Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori izdvojena tema

poruka: 11.738
|
čitano: 1.600.662
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
ramzocro-HCR kaže...

@Sudy


Kakve su temp s novim ventovima nasprem stock?

Nemam pojma.
Iskreno, nisam ih još ni opteretio.

Najbitnije mi je kod redux ventova što idu dosta nisko što se br. okretaja tiče (a time i niža buka).
Recimo, NF-P12 (stock) se minimalno vrti na 770 +/- koji posto.
Dok se recimo ova dva vrte na 400-tinjak.

Osim estetski ljepših, jamačno su tiši.
A temperatura? NH-D14 bi pasivno hladila mog stock 4770K (bar za sada). 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Tomo53nja dakle grafa radi super? zadovoljan si?{#}i da htio sam pitati dali je na kraju zaista boost verzija? jer na oglasu tj kutiji nije pisalo!(sad vidim da kod tebe piše:)

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 19:58 (Stjepanj).
13 godina
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Hebeš grafu i tipkovnicu, ovo je najjači komad hardvera {#}

 

 

12 godina
protjeran
online
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
Stjepanj kaže...

Tomo53nja dakle grafa radi super? zadovoljan si?{#}i da htio sam pitati dali je na kraju zaista boost verzija? jer na oglasu tj kutiji nije pisalo!(sad vidim da kod tebe piše:)

Radi za sad,nadam se i sto duze,ako i ne bude garancija je tu...Sto se tice zadovoljavanja, zadovoljan naravno i vise, tisa nego moja stara gtx 460, temperature isto bolje, manje trosi, tj. zahtjeva samo jedan 6 pinski kabal tako da sve pozitivno...{#} Pisalo je i u oglasu isto boost verzija no kako mi oglas nije ulijevao povjerenje onda sam ipak odlucio da ju isprobam,vidim sve na licu mjesta i eto, identicno sve kao tamo na slikama...{#}

vrinho kaže...

Hebeš grafu i tipkovnicu, ovo je najjači komad hardvera {#}

 

Haha "stari" stroj ubija sve gamadi koje ometaju u gamingu i uvijek je tu negdje oko kompa u pricuvi...{#} Inace stol je masina, stariji nego ja a sta se sve na njemu rezalo,pilo,jelo,pa cak i palilo i rezbarilo  bolje da ne govorim...{#} Raskliman je do ibera ali posto je gore na njemu cosmos od 30 kg onda se drzi cvrsto...{#}{#}

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 23:14 (Tomo53nja).
12 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
vrinho kaže...

Hebeš grafu i tipkovnicu, ovo je najjači komad hardvera {#}

 

 

To je Tomin antivirus (uvijek pri ruci i efikasan na svu napast i gamad ) :D

15 godina
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Pupo, ajde samo poslikaj barem nesto raspakirano, jer kad krenu ovi sto ne vole "kutije vaseg hardwera" bit ce svega. {#}

13 godina
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

@Pupo

Imao sam taj odvijać, dobar je on sam ali su bitovi loše kvalitete te su se veoma brzo ili "pojeli" ili savili, stoga kupi neke bolje i sve pet :D

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
12 godina
odjavljen
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Joj deca, ne kupovati šrafincigere u IT dućanima, nikako. Isto kao i kupovanje kompova u Pevecu... Kupite si par Uniora različitih veličina pa budite zadovoljni jedno vrijeme. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 23:57 (Deawood).
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
Deawood kaže...

Joj deca, ne kupovati šrafincigere u IT dućanima, nikako. Isto kao i kupovanje kompova u Pevecu... Kupite si par Uniora različitih veličina pa budite zadovoljni jedno vrijeme. 

Misliš da nisam{#}

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 23:59 (Strm).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
Strm kaže...

@Pupo

Imao sam taj odvijać, dobar je on sam ali su bitovi loše kvalitete te su se veoma brzo ili "pojeli" ili savili, stoga kupi neke bolje i sve pet :D

 

 

Od svega, vi se naložili na odvijač :) Ma kažem, falilo mi je stotinjak kuna do 1000 da neplatim dostavu pa sam samo nabacao gore. Nisam ni očekivao da će biti neka kvalilteta, no bit će dobar za pritegnut naočale il skinut remen sa sata. Za ostalo mi ni netreba.

 

 

Budem nabacio slike dok raspakiram :)

 

 

PS Uniori su dobri al imaju jednu manu, mogli su ih magnetizirat prije prodaje a ne da ja moram. Iako jesu kvalitetni, al  opet, ako je netko bivol nema tog alata koji se nemože pokidat.

12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

XXX-Man nije samo do kucista, pogledaj plocu i njene konektore, kao da su radeni za to kuciste, sve pase "ko saliveno"!{#}lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
moderator
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Istina :)

Ali ono najbitnije je to što su stranice izbočene pa iza ploče ima hrpa mjesta za kablove :)

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
XXX-Man kaže...

Istina :)

Ali ono najbitnije je to što su stranice izbočene pa iza ploče ima hrpa mjesta za kablove :)

ja da bi spojio hard i ssd morao sam kupovati 70cm sata kablove (i to mi je skoro na knap bilo){#} tak se potrefilo, sata konektori skroz gore ljevo, hard i ssd skroz dolje desno...

ovak je na pocetku izgledalo, dok nisam nabavio dovoljno dugacke kablove ovak je na pocetku izgledalo, dok nisam nabavio dovoljno dugacke kablove
koma.lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2014 1:53 (Stjepanj).
12 godina
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Zajeb

 

Baš je cool privjesak{#}

 

Šta, nisi zadovoljan sa coolerima na H110 ?

14 godina
moderator
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Kad ti ploča ima konektore naopako :)

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
13 godina
online
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
Stjepanj kaže...

XXX-Man nije samo do kucista, pogledaj plocu i njene konektore, kao da su radeni za to kuciste, sve pase "ko saliveno"!{#}lp

Malo kabel za zvuk na prednjim utorima kvari sliku, ne znam zašto je taj konektor nalazi

tako visoko na ploči, a inače je dolje lijevo na većini ploča, da je tako, bilo bi savršeno.

Isto vrijedi i za onaj priključak za ovaj vent. otraga.

ps. onaj koji slaže PC to sve mora dobro posložit, inače badave ti sve. ;D

Stjepanj kaže...
ja da bi spojio hard i ssd morao sam kupovati 70cm sata kablove (i to mi je skoro na knap bilo){#} tak se potrefilo, sata konektori skroz gore ljevo, hard i ssd skroz dolje desno...

Ma daj koju stotku za ATX ploču, ima ih po oglasima pun k... ako već nećeš novu,

da vidiš kako si onda budeš mogao posložit kabele, milina za slagati, taj Zalman Z3+ je velik,

čak i mATX ploča izgleda meni ružno unutra.

Ne obaziri se na TD, to su samo TD Trollovi, nemaju pojma o ničemu, pa moraju zaje... one koji nešto znaju. ;-))))))) (i3 4130 pojede ovaj tvoj i3 3240 za doručak) :D OMG.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2014 8:25 (Valentin17).
12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
Ovo je mini mi mbo;) 17x17cm dobro da su i to uspjeli sloziti, inace sad je sve slozeno ni jedan kabal se skoro ne vidi!lp
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
11 godina
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

@ kruskar

Kakav je to sejo kalas-njikov...lol

We are scared

razorblade
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
mariolla79 kaže...

@ kruskar

Kakav je to sejo kalas-njikov...lol

We are scared

Hahah, sta mislis odakle mu taj mis? @kurskar NHF{#}

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
12 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
mariolla79 kaže...

@ kruskar

Kakav je to sejo kalas-njikov...lol

We are scared

Taj kalš ispaljuje bojice...{#}

11 godina
neaktivan
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

@kruskar

 

Daj očisti tu podlogu malo, izgleda ko da si je koristio kao otirač za obuću

12 godina
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Bulldozer

 

Ona rola wc paprira pod računom tamo je s razlogom?{#}

Nadam se kako je s probavom sve ok.{#}

13 godina
neaktivan
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

"Probavom"

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
Tiby kaže...

Bulldozer

 

Ona rola wc paprira pod računom tamo je s razlogom?{#}

Nadam se kako je s probavom sve ok.{#}

 

Za nos ili ako vidiš na slici lijevo je krevet pa čuj treba se curka obrisati :)

13 godina
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Ta prenaponska baš i neće nekaj puno činiti kada grmi, bolje to odma ištekaj iz struje ;)

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
Strm kaže...

Ta prenaponska baš i neće nekaj puno činiti kada grmi, bolje to odma ištekaj iz struje ;)

Naravno da neće kod grmljavine bit uključeno, ali dok radi makar da služi bolje od onih jeftinijih produžnih sa više utičnica. (radi sigurnosti)

Intel Core™ i7
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
mserfezi kaže...
Strm kaže...

Ta prenaponska baš i neće nekaj puno činiti kada grmi, bolje to odma ištekaj iz struje ;)

Naravno da neće kod grmljavine bit uključeno, ali dok radi makar da služi bolje od onih jeftinijih produžnih sa više utičnica. (radi sigurnosti)

Onda je dobra, takva bi i meni pomogla, jer imam na jednoj produžnoj pojačalo, 2 montiora, racunalo, lemilicu i bome kad iskljucim pojacalo mi svi USB-ovi ostanu bez struje na par sekundi...{#}

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
10 godina
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
Vec par godina koristin tu istu zastitu (sveukupno san dvi prominija) i mogu rec da je vrhunska. Prva koju san ima je zivot dala za moj komp a druga fala bogu jos nije pokazala svoju funkciju.
koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori

Iskreno, od 2008 primarni komp i router su spojeni na prenaponsku i grmi sijeva svima crkava ali meni komp se samo resetira ! i da wifiem je spojen na mrežu ! 5ghz ftw

12 godina
odjavljen
offline
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
Strm kaže...

Ta prenaponska baš i neće nekaj puno činiti kada grmi, bolje to odma ištekaj iz struje ;)

APC je vrhunska zaštita, a ovaj model definitivno nije jeftin.

 

Nude garanciju na svoje proizvode, pokrivaju oštećenja do 10 000 €, zaštite im imaju elektroniku koja se isključuje u slučaju da se ošteti...

 

Ne samo da će učiniti puno, već će učiniti apsolutno sve da ti zaštiti uređaje koje si spojio na nju.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice