Laptop za 2D rad u autocadu i vanjski HDD

poruka: 5
|
čitano: 1.905
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Laptop za 2D rad u autocadu i vanjski HDD

Potrebam mi je najbolji mogući laptop za rad u AutoCAD-u. 
Trenutno sam u USA i obzirom da je ovdje elektronika jeftinija volio bih kupit nešto da prođem jeftinije. Budžet mi je 750$!

 

Osim laptopa treba mi i vanjski HDD za osobnu upotrebu do 70$.

 

Unaprijed hvala svima na pomoći!

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop za 2D rad u autocadu i vanjski HDD

Nadam se da ima neka dobra duša koja će mi pomoć :)

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
8 godina
odjavljen
offline
Re: Laptop za 2D rad u autocadu i vanjski HDD

A kako mislis da ti pomogne? Potrosi sat ili dva  pretrazujuci ponudu u usa pa da ti da preporuku? Bi li ti to uradio?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Laptop za 2D rad u autocadu i vanjski HDD
Torent kaže...

A kako mislis da ti pomogne? Potrosi sat ili dva  pretrazujuci ponudu u usa pa da ti da preporuku? Bi li ti to uradio?

 Znam da cesto pises gluposti i baljezgas tek tolko da pises, al sam mislio da si se ogranicio na apple/iphone teme...

Kao prvo ekipa koja prati to trziste i cijene, zna za koju se lovu kaj moze dobit, nemoraju provest 3 dana ispred kompa. Neke konfiguracije laptopa nisu identicne onima ovdje, ni komponentama ni cijenom, ali generalno sve je to tu negdje.

Na njemu je da se obrati u pravu temu, LINK, tamo ekipi kaže budžet, potrebe i dućane koji su mu dostupni i siguran sam da će mu neko pomoći.

I usput, kolega nadam se da racunas s tim da tamo neces naci HR layout tipkovnice!

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Laptop za 2D rad u autocadu i vanjski HDD
Zin8 kaže...
Torent kaže...

A kako mislis da ti pomogne? Potrosi sat ili dva  pretrazujuci ponudu u usa pa da ti da preporuku? Bi li ti to uradio?

 Znam da cesto pises gluposti i baljezgas tek tolko da pises, al sam mislio da si se ogranicio na apple/iphone teme...

Kao prvo ekipa koja prati to trziste i cijene, zna za koju se lovu kaj moze dobit, nemoraju provest 3 dana ispred kompa. Neke konfiguracije laptopa nisu identicne onima ovdje, ni komponentama ni cijenom, ali generalno sve je to tu negdje.

Na njemu je da se obrati u pravu temu, LINK, tamo ekipi kaže budžet, potrebe i dućane koji su mu dostupni i siguran sam da će mu neko pomoći.

I usput, kolega nadam se da racunas s tim da tamo neces naci HR layout tipkovnice!

 

 BINGO: Pogodio si srz problema. Da je i ovdje to napisao ja mu ne bih rekao to sto sam rekao. Eto, zasto mu ti nisi pomogao umjesto mene... Ponasas se kos seronja koji kaze nesto cisto da lupi i uvrijedi.... Al ok vjerovatno je to kucno vaspitanje.....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice