Kineski laptopi

poruka: 8
|
čitano: 4.153
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Kineski laptopi

Ukratko specifikacije :
Brand:Jumper
Model:EZbook i7
CPU:Intel Core i7 4500U
CoreDual Core, 1.8GHz,Dual Core
Display chip:Intel HD Graphics 4400
Storage RAM: 4GB DDR3
Hard Disk Memory: 128G SSD
Screen size: 14.1 inch
Screen resolution: 1920 x 1080 (FHD)
Kućište : Aluminij, dosta podsjećaju na stare MacBook Pro modele samo što su još tanji.

Meni djeluje stvarno povoljno s obzirom na karakteristike. Sa kineskim laptopima nemam iskustva
pa me zanima vaše mišljenje o tome dali je ovo isplativa investicija ili postoji i na našem tržištu nešto u ovom cjenovnom rangu?
Dugogodišnji sam korisnik Xiaomi mobitela i stvarno sam prezadovoljan s njima tako da me to
ponukalo da potražim i laptop na kineskom tržištu koje je bolesno jeftino. Laptop dolazi iz Njemačke sa EU skladišta
tako da u tom slučaju nebih platio ni carinu. Odlučio sam se na kupovinu novog laptopa jer sam u zadnje vrijeme iz hobija počeo raditi na editiranju HD video klipova snimljenih akcijskom kamerom.
Mučim se sa 2K videima pa je zapravo jedan i od glavnih razloga kupovina novog laptopa na kojem bi to glatko radilo. Svaki savjet, mišljenje i preporuka su dobro došli.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski laptopi
Imas na youtube-u kanal Tech tablets gdje ima dosta recenzija kineskih laptopa koji su trenutno u ponudi pa mozda ima recenzija uređaja koji te interesira
15 godina
offline
Re: Kineski laptopi

Pregledao sam već dosta recenzija od Tech tabletsa ali nema još za ovaj najnoviji model,odradio je stariju verziju EZbook 3 Pro koju je poprilično nahvalio.

15 godina
offline
Kineski laptopi

Jeli netko ima kakvo iskustvo sa jumper ezbook 3 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kineski laptopi

Za što bi se koristio?

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Kineski laptopi

Laptop je vjerovatno ok , ali ovaj Celeron je poprilicno spor , ako ti treba samo za office i surfanje za to ce posluzit ali nista vise od toga.jJa bi radije uzeo laptop sa i3 , i5 koji ima hyperthreading.Ti celeroni su na razini core2duo iz 2007 godine...

EDIT:Sada sam vidio da ima i7 go for it!

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 8:22 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Kineski laptopi
maks0806 kaže...

Za što bi se koristio?

 Treba mi za gledanje youtuba, surfanje. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 10:56 (zzz).
12 godina
offline
Re: Kineski laptopi

Razmisli si dal ti treba laptop za to pogotovo ovakav koji treba naručiti izvana sa tim hardverom za oko 2000kn. Nisam osobno imaop iskustva s tim proizvodom, ali sam radi sličnih zahtjeva kupio par laptopa sličnih performansi i požalio svaki put. Na kraju sam uzeo ipad 4 za 700kn i bolji mi je za to od svih tih laptopa :P

Hearthstone: Maks0806#2960
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice