Tko je najveći fanboy na BUG forumu? - predložite

poruka: 38
|
čitano: 13.184
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Tko je najveći fanboy na BUG forumu? - predlož
Svatko tko nema mišljenje kao ti nema pojma
12 godina
protjeran
offline
Re: Tko je najveći fanboy na BUG forumu? - predlož

Vazno da si ti "oplemenio" forum svojim misljenjina i znanjem. 

8 godina
protjeran
offline
Re: Tko je najveći fanboy na BUG forumu? - predlož
toxic kaže...

 

Dakle on je Fanboy svega što kupi jer je mišljenja da je njegovo sve što kupi najbolje i da ne postoji drugo jer eto pomno je birao i planirao što treba i kako kupiti.

Hoces od kucista, hoces od grafickih kartica, hoces od ventilatora, vodenog pa sve do procesora.

Pa ne kazem ja da je najbolje zato jer sam ja to kupio pa to tek tako tvrdim jer ja imam. Sve sta sam ja kupio i o cemu sam pricao sam potvrdio testovima i argumentima, sto svojim osobnim snimkama testova, sto recenzijama i ostalim review-ima sa neta.

 

Kaj odavdje sta si naveo nije najbolje u svom segmentu? jel 8700k najbolji gaming proc - JE, jel Phoenix najbolji i najtisi zracni hladnjak za gtx 1080 - JE (imam i snimke sa 52c na 2101MHz stabilno 30min po ljetu  ,ako nađes hladniju a brzu javi...), jesam za Arctica dokazao da je bolji od Corsaira dok je ostatak foruma brbljao drugacije sa tobom osobno u testiranju - JESAM (a prema tome i od svih ostalih 240mm AIO na trzistu sta potvrđuju i testovi sa neta), Anidees trenutno nije najbolje kuciste sa kaljenim staklom iz razloga sta je danas kaljeno staklo na svakom kucistu koje izađe i ima visestruko skupljih i jacih kucista od njega, ali prije 1.5god kada sam ga kupio i kada je kaljeno staklo na kucistu bilo pojam i bilo je svega 5 modela sa kaljenim staklom je Anidees bio najbolje kuciste a i dan danas je hebeni vrh sa obzirom na svoju velicinu i podrske koje nudi. Za F51 sam također dokazao da je superiornije, hladnije i tise od R5, a i vecine drugih kucista dok se ne ode dovoljno viskoko cijenom pa ga ne izbaci iz konkurencije.

 

Za ventove nisam nista tvrdio da su najbolji jer niti nisam ulagao u njih veliku lovu pa da kazem isao sam po najbolje na trzistu po svom misljenju i da onda nesto pricam.

 

Isto tako sam rekao i tvrdim i dalje da je EVGA G2 katastrofa kada radi vent i glasna kao mlaznjak, za Sennheiser HD598 sam ispisao par stranica da nevaljaju i da su mi te velike sluške opcenito katastrofa i da mi je puno bolji i jaci šus iz ovih slušalica za mobitel te puno manje opterecenje za glavu te me kod njih ne smeta kada se legnem i gejmam iz fotelje da mi se rubovi od slusalica oko usiju zabijaju u ramena dok sam u lezecem polozaju i time se pomicu sa usiju i ne nasjedaju kako treba.

 

Ja kad nesto pricam i hvalim to je onda kako sam i rekao, jer o svemu pricam sa dobrim pokricem i argumentima na svojoj strani 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.12.2017 22:56 (Lucidius).
6 godina
protjeran
offline
Tko je najveći fanboy na BUG forumu? - predložite

ja bih nominirao ihusha kao microsoft fanboya...privatno mi je rekao da mu na debianu otvara windows 10 iso download stranicu bolje neg ishta...

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.12.2017 2:09 (Gorstak79).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tko je najveći fanboy na BUG forumu? - predlož
Spacecraft kaže...
Moj glas ide ovome mačku.

 Garfield nije philips fanboy on je bolesnik zrel za psihijatriju.

8 godina
offline
Re: Tko je najveći fanboy na BUG forumu? - predlož
A kad nitko neće moram ja :D
15 godina
offline
Re: Tko je najveći fanboy na BUG forumu? - predlož
Lucidius kaže...
toxic kaže...

 

Dakle on je Fanboy svega što kupi jer je mišljenja da je njegovo sve što kupi najbolje i da ne postoji drugo jer eto pomno je birao i planirao što treba i kako kupiti.

Hoces od kucista, hoces od grafickih kartica, hoces od ventilatora, vodenog pa sve do procesora.

 

Ja kad nesto pricam i hvalim to je onda kako sam i rekao, jer o svemu pricam sa dobrim pokricem i argumentima na svojoj strani 

 sve 5. nisam ja nista lose rekao niti mislio.

Cinjenica je da kupujes s razumom i to branis, zato sam i rekao da nisi intel fanboy.

No ja se ne bih slozio da Phoenix ima najbolje hladenje ali to mozemo nastaviti u drugoj temi.

 

12 godina
neaktivan
offline
Tko je najveći fanboy na BUG forumu? - predložite

Evil Access, need I say more?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice