Kako da uključim kameru na laptopu?

poruka: 17
|
čitano: 111.869
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Kako da uključim kameru na laptopu?

imam laptop HP ProBook 4520s,i neznam kako uključiti kameru. valjda sam morao dobiti orginal program jer na naljepnici pokraj kamere piše face recognition. molim pomoć.hvala :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da uključim kameru na laptopu?
solvente kaže...

imam laptop HP ProBook 4520s,i neznam kako uključiti kameru. valjda sam morao dobiti orginal program jer na naljepnici pokraj kamere piše face recognition. molim pomoć.hvala :)

Potraži aplikaciju za cameru ako su instalirane drivere i aplikaciju ( programe).

12 godina
protjeran
offline
Re: Kako da uključim kameru na laptopu?
Nello kaže...
solvente kaže...

imam laptop HP ProBook 4520s,i neznam kako uključiti kameru. valjda sam morao dobiti orginal program jer na naljepnici pokraj kamere piše face recognition. molim pomoć.hvala :)

Potraži aplikaciju za cameru ako su instalirane drivere i aplikaciju ( programe).

imam program,ali neznam doći do njega tj. uključiti ga :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da uključim kameru na laptopu?
solvente kaže...

imam program,ali neznam doći do njega tj. uključiti ga :)

Imaš program? Ok, što se događa kad uključiš program tj cameru?

14 godina
neaktivan
offline
Kako da uključim kameru na laptopu?

Windowsi po defaultu instaliraju drivere za kameru (tako je bar na mom laptopu). Pod My Computer bi ti trebalo biti "USB Camera Device" ili tako nešto.

 

A za ovo prepoznavanje lica ćeš trebati baš drivere za kameru. Pogledaj na stranicama proizvođača.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Kako da uključim kameru na laptopu?
Nello kaže...
solvente kaže...

imam program,ali neznam doći do njega tj. uključiti ga :)

Imaš program? Ok, što se događa kad uključiš program tj cameru?

rekoh,neznam ga uključiti niti doći do njega

imamwindovs 7 na hrvatskom pa je sve u ku*cu xD

12 godina
neaktivan
offline
Kako da uključim kameru na laptopu?

IMAM LAP TOP KOMPAQ 610!KAD SU REINSTALIRALI KOMP. IZBRISALI SU MI KAMERU,I SAD NE MOGU DA JE NADJEM,NI APLIKACIJU NJENU-NISTA!NEKE DRJVERE SAM SKIDAO,ALI NISTA!ALI KAD SAM NA SKAJPU,ONA RADI NORMALNO,KAD ZOVEM VIDEO-POZIV,SAMA SE UPALI!MOZE LI MI NEKO RECI STA O OVOME???

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2012 15:05 (dacko50).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da uključim kameru na laptopu?
dacko50 kaže...

IMAM LAP TOP KOMPAQ 610!KAD SU REINSTALIRALI KOMP. IZBRISALI SU MI KAMERU,I SAD NE MOGU DA JE NADJEM,NI APLIKACIJU NJENU-NISTA!NEKE DRJVERE SAM SKIDAO,ALI NISTA!ALI KAD SAM NA SKAJPU,ONA RADI NORMALNO,KAD ZOVEM VIDEO-POZIV,SAMA SE UPALI!MOZE LI MI NEKO RECI STA O OVOME???

Prvo isključi caps lock jer bodu u oči velika slova!

Drugo: drivere za kameru imaš pošto ti ista radi u raznim messenger programima.

Potraži na stranicama HP-a aplikaciju koja ti omogućuje korištenje kamere bez da pališ Skype i ostalo.

Software se zove HP webcam software:

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/DriverDownload.jsp?prodNameId=3958408&lang=en&cc=us&taskId=135&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3958407

Nađi svoj os i kreni.

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
12 godina
neaktivan
offline
Kako da uključim kameru na laptopu?

Pozz !!!!

 

Pa trebao bi imati instalacijski cd sa programom za kameru, znači kada si ga kupio imao si program koji ti je palio kameru, a skype i Mns prepoznaju kameru i pale je kod video poziva. Provjeri nekim progamom koje ti je kamera, naziv i model i zatraži program ako je free kod proizvođaća kamere ili kod prodavaća da ti pomognu.

Fero
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da uključim kameru na laptopu?
Tebi je vec driver instaliran za kameru, msn i skype ti prepoznaju kameru.
Pretpostavljam da želiš radit fotke i videoclipove s tom web camerom.
skini si web cam recorder
to ti je programčić s kojim možeš da fotkaš i snimaš .
Pošaljem ti link da skineš ako treba
11 godina
neaktivan
offline
Kako da uključim kameru na laptopu?

Kako da uključim kameru na laptopu?

Ilic Aleksandra
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da uključim kameru na laptopu?
ocajne kaže...

Kako da uključim kameru na laptopu?

Koja marka i model vaš laptop?

 

Nenad
16 godina
offline
Re: Kako da uključim kameru na laptopu?
Nello kaže...
ocajne kaže...

Kako da uključim kameru na laptopu?

Koja marka i model vaš laptop?

 

pod moj pc mu je naveden msi cr620, pa se nadam da za njega pita

15 godina
offline
Re: Kako da uključim kameru na laptopu?
ocajne kaže...

Kako da uključim kameru na laptopu?

-ako je instaliran driver, samo pokreni program npr Skype ... (ili bilo koji soft za capture)

-pod XPom se može kroz windows explorer doći do kamere, po Sedmicom treba instalirati Live paket-MovieMaker.

 

-predpostavke: kamera je ispravna, opcija u BIOSu omogućena i (novije pravilo) neki prekidač ili utils za paljenje-gašenje, kao za wlan-BT...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
neaktivan
offline
Kako da uključim kameru na laptopu?

ja imam lenovo laptop

molio bih ako netko zna kako da ukljucim internu kameru. pokraj kamere svijetli neko zeleno svijetlo, ali kad pokrenem skype ona ne radi (kamera-svijetlo i dalje radi). laptop je original i ima licenciran windows7. bio bih zhvalan na pomoci.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 18:58 (fizikalac :D).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da uključim kameru na laptopu?
fizikalac :D kaže...

ja imam lenovo laptop

molio bih ako netko zna kako da ukljucim internu kameru. pokraj kamere svijetli neko zeleno svijetlo, ali kad pokrenem skype ona ne radi (kamera-svijetlo i dalje radi). laptop je original i ima licenciran windows7. bio bih zhvalan na pomoci.

link

shit shit my dove white
11 godina
neaktivan
offline
Kako da uključim kameru na laptopu?

imam hp laptop i na fb-u mogu ukljuciti cam normalno, ali ako zelim samo da slikam bez neta ne mogu uopce da nadem  cam. molim vas pomozite!! :)

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice