Naljepnice za Hrvatska slova

poruka: 13
|
čitano: 21.885
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Naljepnice za Hrvatska slova

Nadam se da je ovde pravo misto za psotavit pitanje, ako ne moderatori slobodno mičite di triba ić.

 

Uglavnom zanima me ima li di naručit posebno rađeno ili kupit naljepnice slova za tipkovnicu Hrvatska čćžšđ?

 

 

Samo skill
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Naljepnice za Hrvatska slova
It's all about the sound . (Quincy Jones)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Naljepnice za Hrvatska slova

Zašto ne preskočit švercere i naručit direktno?

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Naljepnice za Hrvatska slova
15 godina
neaktivan
offline
Naljepnice za Hrvatska slova

heh, što je najgore upisiva sam u njuškalo i nisam naša. Hvala ljudi :)

Samo skill
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Naljepnice za Hrvatska slova

Istrosila su mi se slova na tipkovnici iako znam gdje se koje nalazi ali ju ne koristim samo ja...

Zanima me gdje imaju kupiti najljepnice za slova za kompletnu tipkovnicu i jel ima tko iskustva sa istima ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Naljepnice za Hrvatska slova
Aportus kaže...

Istrosila su mi se slova na tipkovnici iako znam gdje se koje nalazi ali ju ne koristim samo ja...

Zanima me gdje imaju kupiti najljepnice za slova za kompletnu tipkovnicu i jel ima tko iskustva sa istima ?

 imaš gore na linku, imaš ovo SLOVENSKO HRVATSKI ZNAKOVI  sEBay, imaš na njuškalu od švercera...

Da, JA lično i osobno !
15 godina
offline
Re: Naljepnice za Hrvatska slova
Anđeo bez falinge kaže...
Aportus kaže...

Istrosila su mi se slova na tipkovnici iako znam gdje se koje nalazi ali ju ne koristim samo ja...

Zanima me gdje imaju kupiti najljepnice za slova za kompletnu tipkovnicu i jel ima tko iskustva sa istima ?

 imaš gore na linku, imaš ovo SLOVENSKO HRVATSKI ZNAKOVI  sEBay, imaš na njuškalu od švercera...

 Haaaa, lik ne šalje za Hrvatsku..????? 

15 godina
offline
Naljepnice za Hrvatska slova

Gde se ovo može naći u Zagrebu?Meni treba jer me nerviraju ova "divlja" slova na laptopima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Naljepnice za Hrvatska slova

Baš čitam o tome na netu...

 

Netko kupio? Kako izgledaju?

 

Piše da je riječ o običnim cut naljepnicama (3m matt folija). A ako je tako... onda ti bilo koja tiskara može to napraviti.

S druge strane... radio sam milijun puta tako mala slovca za izloga, ali iskreno imam dojam da to *urcu ne valja za tipkovnice s obzirom da se stalno dira ta folija.

Mislim da bi puno bolja opcija bila laserska gravura. to košta 50tak kn. Eventualno zapunit bojom nakon gravure.

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Naljepnice za Hrvatska slova

Ima li kakvih novih iskustava ili preporuka?

Kupio laptop u DE pa gledam kako najbolje riješiti problem njemačkih slova na tipkovnici.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Naljepnice za Hrvatska slova

ja za to kupio tanki bijeli permanent marker (10 novaca) u prosvjeti i nažvrljao po tipkama. i drži vodu k'o pravo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Naljepnice za Hrvatska slova
Ako si iz Zg ovi ti mogu utisnuti HR znakove na tipke:

zonatampona.hr
skvorc-info.hr

Možda im se mogu i poslati individualne tipke, najbolje nazovi i provjeri. Inače to je posao od oko pola sata.

60 kuna po tipkovnici, sve tipke zamijene u HR layout, čini mi se 12 tipaka je u pitanju.

S tim da ovi prvi obrišu druge znakove i mogu urezati slova, za druge nisam siguran, s njima nisam radio ali sam dobio preporuku kad sam prije tražio odgovor na ovo pitanje.
Tempus fugit
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice