Sony Vaio - usb boot ???

poruka: 7
|
čitano: 2.854
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sony Vaio - usb boot ???

Molio bih nekog tko ima Sony Vaio VPCEB1A4E ili neki slican model da mi kaze kako doci do boot screena,s kojom tipkom . Trazio sam po uputstvima i na netu ali bezuspjesno.

 

Mozda se nisam dobro izjasnio,znaci sa F1 ulazim u Bios,F11 recovery mode, ali mi treba kombinacija tipki da mogu dignuti sistem sa usb-a ili vanjskog harda .Probao sam sve i svasta ,u biosu sam namjestio da prepozna vanjske uredaje ali opet nista .

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 8:57 (Nikola - ri).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Vaio - usb boot ???

imam ja vaio....mozda F8 ?? si probao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Vaio - usb boot ???
veki160 kaže...

imam ja vaio....mozda F8 ?? si probao?

Probao sam F11 , uspio sam s jednog usb-a dignuti sistem . Inace ovo mi je prvi susret s Vaio serijom,do sada sam imao Hp a on ti ljepo ponudi menu pa sam biras od kuda ces dignuti sistem,ovo mi je malo cudno  jer sam stavio par uredaja odjenom,sd karticu,usb,vanjski hdd a on je recimo potegnuo sistem samo sa usb-a a ostale ignorirao. Doduse , idem bas vidjeti dali radi s F8 .

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Vaio - usb boot ???
Nikola - ri kaže...
veki160 kaže...

imam ja vaio....mozda F8 ?? si probao?

Probao sam F11 , uspio sam s jednog usb-a dignuti sistem . Inace ovo mi je prvi susret s Vaio serijom,do sada sam imao Hp a on ti ljepo ponudi menu pa sam biras od kuda ces dignuti sistem,ovo mi je malo cudno  jer sam stavio par uredaja odjenom,sd karticu,usb,vanjski hdd a on je recimo potegnuo sistem samo sa usb-a a ostale ignorirao. Doduse , idem bas vidjeti dali radi s F8 .

 

 

i jel radi sa F8????

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Vaio - usb boot ???

Ma kakvi , kad stisnem F8 kako si rekao ,digne mi samo screen od windoza ,vec znas na sta mislim,nema nikakve veze s bootanjem,osim ono,safe mode itd. Vidjet cu,mozda se jos netko javi sa kakvim prijedlogom .

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Vaio - usb boot ???

jel imas slucajno na vaio AV MODE tipku???jer sam rusi windows i kada sam stavio nove ta tipka kao da ne postoji,,,,

7 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Vaio - usb boot ???

imas gore pokraj dugmeta gdje se pali komp imas jos tri : assist,web i vaio.Ti pritisni assist i dryi dok je komp ugasen on ce se upaliti i ti stisni f10 ili f11 nisam siguran ako ti ne pomogne ja ne znam.

dado
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice