HP pavlion gaming 15 wifi problem

poruka: 7
|
čitano: 2.059
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
HP pavlion gaming 15 wifi problem

Poštovanje,

 

imam problema s ovim laptopom ,kupljen je ovaj tjedna  ( danas sam smogao vremena i instalirao win 8.1 ) i problem je sta ne vidi WIFI : nema tipke za toggle on/off niti ikakve ikone kod sata i network.

 

https://www.instar-informatika.hr/notebook-hp-pavilion-gaming-15-bc209nm-1nc23ea-156-fhd-intel-core-i5-7300hq-up-to-350ghz-8gb-ddr4-1tb-hdd-nvidia-geforce-gtx1050-4gb-no-odd-dos-1-god-akcija/0377688/product/

 

Mreza preko kabla radi : jel problem s wifi adapterom da reklamiram ili u windowsima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HP pavlion gaming 15 wifi problem

Skini Snappy Driver Installer i vidi koje će on drivere ponuditi. Instaliraj sve što ponudi. Restartaj i vidi kakvo je stanje. Također slikaj Device Manager sa otvorenim Network Adapterima. Provjeri je li uključen u BIOS-u.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 21:53 (softwaremaniac).
12 godina
offline
HP pavlion gaming 15 wifi problem

DL su driveri al dalje nema wifi ,pod devices ima samo : Realtek PCIe Family controler

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HP pavlion gaming 15 wifi problem

Što kaže BIOS?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HP pavlion gaming 15 wifi problem

U biosu nema nista za WIFI

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HP pavlion gaming 15 wifi problem

U servisu mi je bio sličan pavilion i isto ga je zezao wifi,radio je ali range je bio katastrofa.

Treba točno biti driver za win 8.1 od atherosa ako se dobro sječam.

Poskidaj bar 5 drivera i instaliraj dok se ne pojavi ikona za wifi,normalno izvadi lan kabel iz porta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HP pavlion gaming 15 wifi problem

na HP forumu su mi rekli : 

 

Hi:

 

There are no W8.1 drivers for the Intel graphics adapter.

 

Microsoft and Intel will not support any Kaby Lake platform for any other operating system but Windows 10.

 

I can give you the W8.1 Intel wifi driver, but what use is that when you can't get the graphics to work?

 

https://downloadcenter.intel.com/download/26783/Wireless-Intel-PROSet-Wireless-Software-and-Drivers-...

 

You need to install W10 if you want everything to work right.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice