Laptop asus se "zaledi".

poruka: 14
|
čitano: 18.759
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Laptop asus se "zaledi".

Podrav ljudi, uvako..dobio sam laptop jučer asus k52j series.. i instaliro WIN7 64 bit (od nekih čujem da je dobro imat 7-micu, a od nekih ne i eto.)I ponekad mi se samo laptop zaledi i moram ga ištekat iz struje da se ugasi skroz jer ne mogu ni sa tipkom ua upaljivanje ga zgasit..pokusao sam ins. xp ali pojavio mi se BlueScreen i opet ništa jedino mi preostaje vista..nista drugo...ili ga vodim na servis a nov je...znate sigurno kaj je?!?!?

 

 

 

TnQ

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop asus se "zaledi".

Ovo sa zamrzavanjem vjerovatno je povezano s driverima. Možeš ga 100% ugasiti tak da držiš tipku za paljenje 5 sekunda. Što se tiče XP-a javljati blue screen zbog sata moda kojeg moraš prebaciti u biosu (neznam sad točno kako je na asusu ta opcija, nešto tipa SATa u IDE mod).

14 godina
neaktivan
offline
Laptop asus se "zaledi".

hvala,ali sta sada sa driverima..pa inst.sam sve ne kuzim jel postoji neki program koji ti nadje koji ti program nedostaje?

 

 JOŠ nisam razrjesio "zaleđenje"

 

a za XP  to moram u BIOS,samo da mi se ne desi BSD.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop asus se "zaledi".

Nije stvar u tome da nije nešto instalirano nego da je neki driver krivi. Pretpostavljam da si skidao drivere s stranice i instaliravao. Odi na Windows Update i nek' ti sam update skine drivere.

Ako ćeš saminstalirati drivere instaliraj jedan po jedan pa ćeš vidjet kod kojeg će se drivera početi smrzavati.

Za ovo prebacivanje SATA moda nemaš šta pokvariti ili neznam kaj, lako vratiš postavke kako su bile i nema frke.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop asus se "zaledi".
mali-zeko kaže...

Nije stvar u tome da nije nešto instalirano nego da je neki driver krivi. Pretpostavljam da si skidao drivere s stranice i instaliravao. Odi na Windows Update i nek' ti sam update skine drivere.

Ako ćeš saminstalirati drivere instaliraj jedan po jedan pa ćeš vidjet kod kojeg će se drivera početi smrzavati.

Za ovo prebacivanje SATA moda nemaš šta pokvariti ili neznam kaj, lako vratiš postavke kako su bile i nema frke.

uh, evo sam mi se ugasui prije minutu.. omgg.....laptop nov i crkava...a ako odem na win update onda ce mi se pojavit microsoft geniuse i onda ce mi jos vise srat(soorryy).

nezz fkt kaj je!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop asus se "zaledi".

Taj laptop je storen za 7, ne pomišljaj na ništa drugo osim 7.

A probaj sa 32bitnom verzijom (ako ne šljaka 64) i sa odgovarajućim driverima.

 

http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=hr-hr

 

A i imaš samo drivere za 7

*-*
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.12.2010 1:46 (Franjo15).
14 godina
neaktivan
offline
Laptop asus se "zaledi".

hvala...ali evo da vam kazem sta je to..npr.igram farmu na FB-u, i onda samo stane ne mogu nista klikat i stisnem tipku windows i onda mi otvori start(normalno). i onda dolje mi je upaljeno firefox,skype i onda nesto cudno neki kao program i to mi uvjek bude kad se zaledi.. i onda stisnem na to close win..i onda je sve ok..znaci to je neki driver ali neznam koji ljudi moji..ne mogu ih sve brisat...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Laptop asus se "zaledi".

   Bloka se na farmi, a farma radi preko Flash playera, isto kao i video klipići na youtube-u i u e-novinama tj. Dnevnik, Jutarnji......  Jedva sam skužio kako se smrzava pc. Instaliraj novu verziju Adobe Flash Playera, restartaj mozilu i toje to{#}, ako je u tome problem. Ako nije to vrišti opet{#}.     Do pisanja      TONYA_

I pitanje je odgovor
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Laptop asus se "zaledi".

ma nije samo na farmi nego i uvako, znate ono Ctrl+alt+delete.. i otvori se star task menager. i onda onaj procces previse programa mi je otovreno kazze frend da se zbog toga ledi...previse ih je jbt..a kao moraju bit svi ukljuceni..vazni su kao...ako ne vjerujete mozete ic na team viewer i vidjet cete-... -:-

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Asus X510A se zablokira usred neke radnje

ovako, laptop je star oko 2 godine, do sada je sve savrseno radilo na osmici i nije bilo problema. odjednom, kad se pokrene i kad  radim nesto na njemu, zablokira i nista nece, osim ugasit se. nekad zablokira pri pokretanju, a nekad usred neke akcije na netu ili bilo gdje.. ne znam od cega, ali npr kad radim nesto polako, ili kad gledam film, onda je sve u redu, jel moguce da je u pitanju hard? stavila sam nove windowse i ocistila od malvera, ali i dalje blokira :( 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Laptop asus se "zaledi".

Najvjerojatnije se pregrijava, pogledaj temperature u everestu. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.9.2014 18:05 (lithiumion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Laptop asus se "zaledi".

eee kolege, to je moja sestra, hard joj je krepo probao sam kod sebe na kompu taj hdd isto tako radi.

mail: playmaker_94_dj@hotmail.com skype dakovofp@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Laptop HP - Problem

Pozdrav ljudi ovako stvari stoje kupio sam laptop HP i sve je bilo dobro super je radio i itd..., imam 2 HDD svaki po 1 terabajt jedan je od njih stariji i uključuje se putem struje. I sad mene jedna stvar muči ja znam imati oba HDD-a ukjučeno u laptop, a ne znam smijem li imati HDD prikočan koji se putem struje uključuje. A sada problem koji je problem je taj kad nista ne radim on nakon 2 min. ili 3 min. se zaledi, a kad radim na njem neprestano onda radi ako slučajno pustim 2 minute on se zaledi ni ne mogu ga vratiti na tvorničke postave jer mi javlja da je našao jedan problem i sad ne znam što mi je činiti.

 

Hvala u napred

TFrklic
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 5:39 (tfrklic).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop HP - Problem
tfrklic kaže...

Pozdrav ljudi ovako stvari stoje kupio sam laptop HP i sve je bilo dobro super je radio i itd..., imam 2 HDD svaki po 1 terabajt jedan je od njih stariji i uključuje se putem struje. I sad mene jedna stvar muči ja znam imati oba HDD-a ukjučeno u laptop, a ne znam smijem li imati HDD prikočan koji se putem struje uključuje. A sada problem koji je problem je taj kad nista ne radim on nakon 2 min. ili 3 min. se zaledi, a kad radim na njem neprestano onda radi ako slučajno pustim 2 minute on se zaledi ni ne mogu ga vratiti na tvorničke postave jer mi javlja da je našao jedan problem i sad ne znam što mi je činiti.

 

Hvala u napred

Daj skeniraj tvrde diskove sa HD Tune pa uslikaj screenshot i pošalji.

Ako sam ti pomogla, stisni HVALA.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice