Problem sa laptopom

poruka: 15
|
čitano: 3.054
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problem sa laptopom hvala na pomoci

Dobar dan kupio sam polovan laptop HP Envy 13 placen 100€ uvezen iz Svicarske e sada dosao mi je sa win 7 32bit home premium frisko instaliran ali yt mi je lag imao net mi je brz do laptopa uzmdm dns installiram win 7 64bit sp1 ultimate na 3 GB rama

i li laguje. Mi opet

o operativni sistem ram

je uvjek u fullu ? Ok sam instaliro os piratski i loader skinuo ali sad ne zeza yt ali ram je uvjek u fullu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem sa laptopom hvala na pomoci
007_New kaže...

Dobar dan kupio sam polovan laptop HP Envy 13 placen 100€ uvezen iz Svicarske e sada dosao mi je sa win 7 32bit home premium frisko instaliran ali yt mi je lag imao net mi je brz do laptopa uzmdm dns installiram win 7 64bit sp1 ultimate na 3 GB rama

i li laguje. Mi opet

o operativni sistem ram

je uvjek u fullu ? Ok sam instaliro os piratski i loader skinuo ali sad ne zeza yt ali ram je uvjek u fullu

Ajd napiši post ispočetka, ali čitljivo...

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa laptopom
Vjerovatno windows update usporava laptop. Stavi win.10
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa laptopom
mce64 kaže...
Vjerovatno windows update usporava laptop. Stavi win.10

 Windows 7 ima driverer za ovaj laptop dok za win 10 na hp sajtu nema a windows update je ugasen ! 

15 godina
offline
Re: Problem sa laptopom

Mislim da bi driveri od win7 trebali odgovarati i za 10. Na slici se vidi da je CPU 100% opterećen a ne RAM kako si ti napisao.. Jesi gledao u task manageru što ti ždere CPU?

6 godina
protjeran
offline
Problem sa laptopom

Kako ovakvi likovi uspijevaju upaliti računalo?

All work and no play makes Jack a dull boy.
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa laptopom
steve90 kaže...

Mislim da bi driveri od win7 trebali odgovarati i za 10. Na slici se vidi da je CPU 100% opterećen a ne RAM kako si ti napisao.. Jesi gledao u task manageru što ti ždere CPU?

 Zdere najvise explorer i chrome il firefox.exe i ram i cpu

8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa laptopom
007_New kaže...
steve90 kaže...

Mislim da bi driveri od win7 trebali odgovarati i za 10. Na slici se vidi da je CPU 100% opterećen a ne RAM kako si ti napisao.. Jesi gledao u task manageru što ti ždere CPU?

 Zdere najvise explorer i chrome il firefox.exe i ram i cpu

 

15 godina
offline
Re: Problem sa laptopom

Da sam na tvom mjestu napravio bih što su kolege ranije predložile. Format svega i nova instalacija windowsa 10. Ako nemaš znanja za to napraviti sigurno poznaješ nekoga ima. 

6 godina
offline
Problem sa laptopom

Ja bi ako nema SSD, uvalio njega , i stavio neku Linux distru (Lubuntu, ubuntu)

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Problem sa laptopom

Pozdrav, znaci upravo mi je krepao laptop(asus) i ne znam jel problem u punjacu ili laptopu, ne mogu ga nikako upalit. Punjac nije originalni i imam uvijek zajebancije da naslozim zicu oko utora da ga prihvati i uvijek uspijem nastimat i sad pokusavam i pokusavam i cini mi se da nije u tome problem. Bio je na punjacu, taman nekih 10 min prije nego je krepao. Nisam u mogucnosti otic na servis ili nesto tako sad jer nisam doma pa me zanima ako mogu ista napravit ovako sama, ako ima ko kakav prijedlog?

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa laptopom
Lara96 kaže...

Pozdrav, znaci upravo mi je krepao laptop(asus) i ne znam jel problem u punjacu ili laptopu, ne mogu ga nikako upalit. Punjac nije originalni i imam uvijek zajebancije da naslozim zicu oko utora da ga prihvati i uvijek uspijem nastimat i sad pokusavam i pokusavam i cini mi se da nije u tome problem. Bio je na punjacu, taman nekih 10 min prije nego je krepao. Nisam u mogucnosti otic na servis ili nesto tako sad jer nisam doma pa me zanima ako mogu ista napravit ovako sama, ako ima ko kakav prijedlog?

 

daj to nekom muskom nek sredi...

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 16:29 (Gorstak79).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa laptopom

Hvala na vrhunskom savjetu, ali trazila sam nesto konkretnije

6 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa laptopom
Lara96 kaže...

Hvala na vrhunskom savjetu, ali trazila sam nesto konkretnije

 

ok...uzmi skalpel, razrezi kabel ali pazi da ne ostetis cagod, nadji gdje je ostecen i odstrani taj dio sa skalpelom. Zatim uzmi lemilicu i zalemi kabel nazad i kad budes gotova, omotaj izolirkom.

Salt n Pepa - Push It
6 godina
offline
Re: Problem sa laptopom

I ti si sad genije kad misliš da žene ne znaju koristiti lemilicu, samo da znaš da sam do sada vidio više žena sa lemilicom nego muškaraca, a i bolje su u tome, ako je pukao kabel , može samo skalpelom otkinuti taj komad i rukom zamotati žice koje treba, nakon toga ih samo izolirom omotati

Trust nobody, become the best !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice