ASUS laptop gubi WiFi

poruka: 9
|
čitano: 4.039
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
ASUS laptop gubi WiFi

Pozdrav!

Imam ASUSov laptop star 4 godine. Od početka sam imao problema s WiFi-jem, laptop je bio na servisu u System One (ovlašteni serviser za ASUS) gdje su mu zamijenili (tako kažu) WiFi karticu. Nakon toga je neko vrijeme radio OK i sad opet ima problema s WiFi. Signala malo ima, malo nema. Mobitel spojen na istu mrežu radi bez problema na WiFi, a kad se laptop prikopča preko žice na ruter, sve radi bez problema, tako da je očito stvar u WiFi kartici.

Molim preporuku nekog pouzdanog servisa gdje bi mi to mogli popraviti i servisirati.

System One je KATASTROFA. Tamo sam ga nosio na prvi popravak jer je još bio u garanciji, ali više nikad u taj servis, tako da molim preporuku za neki kvalitetan servis koji mi može zamijeniti karticu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ASUS laptop gubi WiFi

Probao napraviti update drivera? Ili reinstall ako nema novih?

10 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS laptop gubi WiFi

Probao sam još prije prvog popravka, sad nisam... Mogu još to probati, ali ni prvi put mi nije pomoglo...

12 godina
offline
Re: ASUS laptop gubi WiFi

Ako to ne pomogne, mozda najbolje da narucis wireless karticu s ebaya za nekoliko dolara i sam promjenis, 10 minuta posla. Osim ako ti garancija jos traje, u tom slucaju nosi na servis dok ne poprave

10 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS laptop gubi WiFi

OKeee

Baš i nisam vičan tome, ali mogu probati....

16 godina
offline
Re: ASUS laptop gubi WiFi
Garak1138 kaže...

Probao sam još prije prvog popravka, sad nisam... Mogu još to probati, ali ni prvi put mi nije pomoglo...

 koje drivere koristi? od proizvođača ili microsoftove? microsoftovi driveri za wifi znaju praviti probleme kakve si naveo

10 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS laptop gubi WiFi
Wolverine kaže...
Garak1138 kaže...

Probao sam još prije prvog popravka, sad nisam... Mogu još to probati, ali ni prvi put mi nije pomoglo...

 koje drivere koristi? od proizvođača ili microsoftove? microsoftovi driveri za wifi znaju praviti probleme kakve si naveo

 Sad trenutno ne mogu provjeriti, nisam doma, ali provjerit ću.

15 godina
offline
Re: ASUS laptop gubi WiFi

već jedan popravak... šansa da je kvar, pa ponovo, mala. Vjerojatnije driveri, postavke, malware-dodaci-soft.. ili nešto izvan računala, smetnje, modem-wlan, količina spojenih uređaja i mješanje kanala..

btw, koliko je servis dobar-loš, otklonili su kvar, ne vidim razlog za izbjegavanje istog servisa mada ne vjerujem da je kvar.. van garancije (kad se plaća) jedini kriterij je popravak/kvaliteta usluge/vrijeme i cijena i to po želji biraj..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS laptop gubi WiFi

Hvala na savjetima, jučer sam reinstalirao drivere, WiFi sad radi. Vidjet ćemo da li će držati...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice