Macbook Pro

poruka: 56
|
čitano: 17.288
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
Dobar dan svima.
Zanima me: APPLE MacBook Air MacBook Air 13.3 Zoll,,
Intel Core i7 2,2 GHz (Turbo Boost bis 3,2 GHz)
Intel HD 6000
512 flash

Dali mi moze neko nesto reci o njemu ko ga ima ili da ga je korstio neko vrijeme,, mislim da necu pozalit sto bi ga kupio jer preformanse govore svoje samo se zelim jos bolje informirati?
Hvala.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Macbook Pro
Daj molim te! Imam 2011 i5 macbook pro, perfektno radi a pogotovo će taj dobro raditi.
Ipak mislim da se u 2016-oj ne uzima laptop sa ekranom koji ima rezoluciju koju nudi macbook air. A što ne macbook pro retina?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
Neznam gledao sam malo po netu i nije mi ekran toliko vazan iako je i ovdije rezolucia sasvim dovoljna nego brzina jer korstit cu fl studio i ableton i kada ih se natrpa (trenutni laptop jesnostavno cpu 100% ram 100%) te za photo i video obrade.
Hvala
16 godina
neaktivan
offline
Macbook Pro

za laganu video obradu sasvim dovoljno, za ostalo onda i ne treba govorit. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
Mene zanima dal mi moze ko sto reci o njemu iz osobnog iskustva.
10 godina
offline
Re: Macbook Pro
Procesor u macbook airu je duplo slabiji od procesora kod macbook pro. Macbook air ima integrisanu grafiku dok kod macbook pro imaš dosta jače opcije. Macbook air se uzima zbog estetike I to je uglavnom laptop za surfanja I nekog laganijeg posla. Macbook pro je za sve ostalo. Razlika u cijeni I nije tolika kad pogledaš koja je razlika u procesorskoj I grafičkoj snazi. A o kvaliteti displaya da ne pričam.
Moje osobno mišljenje je da je macbook air overpriced I obsolete I da mu se nazire kraj jer apple je u medjuvremenu ubacio 12 inch macbook retina core m koji je tu da ga zamijeni.
Razmisli dobro da se ne pokajes jer za cijenu macbook aira mozes kupiti laptop sa i7 procesorom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
Sad si me bacio u dobro razmisljanje
8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
Evo naso sam drugu opciju koju cu 99% uzeti ipak

Vase misljenje ovaj pro ili onaj air
Hvala.

APPLE MacBook Pro mit Retina Display Notebook 13.3
i5 2,9Ghz turbo boost 3,3
16gm ram
Intel Iris 6100


10 godina
offline
Re: Macbook Pro
Nema tu razmišljanja, macbook pro uvijek.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
Sad citam na drugim forumima da je taj i7 jaci od ovog puno al da u grafici i ekranu nema price
8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
citao sam na drugim forumima da je taj i7 jaci od ovog puno al da u grafici i ekranu nema price
8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
citao sam na drugim forumima da je taj i7 jaci od ovog puno al da u grafici i ekranu nema price
8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
citao sam na drugim forumima da je taj i7 jaci od ovog puno al da u grafici i ekranu nema price
8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
citao sam na drugim forumima da je taj i7 jaci od ovog puno al da u grafici i ekranu nema price
8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
citao sam na drugim forumima da je taj i7 jaci od ovog puno al da u grafici i ekranu nema price
10 godina
offline
Re: Macbook Pro
Nije bolji jer je dual core kao I taj i5 na macbook pro. Jedina razlika je što ima 1mb cache memorije više što ne predstavlja nikakvu razliku.
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
Evo ipak kupljen hvala puno na savjetima

Macbook pro 15'' i7 2,2Ghz
16gb ram
Intel iris pro
11 godina
offline
Re: Macbook Pro
14 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
technodjmax kaže...
Evo ipak kupljen hvala puno na savjetima

Macbook pro 15'' i7 2,2Ghz
16gb ram
Intel iris pro

koje godiste? :D

8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
Mac je narucen nije jos u mojim rukavam al bitno da su novci osli :D
8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
2015
8 godina
neaktivan
offline
Re: Macbook Pro
Evo ga decki sry sto nisam prije stavio imo sam posla pa evo.. hvala jos jedom.
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Macbook Pro

Pozdrav, pišem ovo ovdje kako ne bih otvarao novu temu za nešto što se možda već raspravljalo (a ja nisam pronašao), ali imam jedno pitanje;

 

naime, posjedujem Macbook Pro Mid2012 (https://support.apple.com/kb/sp649?locale=hr_HR), s 4gb rama, 500gb hdd i svim 'slabijim' specifikacijama od dvije. Trenutno sam u situaciji gdje ću najvjerojatnije mijenjati bateriju s obzirom da mi je pala na nekih 2,3sata, definitivno je 'postao' sporiji, a i touchpad je na izmaku koliko vidim (što nije toliko strašno jer se s 'tipke' može promijeniti da funkcionira na dodir).

 

Ono što me zanima je savjet koji sam nedavno dobio, frend mi je rekao da mi se na ovom laptopu itekako isplati uzeti 16gb rama i ssd, te da će mi nakon toga biti praktički 'novi' laptop za male novce (u kontekstu applea, naravno)... Te komponente bi uzeli preko ebaya i sl, a ne u apple servisu jer bi to koštalo previse.

 

S obzirom da laptop koristim za adobe creative suite (konkretno ps, il, id), ponekad za final cut, te (ponajviše) za DJ-ing, da li smatrate da ovakav potez nadogradnje ima smisla ili da jednostavno kupujem novi laptop (s obzirom da posjedujem PC koji koristim u iste Adobe svrhe, najvjerojatnije bih opet išao na Mac laptop)?

 

Hvala!

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Macbook Pro

ovdje ces dobit puno bolje odgovore sta i kako sa Apple proizvodom...

 

http://www.jabucnjak.hr/

 

 

sto se tice rama i SSDa kolega ti je u pravu...

 

2012 je zadnja serija gdje korisnik moze sam nadogradit neke komponente....

 

Alienware m17x R4,7970m,32gb ram,1x256gb ssd,2x500gb ssd
13 godina
offline
Macbook Pro

Gdje ima najpovoljnije za uzeti MacBook Pro? Može i narudžba iz EU. Uzeo bih 15" model s i7, 512GB SSD i 16GB RAM-a.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Macbook Pro
ministar kaže...

Gdje ima najpovoljnije za uzeti MacBook Pro? Može i narudžba iz EU. Uzeo bih 15" model s i7, 512GB SSD i 16GB RAM-a.

Da probaš u Sloveniji u iStyle.sl/o, nešto sam načuo da su bitno jeftinij, i preko 10% nego u Hrvatskoj! 

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice