Ekran mi "flickeruje"

poruka: 4
|
čitano: 1.149
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Ekran mi "flickeruje"

Ok, neznam kako ovo da drukcije opisem, ekran od laptopa sasvim normalno radi, dok surfam i sve, ali kad pokrenem igru (paladins) ekran krene hmmm, pa flickerat, nezz zasto. Kako da provjerim gdije je problem, i kako da ga rijesim?

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Ekran mi "flickeruje"

Ako imas posebnu graficku provjeri pastu ispod hladnjaka i zamijeni inace servis.....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ekran mi "flickeruje"
Torent kaže...

Ako imas posebnu graficku provjeri pastu ispod hladnjaka i zamijeni inace servis.....

 

xfact
7 godina
protjeran
offline
Re: Ekran mi "flickeruje"

1. Povecaj svjetlinu displaya

2. Provjeri punjac - ako koristis zamjenski univerzalni, moze biti da je preslab ili neadekvatan, pa inverter ne moze napajati LCD

3. Probaj neku drugu igru, da iskljucimo da nije do greske u igri, nego u laptopu

4. Skini Driver Booster 30 dana verziju i azuriraj sve drivere za koje kaze da su zastarili

5. Preskeniraj PC sa antivirusnim, tipa Avastom, ili Kasperskijem, oba imaju besplatna rijesenja za kucne korisnike

6. Provjeri temperature sa CoreTemp za procesor, te GPU-Z za grafiku, da vidis dali je problem u hladnjenju laptopa

7. Ako sve to prodje, napravi backup i cisto radi sigurnosti resetiraj sistem na tvornicke (ako je Win 10), ili napravi novu instalaciju (Win 7),

a prije toga mozes sa AOMEI Backuperom napraviti sliku sistema, koju mozes vratiti ako nije do sistema (mozes i sa CloneZillom)

8. Kupis limenku kompresiranog plina za ciscenje od prasine i muca, pa otvoris dolje poklopac na laptopu i iscistis ga

9. Odneses ga u servis na diagnostiku, ako nista ne pomaze, bar ces znati na cemu si i koliki ti je ceh

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice