Hvala Valentin i Stjepanj na pomoći i pronalasku komponenti 

 

Dulje je trajao cable management nego ugradnja komponenti 

Veliki napredak u odnosu na moju konfiguraciju "Projekt tišina"

https://www.bug.hr/forum/topic/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/299.aspx?page=331&jumpto=5300819&sort=asc&view=flat

 

Slijede slike:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo nesto

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Svašta se nešto kod mene kupovalo, nešto i nisam uspio kak spada poslikati npr. SW je je dosta nepristupacno u kutu a neda mi ga se vadit i odspajat uglavnom radi se o ovom modelu : https://www.eu.onkyo.com/en/products/skw-208-34611.html

LGV30 nemrem slikat osim da ga precrtam :)

9 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Nova generacija pusenja. 

Prvi gadget koji nosim sa sobom i opcenito.

8 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Podloga i pasta

14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Posljednji komad hardvera za konfiguraciju. Zero coil whine and noise, a svaka napojna prije ove se cula na neki nacin, bilo coil whine, ventilator ili high pitched noise. Za ovu se ne zna da radi uopce. :)

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

...zamjenjen Cpu hladnjak / dodana 3 case venta - 2 ulaz + 1 izlaz. Be Quiet Pure Rock Slim je vani, a umjesto njega je Arctic Freezer 33 Esports Edition. A inače je unutra: MSI X370 Gaming Pro / Ryzen 1600 / Ballistix Sport LT 2400 16GB (8GB x 2) + GTX 1060 6GB / napajanje Corsair TX650M i case Sharkoon M25-V. Poslije je bilo čiščenje od prašine. S obzirom koliko nije bio čiščen i nema je toliko / magnetne mrežice-filteri rade svoj posao. Comp iz potpisa je kod tate. Poslije njemu ide ovaj ryzen/memorija/grafička i nova MB, a ja .....  strpljen - spašen.. 

12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigle i sleeved ekstenzije. 

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nesto me oce igracke ovih dana,evo novo kuciliste,Cougar Panzer!! 

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Stigla tati jedna debeljuca💣, Msi Gtx 1080 Gaming X💪💪lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Puno vas pita za fotografije i info od monitora i laptopa, pa evo sve u jednom, da ne saljem svaki put posebno.

(i ovdje ima vise linkova https://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=426&jumpto=5727332&sort=asc&view=flat)

 

MSI MAG27CQ
MSI GS73VR 7RG
Cooler Master NotePal U3 + 2x be quiet! Pure Wings 2 140mm
(to sam si skrpao jer ona tri od CM-a su mi dvaput krepala, dobio dvaput nove od CM-a, i odustao od njih. Na kraju skuplji ventilatori od podloge)
Logitech G610 + Sharkoon Noise Silencer O-Rings
Logitech G403

Sennheiser HD 4.50 Special Edition
Silent Monsters Gaming und Office Mauspad (900 x 400 x 3 mm, Größe: XXL)
Silikonska podloga za tipkovnicu i misa, za zapesca: https://www.amazon.de/gp/product/B073NY56FW

Topstar Open Art 2010: https://www.amazon.de/gp/product/B003L5BZDW

 

 
 
 

 

Ako nekog jos sta zanima, mogu fotkati, nije nista specijalno, mali kutni radni stol. Jos moram odabrati zvucnike i gotov mi je radni kutak.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice