Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.716
|
čitano: 13.058.166
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
lorena_galovic kaže...
Molila bih da mi kažete koja je bolja kombinacija od ove dvije dolje navedene? HITNO MI JE! Uzimam laptop za narednih 1-2 godine i onda mjenjam. I sada mi hitno treba vaše mišljenje?! Hvala svima!

Definitivno jaca graficka,puno je bitnija graficka nego procesor kod tih rezolucija i naravno veci takt procesora.

 

@cecenac - to je samo bilo u Whiterunu,cekaj dok dodjem u sumu pa ces vidjeti 1830mb VRAM usage ;)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

cini se okej :D

hvala :)

12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Vozdrica. Ovako treba mi stručno mišljenje i pomoć oko kupovine. Znači dvoumim se između ova 2 asusova modela: 

 

 

ASUS N56VZ-S3045

CPU: Intel Core i5-3210M (2.5GHz/3.1Turbo) Display 15.6" HD, Ram 4GB, HDD 500GB (7200rpm), VGA: nVidia GeForce GT 650m 2GB DDR3

 

ASUS K95VM-VZ052

CPU: Intel Core i7-3610QM (2.30/3.30 GHz Turbo), Display: 18.4" HD LED (1920x1080), RAM: 8192 GB DDR3, HDD: 1TB (7200rpm), VGA: NVIDIA GeForce GT 630M 2048MB DDR3

 

Eh' sad meni laptop treba uglavnom za posao (dizajniranje), ali i da mogu poigrat neku novu igru tipa GTA, AC, Farcry, TDU i slično. Eh sad znači ovaj drugi ima bolji procesor, veći display, više rama i više hard diska, ali slabiju grafičku. Sad mislim, na ovih FULL HD sumnjam da bi mi ove novije igre išle normalno sa ovom grafičkom (skorija budućnost 1god). Ram nije problem to mogu kupit kao i hard disk.

 

Dok prvi ima ovaj i5, manji displej, ali bolju grafičku. Šta vi mislite? Cijene su tu negdje 20ak € tako da to nije problem. Znači interesuje me omjer kupljeno/dobiveno, jednostavno koji će bolje radit navedene poslove (dizajn-photoshop, igrice).

 

Unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
iTrako kaže...

Vozdrica. Ovako treba mi stručno mišljenje i pomoć oko kupovine. Znači dvoumim se između ova 2 asusova modela: 

 

 

ASUS N56VZ-S3045

CPU: Intel Core i5-3210M (2.5GHz/3.1Turbo) Display 15.6" HD, Ram 4GB, HDD 500GB (7200rpm), VGA: nVidia GeForce GT 650m 2GB DDR3

 

ASUS K95VM-VZ052

CPU: Intel Core i7-3610QM (2.30/3.30 GHz Turbo), Display: 18.4" HD LED (1920x1080), RAM: 8192 GB DDR3, HDD: 1TB (7200rpm), VGA: NVIDIA GeForce GT 630M 2048MB DDR3

 

Eh' sad meni laptop treba uglavnom za posao (dizajniranje), ali i da mogu poigrat neku novu igru tipa GTA, AC, Farcry, TDU i slično. Eh sad znači ovaj drugi ima bolji procesor, veći display, više rama i više hard diska, ali slabiju grafičku. Sad mislim, na ovih FULL HD sumnjam da bi mi ove novije igre išle normalno sa ovom grafičkom (skorija budućnost 1god). Ram nije problem to mogu kupit kao i hard disk.

 

Dok prvi ima ovaj i5, manji displej, ali bolju grafičku. Šta vi mislite? Cijene su tu negdje 20ak € tako da to nije problem. Znači interesuje me omjer kupljeno/dobiveno, jednostavno koji će bolje radit navedene poslove (dizajn-photoshop, igrice).

 

Unaprijed hvala.

moj prijedlog je da probas nac tu gt 650 sa i7 procom mozda ce bit cijena nekih 500kn vise al ce ti ses definitivno isplatit..
sa i5 ti se moe mozda dogodit i usko grlo u nekim igricama..
ali ako se nemozes protegnut onda idi na ovaj sa i5 procom ipak je malo bitnija grafa.. 

 

EDIT: sad vidim da su ta 2 laptopa oko 6300 ako se nemozes protegnut zasto nepogledas dell inspiron 5520 sa i7 procom i hd 7670m slabija je od gt 650 ali jaca od gt 630 a i msm da je jeftiniji laptop ak se nevaram 5500 ja ga imam tak da i ako treba neki bench odvrtim ti..;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2012 23:06 (tomislavivic).
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
@iTrako

Neznam kolki ti je budzet al ako mozes protegni se do della inspiron 7720 koji je oko 7500kn

Za to dobijes full hd 17.3 inca, i7 ivy, gt650m, 8gb rama, 1tb diska. Po meni best buy
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pogledaj moj post od malo prije, samo se jedan nalazi na tržištu i to u superbita, danas sam zvao lika i nema ga [iako piše da ima, lažov], nego ga tek za 3 tjedna može nabaviti, a ostala 2 dolaze s windowsima i to je preko 8k kuna

Umjesto njega ću si uzeti ASUSa. 2 GB manje RAMa i 250 giga na hardu. Koša više, dobivam [čini mi se, osim garancije] manje, ali čekati više ne mogu, a i to je izvrstan laptop.

 

Hvala forume :D

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
KraljTomislav kaže...

Pogledaj moj post od malo prije, samo se jedan nalazi na tržištu i to u superbita, danas sam zvao lika i nema ga [iako piše da ima, lažov], nego ga tek za 3 tjedna može nabaviti, a ostala 2 dolaze s windowsima i to je preko 8k kuna

Umjesto njega ću si uzeti ASUSa. 2 GB manje RAMa i 250 giga na hardu. Koša više, dobivam [čini mi se, osim garancije] manje, ali čekati više ne mogu, a i to je izvrstan laptop.

 

Hvala forume :D

 

...i 5400rpm hdd umjesto 7200, ako pricamo o istoj verziji - S3045

 

11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.BC7BC66A-0190-441B-BF2D-4C81FC2B7935.aspx

 

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.47c93c9f2bb14ad79dd27daa2047463f.asus-n56vz-s3138.aspx

 

 

Sve je isto osim cijene i "M"-a iza oznake procesora na jednom od modela. To "M" je Mobile? U čemu je štos u biti?  {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
gamer34 kaže...
@iTrako

Neznam kolki ti je budzet al ako mozes protegni se do della inspiron 7720 koji je oko 7500kn

Za to dobijes full hd 17.3 inca, i7 ivy, gt650m, 8gb rama, 1tb diska. Po meni best buy


Budžet nije problem, problem je nabavka takvog. Kod mene ima taj sa 17.3, ali sa 630m.

 

@tomislavivic

Dobar je on samo mala rezolucija monitora onda 1300x700 :S
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2012 6:42 (iTrako).
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ljudi molim vas za pomoć/savjet oko kupovine laptopa.

 

Kupio bi laptop za max 7000-7500 ( naravno može i za manje :) ), koristio bi ga za Acad, ms office,ms project, filmove,mjuza,net......i za igranje igrica, s time da volim igrati igrice :) i igram kad god stignem. Znam da ne mogu dobiti kvalitetu kao na stolnom kompu ali pošto sam često poslovno po terenu htio bi se igrati i tamo.

 

Šta imate za preporučiti, do sada sam imao Toshibe i bile su mi dobre, ljudi mi govore da su jako dobri Dell i Asus, Hp je isto ok.

Koliko sam gledao većinom se nude kartice GF GT630M 2gb i Radeon HD7690 MXT 2 gb.

 

Otvoren sam za sve prijedloge, isto tako ako ima neki osjetno bolji laptop za 8000, radije ću malo se istegnuti pa kupiti skuplji.

 

Hvala unaprijed

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
versozg kaže...

Pozdrav ljudi molim vas za pomoć/savjet oko kupovine laptopa.

 

Kupio bi laptop za max 7000-7500 ( naravno može i za manje :) ), koristio bi ga za Acad, ms office,ms project, filmove,mjuza,net......i za igranje igrica, s time da volim igrati igrice :) i igram kad god stignem. Znam da ne mogu dobiti kvalitetu kao na stolnom kompu ali pošto sam često poslovno po terenu htio bi se igrati i tamo.

 

Šta imate za preporučiti, do sada sam imao Toshibe i bile su mi dobre, ljudi mi govore da su jako dobri Dell i Asus, Hp je isto ok.

Koliko sam gledao većinom se nude kartice GF GT630M 2gb i Radeon HD7690 MXT 2 gb.

 

Otvoren sam za sve prijedloge, isto tako ako ima neki osjetno bolji laptop za 8000, radije ću malo se istegnuti pa kupiti skuplji.

 

Hvala unaprijed

 

 

moj savjet http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.1BDE8D33-4463-46B1-AE0F-8F9FB8330D75.aspx, ako ti je 7900 previše onda http://www.superbit.hr/Prijenosna-racunala/DELL-Inspiron-N7720-N0312/flypage.tpl.html

11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Pozdrav ljudi,

Lijepo bi vas molio za pomoc oko izbora laptopa. Laptop koristim za faks (nikakvi posebni programi), gledanje filmova, internet i volio bi zaigrati neke od novijih naslova.Citajuci prijasnje postove i vasa strucna misljenja za oko mi je zapeo Asus N56VZ-S3139V , 15.6 mat LED HD, Intel Core i5-3210M (2.50 GHz / max 3.10 GHz), 6 GB DDR3, 750 GB HDD 7200 rpm, GeForce GT 650M 2GB---http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=11754 ...Kakvo je vase misljenje o njemu i jeli ga se ispalti kupiti?

Puno vam hvala unaprijed!!!
Dino
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

jel se može nac sta bolje do 5k kn sa win iste dijagonale. Sluzit ce za MS office i AutoCAD

 

Acer Ultrabook M3-581TG-32364G52Mnkk:

http://www.protis.hr/products/details/notebook-acer-ultrabook-m3581tg32364g52mnkk-nxrykex027/56940

 

Samo molim vas hitno mi je, ujutro narucujem ovaj ako ne nadem bolji. Dolazi u obzir samo zagreb shopovi, po mogucnosti protis

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

ovak ekipa, trebao bi mi laptop do nekih 7500kn, eventualno 8000kn ali jedino ako se može pohvalit nečim posebnim za tih 500kn više, a evo i par kriterija

-laptop neka bude marke hp ili lenovo, pošto njih imam priliku dobit jeftinije

-dizajn mi je poprilično bitan, tako ne bi sad htio neki 3+ cm debel laptop ili one čisto poslovne lenovo laptope koji nisu čuli za dizajn :D

-ekran neka bude 15˝ ili 17˝

-vrijeme autonomije neka bude bar oko 3h, iako nisam baš iskusan kako se kreću te brojke, ali nadam se da je 3h autonomije u redu očekivati od laptopa te cijene

-operativni sustav mi nije bitna, čak što više, ne treba mi ili neka to bude linux, zato što kao student imam besplatne windowse pa mislim da je bolje za tu cijenu ,windowsa koja je uključena u cijenu, uzmem jači laptop

-e da i glavna stvar, laptop bi koristio pretežito za internet i faks u smislu programiranja, pisanja radova i tako, ali htio bi i da potraje i da možda ako me pukne, da mogu i zaigrati nešto na njemu iako smatram da za to služe desktop računala, ali eto jedan mali uvjetić bi bio da je disk 1TB ili eventualno 750GB

-naravno, spominjati kvalitetnu tipkovnicu i trackpad kao uvjet mislim da nije ni potrebno

 

eto znam da je teško da se svi zahtjevi ispune, ali eto neka bar bude što bliži ovome što tražim i hvala vam unaprijed

 

e da nešto što mi je zapelo za oko, pa onda ak možete reći jel valjaju, jel ima boljih za te novce, i tak

HP
LENOVO

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2012 18:47 (spaws).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Jedan specifični laptop mi treba, Dakle:

 

Cijena što niža, podrazumjeva se

Veličina - srednja ili veća

proizvođač, srednji ili kvalitetniji

tanak, lijep i kvalitetno izrađen

dobra tipkovnica - islet - otočići

dobar monitor

windowsi 7

 

dakle da služi praktički za unos teksta, za rad

 

hardver nebitan

cpu nebitan

memorija nebitna

hdd nebitan

autonomija nebitna

 

znači čiste osnove su dovolje

može novo ili da se da nabavit rabljeno

naručivanje iz vana (refurbished) isto dolazi u obzir

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Laptop bi koristio za internet, streamanje, igranje (rFactor, pCARS, GTR3...) na TV-u pomoću HDMI-a, i ostale osnovne funkcije PC-a.

Budžet- do 5000kn, 5500 je plafon.

Malo sam njuškao i našao ova dva:

LINK 1

LINK 2

 

BTW: I imam jedno pitanje. Ako na Tvu preko laptopa (koji je spojen HDMIom)gledam film, ili igram igru koja ima 5.1 zvuk, dali ću ja taj 5.1 zvuk moći dobiti na pojačalu. (TV je spojen s pojačalom digitalnim optičkim kablom).

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
spaws kaže...

ovak ekipa, trebao bi mi laptop do nekih 7500kn, eventualno 8000kn ali jedino ako se može pohvalit nečim posebnim za tih 500kn više, a evo i par kriterija

-laptop neka bude marke hp ili lenovo, pošto njih imam priliku dobit jeftinije

-dizajn mi je poprilično bitan, tako ne bi sad htio neki 3+ cm debel laptop ili one čisto poslovne lenovo laptope koji nisu čuli za dizajn :D

-ekran neka bude 15˝ ili 17˝

-vrijeme autonomije neka bude bar oko 3h, iako nisam baš iskusan kako se kreću te brojke, ali nadam se da je 3h autonomije u redu očekivati od laptopa te cijene

-operativni sustav mi nije bitna, čak što više, ne treba mi ili neka to bude linux, zato što kao student imam besplatne windowse pa mislim da je bolje za tu cijenu ,windowsa koja je uključena u cijenu, uzmem jači laptop

-e da i glavna stvar, laptop bi koristio pretežito za internet i faks u smislu programiranja, pisanja radova i tako, ali htio bi i da potraje i da možda ako me pukne, da mogu i zaigrati nešto na njemu iako smatram da za to služe desktop računala, ali eto jedan mali uvjetić bi bio da je disk 1TB ili eventualno 750GB

-naravno, spominjati kvalitetnu tipkovnicu i trackpad kao uvjet mislim da nije ni potrebno

 

eto znam da je teško da se svi zahtjevi ispune, ali eto neka bar bude što bliži ovome što tražim i hvala vam unaprijed

 

e da nešto što mi je zapelo za oko, pa onda ak možete reći jel valjaju, jel ima boljih za te novce, i tak

HP
LENOVO

 

ASUS N76. Dizajn +, konfiguracija ++.

 

Nema dalje :)

11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Može li preporuka laptopa do 5500 kn. laptop bi služio za surfanje internetom, igranje igrica(Npr Cod Mw3). pa ako mi možete preporučiti neki laptop kojeg bi se moglo kupiti u Splitu. znači da bude dobar a ne za godinu dvi moran kupovat. Hvala :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Kako bi radila ova GT 650M iz laptopa povezana sa nekim FULL HD monitorom da li bi mogao raditi na FULL HD rezoluciji normalno znači ono samo surfanje, dizajniranje, igrao bi isključivo na laptopovoj nativnoj 1300x700 rezoluciji.

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
iTrako kaže...

Kako bi radila ova GT 650M iz laptopa povezana sa nekim FULL HD monitorom da li bi mogao raditi na FULL HD rezoluciji normalno znači ono samo surfanje, dizajniranje, igrao bi isključivo na laptopovoj nativnoj 1300x700 rezoluciji.

 

 

Naravno, bez problema. Jedino sto neces moci na full hd-u je igrati najnovije naslove s vecim detaljima.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
TheExaltedOne kaže...
iTrako kaže...

Kako bi radila ova GT 650M iz laptopa povezana sa nekim FULL HD monitorom da li bi mogao raditi na FULL HD rezoluciji normalno znači ono samo surfanje, dizajniranje, igrao bi isključivo na laptopovoj nativnoj 1300x700 rezoluciji.

 

 

Naravno, bez problema. Jedino sto neces moci na full hd-u je igrati najnovije naslove s vecim detaljima.

 

 


To je super, za gaming mi je svakako dovoljna ova 1300x700 (kolko već), na ultra high postavkama, a za dizajniranje mi ipak treba malo veći monitor sa većom rezolucijom :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2012 20:12 (iTrako).
12 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Jel može preporuka Samsung laptopa do 4000kn, a da ima ono jamstvo od 4 godine?

 

Minimum je da ima i3 ili i5 procesor, ako može i odvojenu grafičku koja ne mora biti nimalo jaka jer se laptop neće koristiti za igrice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
dali se isplati kupiti lapštop u svicarskoj do 3500kn?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Lemr, šta se osjeti razlika na gt 650 M u odnosu na 630m ili 7690 mxt???? jel to negdje 10%%

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Osjeti se dosta. Upisi si na google notebook check, odlicna stranica za kupnju laptopa, imas reviewe laptopa, mobilnih grafi... Definitivno pogledaj
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
versozg kaže...

Lemr, šta se osjeti razlika na gt 650 M u odnosu na 630m ili 7690 mxt???? jel to negdje 10%%

Itekako se osjeti...gt 630m je mid-range graficka,a ova ulazi u high end...evo ti za primjer samo gpu-z

Treba uzeti i u obzir rezoluciju laptopa,ne idu igre na GT 650m isto na 1366x768,1600x900 i HD 1920x1080,treba gledati i rezoluciju laptopa gdje se nalazi GT 650m.

No,ova GT 650m je sa dosta brzom GDDR5 memorijom,treba gledati da je GDDR5,dolazi i u sporijoj GDDR3 varijanti,sto je onda malo jaca od GT 630m sa GDDR3 ( samo sa GDDR3 i 128 bitna sabirnica ).

12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Evo za one koji gledaju razliku između modela Asus N serije, znači Asus N56VZ-S3045(500GB HDD-5400rpm i nema WiDi) dok drugi model Asus N56VZ-S3138(500GB HDD-7200rpm, i ima WiDi). To su te dvije razlike koje su potvrđene od strane proizvođača!
Tony Soprano
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
versozg kaže...

Lemr, šta se osjeti razlika na gt 650 M u odnosu na 630m ili 7690 mxt???? jel to negdje 10%%

evo ti link http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html  GT650 je na 56. mjestu  GT630 na 136 mjestu (naci velika razilika),a 7690mxt je na 95. mjestu naci nešto između gt650 i gt630. Ali definitivno GT650 

14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

pozdrav, bio sam otvorio posebno temu, ali su mi ju zaključali zbog ove teme, pa evo da se obratim ovdje...tražim laptop koji ima monitor s dobrom vidljivošću na suncu...do 4k...poslužit će za puno čitanja i uređivanja teksta, i eventualno malo igranja, pes najviše :D...uzeo bi od 15", ne veći da ga mogu lakše nosit naokolo

zapravo mene najviše zanima prikaz slike na monitoru, npr dok sjedim na terasi i sl....preporučili su mi ovdje na forumu thinkpade, te da tražim anti glare, ali sam negdje naletio da se ljudi žale kako su anti glare ekrani u nižem cjenovnom razredu dosta nekvalitetni...koje je vaše mišljenje? 

Zivot je ono sto nam se dogadja dok smo zauzeti planiranjem!...j.lennon
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Vrijedi li ovaj laptop ovog novca?Cijena: 2.868,72kn

http://www.din-sped.hr/68716-asus-x501a-xx070-15-6-pentium-b960-4gb-500gb-no-odd-bt-hdmi-wi-fi-usb3-0-cam-no-os-2y-warranty

Audio Line-In Interface Quantity 1 CPU Core Name Sandy Bridge CPU Core Quantity 2 Chipset Intel HM70 Express Depth 235 mm Garancija 24month month Included Accessories Power Adapter Input Voltage AC 100-240 V Nominal Weight 2.07 kg Platform Compability PC System Type Notebook Height 26.5 mm Input Frequency 50/60 Hz Installed L3 Cache Memory Storage Capacity 2 MB Memory Technology DDR3 SDRAM Built-in Devices Card Reader
Microphone
Speakers
Touchpad Diagonal Length 15.6" Microphone-In Interface Quantity 1 Width 380 mm CPU Intel Pentium Processor B960 Display Type LCD Pieces in pack 1 USB2.0 Interface Quantity 1 Display Technology TFT Active Matrix Internal Clock Rate 2.2 GHz LAN Gigabit Ethernet Display Color Color Max. CPU Bus Clock Rate 5 GT/sec CPU Socket Standard Socket G2 Maximum Resolution 1366x768 Power Device Location External Headphones Interface Connector Type Mini-phone Stereo 3.5 mm Image Aspect Ratio 16:9 Package Type Retail Display Features LED Backlight Warranty Products returnable Yes Display Surface Glossy Type Installed L2 Cache Memory Storage Capacity 512 KB Packs in Box 1 Warranty Term (month) 24 month Cable Included Power Cable USB3.0 Interface Quantity 1 Warranty validation Criteria Serial Number Wi-Fi IEEE 802.11b
IEEE 802.11g
IEEE 802.11n Bluetooth Bluetooth 4.0 Pack Weight Brutto (kg) 3.8 kg Memory Form Factor SODIMM 204-pin Web Camera 0.3 Mpixel Flash Types Supported MMC
SD Memory Speed 1600MHz(PC3-12800) Installed Operating System no OS Installed System Memory Storage Capacity 4 GB Maximum Installable System Memory Storage Capacity 4 GB Power Port Quantity 1 Battery Technology Lithium Ion Memory Slot Total Quantity 1 Battery Installed Quantity 1 Hard Disk Drive Quantity 1 x 500 GB, SATA, 5400 rpm, Internal, 2.5" Maximum Battery Supported Quantity 1 Battery Cell Quantity 6 Battery Current Capacity 4400 mAh Video Chipset Intel HD Graphics Entity Code Croatia Video Memory Type Shared Video Memory Audio Output Mode Stereo LAN Interface Quantity 1 VGA Interface Quantity 1 Headphones Interface Quantity 1 HDMI Interface Quantity 1 Maximum Output Power

65 W

 

 

Jeli ok ova trgovina? http://www.din-sped.hr

 

 

 

0 Pentium B960
0 AMD Dual-Core E-300
0 Intel Celeron Dual Core B840
0 AMD Dual-Core E-450
4 AMD Dual-Core, A4-3300M
http://www.neobux.com/?rh=70726F6661
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice