Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.629
|
čitano: 1.262.082
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Gaming Laptopi

oke sad vise ni ja neznam kog vraga da kupim,imam doma gamerski komp al je star 10 godina, ima proc sve skupa oko 12 hz,8 rama,graficka je mislim 1 gb, i imala sam treabajt hdd,al je izgorio pa sad imam od 100 i ssd od 60,al ja bi nesta jace, dal da uzmem laptop i koji za igranje,ili da uzmem novi pc slozeni i neki osrednji laptop za gledanje filmova i igranje manje zahtjevnih igrica?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Definitivno je bolje uzet neki pc za igranje, puno bolje ces proci.

Ne uzimaj vec gotov pc nego uzmi negdje sve po komponentama.

Koliko zelis dati za novi pc,nadjes na forumu taj cijenovni rang (do 3000kn, od 3000-5000, od 5000-7000, od 7000 do 10 000 i iznad 10 000).

Tamo pitaj pa ce ti se sloziti najbolje za taj novac.

Kovačić
6 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

pitat cu na temi,ali sam mislila na svoj sadassnji nadogradit,ali mislim da je maticna prestara za te nove komponente,koliko se ja razumijem u racunala ono 3/10

postavit cu upit pa vidjet da uzmem pc,a laptop neki osrednji cisto za gledanje iz kreveta..a i za rezervu...

 

hvala

10 godina
offline
Gaming Laptopi

pozz ljudeki. Moze mala pomoc oko laptopa? https://www.sancta-domenica.hr/?sn.q=legion%20y520

nekaj od ovoga ili vasa misljenja tak do 6 ili 6.5k mozda i do 7k nategnem:D Hvala

Budy
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Ako ikako mozes, ako je za gaming, predlazem da uzmes gtx 1060 jer svi noviji naslovi ce trebati to, to bi bio neki minimum ako oces bas najbolje za taj novac.

Dalje, ako ne mozes tolko potegnut, 1050Ti uzmes pa si iskombiniraj sa nekim SSD-om ili ako naidjes na neki i7, opet dobro.

 

EDIT: recimo ovaj, uzmes di je najjeftinije i ubacis najjeftiniji m.2 SSD (mislim da WD Green) od 120GB i  na njega bacis OS, drivere i programe koje planiras koristiti, eventualno jednu igricu, a sve ostalo imas 2TB prostora.

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2018 20:31 (acmilan2).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
Ekipa molim preporuku... dvoumim se izmedju dell 7577 i acer helios 300... koji je bolje uzet?
Respect my authority!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gaming Laptopi

U kojoj konfiguraciji? 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
I5 7300, 1060 6gb 8gb ram
Respect my authority!
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2018 22:01 (jerrycro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Ja bih uzeo Dell zbog malih nijansi koje ga čine boljim.

Sitno bolji ekran, bolja baterija, izrada, i najbitnije understated izgled naspram acera

Hearthstone: Maks0806#2960
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
Ako sam dobro shvatio dell ima slabiju verziju 1060 (max q?). Koliko je ona stvarno slabija od standardne 1060 koja je u aceru,?
Respect my authority!
15 godina
offline
Gaming Laptopi

Jako malo, imam ju ja u svom Legionu i sve igre pokreće na max detaljima u FHD, po recenzijama je do 10% slabija od obične, ali se može clockati pa dođeš na isto.Moja je clockana 200 mhz na core i 100 na memoriju bez ikakvih problema, više od toga nisam ni probao.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
jerrycro kaže...
Ako sam dobro shvatio dell ima slabiju verziju 1060 (max q?). Koliko je ona stvarno slabija od standardne 1060 koja je u aceru,?

 https://www.notebookcheck.net/Nvidia-GTX-1060-Max-Q-Gaming-Performance-almost-on-par-with-GTX-1060.235896.0.html

Hearthstone: Maks0806#2960
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
Hvala svima na pomoci.
Respect my authority!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gaming Laptopi

Ima li itko iskustva sa novim Dell Inspiron Gaming G3 laptopima?

 

Naime zanima me, to je tanki laptop, reklamiraju ga ko tanki, lagan... nisam ga imao prilike držat u ruci, ali djeluje kao šminkerski, a ne gamerski stroj.

Pričaju o dual-fan hlađenju i bla bla bal, samo nisam uvjeren da to čudo može hendlat i7 8750h i GTX 1070 na ful loadu po ovim ljetnim vručinama.

 

Trebam savjet koliko je to uopće relevantan stroj za igru kad je ovako vani
"ugodnih" 35+

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gaming Laptopi

Ne može biti dobro, jer koliko ja znam grije se ko lud i sa 1050ti i i5icom

 

 

I to testirano u njegovom sigurno ugodno klimatiziranom uredu.

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 11:37 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gaming Laptopi

Nda, točno to sam si i mislio... prejeftino to djeluje naspram konkurencije da bi bio "ozbiljan" gaming laptop...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Gaming Laptop za cca 7000kn..

Jedini uvjet da je 17"

Moze kakve preporuke?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

SpeedyCro, ovaj mozda. Procesor najnovije generacije, 8gb RAM-a, gtx 1050Ti i vjerojatno neki best buy trenutno.

Kovačić
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

here is the list of the best gaming laptop :

 

1. MSI GS65 Stealth

 

2. Asus ROG Zephyrus GX501

 

3. Asus ROG G703GI

 

https://goo.gl/JYhLK8
14 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

acmilan2, dobar je taj laptop, samo sto mu fali ssd

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Mislim da imas opciju nadogradnje m.2 SSD-a pa onda jos dodas nekih 300-350kn za najjeftiniji SSD od 120gb da ga ubacis unutra (i to kod servisera ili prodavaca da ne gubis garanciju) i na njega OS i to je to.

Kovačić
5 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav ljudi braćo,

 

Htio bi vas zamoliti da mi pomognete pri odabiru novog gaming laptopa.

Pokusat cu vam dati sve parametre, i one fizicke, i financijske pa i mentalne da vam bude sto lakse izbacit model.

O laptopima, konfiguracijama i cijenama istih sam do prije 15 dana znao jako malo. Sad vjerujem da znam malo vise, ali slobodno me popljuvajte ako sto krivo napisem ili imam prenerealna ocekivanja.

Krenimo...

 

Trenutno najvise igram Overwatch sa ekipom.
Znam, za OW mi ne treba neka ludjacka mašina od laptopa, osobito ako cu se zadovoljit sa 60 FPSa. U ovakvom scenariju mogu proc od 5000 do 6000 HRK hladno (mozda faljivam, slobodno me ispravite).

Međutim, ja se nikako ne mogu pomirit da uzmem laptop samo u tu svrhu. Najiskrenije da vam kazem, htio bih uzeti nesto "kak spada" da mi vrijedi i za jace naslove ako se ikad odlucim za njih.
Sto se samog budgeta tice, mogao bi ici do 10000 HRK pa i jace, ako govorimo o placanju na rate naravno.

Ono sto bi ja volio imati ispred sebe je:

GTX 1060 (masa ljudi sa nekim znanjem govori da ni slucajno ne idem ispod ovoga)
I7 procesor (posto ga ne mogu zamijeniti u laptopu, volio imati sto bolji/dugotrajniji)

17.3 inch ekran sa 120 HZ resresh rateom*

16GB RAM (moze i 8 za pocetak pa cu lako nadograditi)

HDD + SSD (isto moze bit naknadno uvaljen)

 

*Screen refresh rate mi je posebno bitan, osobito za OW u kojem bi mogao razviti lude FPSe sa ovakvom konfiguracijom (ako grijesim, popljuvaj). Znam da vecina laptopa ima 60HZ ekran pa mi se ne isplati uzimat nesto jako, a primarno igram OW, jer taj extra FPS necu ni osjetit.

Polu Off-Topic pitanje.
Zasto je tako tesko saznati koji je refresh rate ekrana? Ako nije istaknuto posebno, da li znaci da je standardnih 60HZ?

 

Evo, to su neke moje zelje i prohtjevi. 

 

Svaka kritika i preporuka su dobrodosle.

Unaprijed hvala svima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Basturina kaže...

Ono sto bi ja volio imati ispred sebe je:

GTX 1060 (masa ljudi sa nekim znanjem govori da ni slucajno ne idem ispod ovoga)
I7 procesor (posto ga ne mogu zamijeniti u laptopu, volio imati sto bolji/dugotrajniji)

17.3 inch ekran sa 120 HZ resresh rateom*

16GB RAM (moze i 8 za pocetak pa cu lako nadograditi)

HDD + SSD (isto moze bit naknadno uvaljen)

 

*Screen refresh rate mi je posebno bitan, osobito za OW u kojem bi mogao razviti lude FPSe sa ovakvom konfiguracijom (ako grijesim, popljuvaj). Znam da vecina laptopa ima 60HZ ekran pa mi se ne isplati uzimat nesto jako, a primarno igram OW, jer taj extra FPS necu ni osjetit.

Polu Off-Topic pitanje.
Zasto je tako tesko saznati koji je refresh rate ekrana? Ako nije istaknuto posebno, da li znaci da je standardnih 60HZ?

Takve karakteristike sam gledao za prime day, naletio na Asus FX502VM za €959, međutim sam odustao od kupnje - TN matrica i 60Hz. 17.3" su skuplji naspram 15.6".

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2018 17:02 (Najbrži).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Bok, kupi si ovo naravno ako financijski možeš ovo ti je best buy za 1060 eura sa dostavom, kasnije si pikneš više rama i m.2 ssd ssd tipa 860 evo i deri

 

https://www.caseking.de/asus-rog-strix-gl702zc-gc204t-43-90-cm-17-3-zoll-amd-gaming-notebook-nbas-096.html

16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Evil Philanthropist kaže...

Bok, kupi si ovo naravno ako financijski možeš ovo ti je best buy za 1060 eura sa dostavom, kasnije si pikneš više rama i m.2 ssd ssd tipa 860 evo i deri

 

https://www.caseking.de/asus-rog-strix-gl702zc-gc204t-43-90-cm-17-3-zoll-amd-gaming-notebook-nbas-096.html

 Za usporedbu GTX1060 vs RX580

LOL: Crobrother
11 godina
offline
Gaming Laptopi

Pitanje!

 

Zašto su laptopi s FreeDos sustavom skuplji?

 

Kupim laptop s Linuxom instaliram gore Windowse i izgubim garanciju 

 

Kupim laptop s Linuxom zamijenim hdd ako dođe do kvara laptopa vratim original hdd i pošaljem na servis. Oni primjete da je laptop otvaran i opet tu gubim garanciju. 

 

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Gaming Laptopi
dar01 kaže...

Kupim laptop s Linuxom instaliram gore Windowse i izgubim garanciju 

 Gdje si samo tu glupost čuo?

Instalacijom bilo kojeg operativnog sustava ne gubi se garancija.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
5 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Hvala na preporukama.

Razmislit ću o ponudjenom.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Malo sam istražio ovaj laptop i čini se odličan za tu cijenu. Ali opet ima samo 60hz ekran, tako da mi na slabijim naslovima neće omogućavat puni potencijal FPSa

8 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav, 

 

Kupujem laptop 6.5-7.0k može se rastec i do 7.5 ako je pravi, gledam vec par tjedana al stvarno sam tuka za laptope pa bih htio mišljenje nekog ko zna.

 

Uglavnom laptop je za igrice primarno, htio bi 17 inča i graficku 1060 ili ako nema bar 1050ti. Da ima HDD i SSD nebitno kolki samo da ima, u krajnjoj liniji može se ugradit ssd naknadno. Takođe ne bih htio naručivat izvana neko da se može kupit ovdje negdje najbolje u linksu jer ima u mom gradu al to sad vec izmisljam 

 

Hvala vam i spasite me muke molim vas haha

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice