Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.716
|
čitano: 13.040.805
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
buld kaže...

Pa i nije, nova tehnologija, nova arhitektura CPU-a bi logički trebala koštati više, a ne manje. Čuo sam od stručnjaka neke kritike na i3 i čovjek kaže da se nagledao tih slabašnih dvojezgrenih i3 a u tu grupu spada ovaj tvoj 7. generacije jer su laptopi s Pentiumom Quad core u istom cjenovnom rangu kao i ovi s i3 7. generacije.

Što se tiče dodatne ugradnje RAM-a ako ti je lap još pod garancijom moraš je ugraditi isključivo u ovlaštenom servisu inače gubiš jamstvo. A službeni servisi Acera, kao i HP-a, samo Zagrebu. Em te oderu na ugradnji (ugradnja RAM-a koji košta 320 kn Kingston 4 GB naplate skoro 500 kn), em plaćaš slanje, em si bez lapa tjedan dana. Ja nisam iz ZG pa mi je to sa naknadnom ugradnjom neprihvatljivo.
Nego gdje ti je aluminij u konstrukciji laptopa? Na poklopcu? Mislio sam da je laptop sav od plastike.

 Sve zavisi za sto ces koristiti laptop, i3 je za office i lagano surfanje sasvim dovoljan ... (kao vjerojatno i taj pentium, ali njega nisam zelio kupiti)... i prijateljica mi ima slicnu konfuguraciju vec 3 godine (stariji model i3 naravno) koji joj sluzi za fax i isto tako ... nikakvih problema nema... naravno, treba znati za sto kupujes laptop...

 

RAM mogu ugraditi sam, samo se ubaci dodatni slot ... ima servis i u drugim mjestima (Split)... ali salju u Zagreb ako je bas popravak u pitanju

 

jaca kombinacija Acera 5 (dodatni RAM i i5 procesor 8me generac.) je prosle godine kostala 1600 kn skuplje....

 

Aluminij je ispod tipkovnice, takodjer razlika izmedu Aspire 3 i 5 je u šarkama koje drže ekran, na 5 su bolje izvedene.. bar se meni tako čini

 

 

evo bas sam pogledao trenutne cijene ... kombinacija i3 + MX150 + SSD danas ide od 3600 kn pa na više

 

a  i5 +ssd + mx150 +IPS je oko 5200 kn

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 9:53 (BoTiA).
11 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Kolega traži prijenosnik do 4500Kn (na rate) koji bi služio za Dj audio a programi su traktor scratch pro, serato i fruity loops.

Hvala na preporuci !

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, treba mi laptop do max 3000kn po mogucnosti da se moze kupiti u Osijeku ili da mi kazete otp kakve bi trebo karakteristike. Treba mi da je srednje velicine,pogodan za dugotrajno tipkanje znaci da je tipkovnica mekana ili sta vec da je dobro za pisati. Ne treba da je gejmerski vise da je uredski, znaci za pisanje,google chrome,brz za koristenje,word,eventualno  neki film. Hvala unaprijed lp

French Car Mafia EST.2016
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Poz, da recimo kupim ovaj Acer, ima 1tb hdd, nema optički i pretpostavljam da se da u njega ugraditi SSD. 

 

Imam od starog kompa SSD na kojem su bili instalirani Win8, možda i 10 ne sjećam se jer je prošlo skoro 3 godine, dal bi bilo moguće te windoze pokrenuti na tom laptopu bez potrebe za formatiranjem? Znači plug&play uz naravno korekciju drivera. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav,

 

u potrazi sam za laptopom do 1000€, svrha laptopa je all-arrounder.

 

Volio bih imati:

IPS ekran (dosta mi je TN ekrana)

Thunderbolt 3 (ili 2) ili USB 3.1 - bitno da je što brži

NVME SSD od 512 ili više (Sata HDD opcionalan ili bi ga ubacio umjesto DVD-rom-a

Ryzen ili Intel svejedno, ali što jači - možda najbitnija stvar

GPU preferiram ali bi igrice igrao povremeno do rijetko (možda 4GB GDDR5)

tipkovnica sa pozadinskim osvjetljenjem

15.6" minimum ali preferiram 17"

 

Ne treba mi

touchscreen ekran

 

Ako se još čega sjetim nadopunim post.

 

Hvala unaprijed svima

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ekipa.Ima 2 godine sam kupio laptop na vasu preporuku,radi se o laptopu

Acer aspire V17 nitro-Black edition

CPU
   Intel Core i7 6700HQ @ 2.60GHz 
   Skylake 14nm Technology

RAM
   8,00GB Single-Channel Unknown @ 1063MHz

Motherboard
   Acer Aspire VN7-792G (U3E1)

Graphics
   Generic PnP Monitor (1920x1080@60Hz)
   Intel HD Graphics 530
   4095MB NVIDIA GeForce GTX 960M
  Storage
   931GB TOSHIBA MQ01ABD100 (SATA )

 

Sad bih ga trebao malo osvjeziti i ocistiti.Trebao bih SSD za nj i sto bi mi jos preporucili za napraviti? I preporuka nekog servisa u Splitu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ekipa trebaju mi 2 laptopa. Jedan do 2500/3000kn, za office, multimediju. Drugi je do 6000kn, za igranje igara. 

 

Oba moraju biti nova, dobavljiva u hr ducanu. 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ekipa, ako ima preporuka za laptop do 4.000 kn:

 

a) SSD obavezno (128 gb dovoljno) i cca 500 gb HD

 

b) Po mogućnosti s predinstaliranim windowsima

 

c) Ekran 15,6 dovoljan, ispod toga ne

 

Nije najmjenjenem igranju igrica, od ovog gore navedenog predinstalirani windowsi najmanje bitni.

 

Da li je ovo (računajući na nedostatak Windowsa) best buy: 

 

https://www.hgshop.hr/hp-prijenosno-racunalo-15-da0011nm-4pn94ea/proizvod/235983

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 12:10 (marin_bar).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
stranac01 kaže...

Pozdrav ekipa.Ima 2 godine sam kupio laptop na vasu preporuku,radi se o laptopu

Acer aspire V17 nitro-Black edition

 

RAM
   8,00GB Single-Channel Unknown @ 1063MHz

Motherboard
  

  Storage
   931GB TOSHIBA MQ01ABD100 (SATA )

 

Sad bih ga trebao malo osvjeziti i ocistiti.Trebao bih SSD za nj i sto bi mi jos preporucili za napraviti? I preporuka nekog servisa u Splitu?

 Iskreno, drugi put stavi link od svog modela jer  mi se i ne surfa po mobitelu tražeći baš tvoj nitro black 

A sad savjeti:

Ako imaš m2 utor, uzmi 256 GB najbrži koji nađeš SSD. 

Ako nemaš m2 uzor (iako se nadam da imaš) onda izvadi taj mehanički disk i stavi 2.5 SSD umjesto njega unutra - ne moraš najbrži postojeći, ali što brži to bolje. Bar 500 GB veličine, a može i veći. 

I ja bih OBAVEZNO dodao  još 8 GB rama.

Ne znam je li ti laptop pod garancijom. Ako je, SAMO ovlašteni servis igra...

Možeš kupiti SSD i RAM i odnijeti ih njima na ugradnju.

Ako nije pod garancijom, onda imaš nekoliko servisa.

Links i MR servis ti sve šalju u Zg.

Moja osobna preporuka ti je Hgshop - ali samo onaj kod Jokera, tamo imaju servisera koji će ti to odraditi isti dan. U najgorem slučaju sutra.

Što se tiče čišćenja, to misliš na čišćenje prašine ili?

To isto možeš u Hgspotu zatražiti.

Inače, za popravke imaš Komplet sistem u Velebitskoj, možeš i kod njih nositi SSD i ram na ugradnju, odlično sve rade. Ali nemoj u njih kupovati ove nove stvari jer su im cijene hardvera visoke (za razliku od servisa). 

5 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ima li itko iskustva s ovom verzijom Lenova 330?

 

https://www.instar-informatika.hr/notebook-lenovo-ideapad-330-81dc00fusc-156-fhd-intel-core-i3-7100u-24ghz-8gb-ddr4-2tb-hdd-nvidia-geforce-mx130-2gb-dvd-dos-2-god-akcija/LEN-4740/product/

 

Vidio sam dosta recenzija za verziju sa i5 procesorom i sa ssd-om ali za ovaj model nisam vidio. 

 

 

I jel mislite da se može naći bolji laptop za 3500 kn? U smislu bolji procesor ili grafička.

 

Inače od igara bi igrao Lol, WoWs i Cities: Skylines.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Zoky555 kaže...

Ima li itko iskustva s ovom verzijom Lenova 330?

 

https://www.instar-informatika.hr/notebook-lenovo-ideapad-330-81dc00fusc-156-fhd-intel-core-i3-7100u-24ghz-8gb-ddr4-2tb-hdd-nvidia-geforce-mx130-2gb-dvd-dos-2-god-akcija/LEN-4740/product/

 

Vidio sam dosta recenzija za verziju sa i5 procesorom i sa ssd-om ali za ovaj model nisam vidio. 

 

 

I jel mislite da se može naći bolji laptop za 3500 kn? U smislu bolji procesor ili grafička.

 

Inače od igara bi igrao Lol, WoWs i Cities: Skylines.

 

 

Može isti taj sa mx150 KLIK

 

Prije 15-ak dana sam ga kolegi preporučio, pa sam mu stavio windows i usput napravio benchmark naspram mog laptopa iz potpisa i7 4720hq gtx950m 4gb 12gb ddr3

 

EDIT: na slici lijevo lenovo, desno moj asus

 

Origin/Steam/YouTube : Dom1natoRRR
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 20:50 (p4wner).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Čuo sam dosta loših iskustava sa Linksom u ZG-u... tipa novi, kupljeni hardware ne radi i ne žele zamijeniti za novi.

13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Zoky555 kaže...

Čuo sam dosta loših iskustava sa Linksom u ZG-u... tipa novi, kupljeni hardware ne radi i ne žele zamijeniti za novi.

 U linksu sam dosad kroz godine napravio cca 50k prometa (što sebi, što sastavljajući konfiguracije drugima), nikada niti najmanji problem sa njima, sretno u izboru LP!

Origin/Steam/YouTube : Dom1natoRRR
5 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
p4wner kaže...
Zoky555 kaže...

Čuo sam dosta loših iskustava sa Linksom u ZG-u... tipa novi, kupljeni hardware ne radi i ne žele zamijeniti za novi.

 U linksu sam dosad kroz godine napravio cca 50k prometa (što sebi, što sastavljajući konfiguracije drugima), nikada niti najmanji problem sa njima, sretno u izboru LP!

Ok, hvala na trudu i savjetu.

 

LP

12 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

pozdrav,

 

trebao bih preporuku lap do 5k kuna,

i5, 8 gb i 512 gb ssd - nešto u tim okvirima

šta se tiče harda može i kombinacija ssd + hdd tipa 128gb+1tb

uglavnom office i neki programi ništa prezahtjevno, možda koja fifa ili pes

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
batizg kaže...

pozdrav,

 

trebao bih preporuku lap do 5k kuna,

i5, 8 gb i 512 gb ssd - nešto u tim okvirima

šta se tiče harda može i kombinacija ssd + hdd tipa 128gb+1tb

uglavnom office i neki programi ništa prezahtjevno, možda koja fifa ili pes

hvala

 

sa MX150 grafickom:

Intel Quad Core i5-8250U (6M Cache,up to 3.40 GHz),8GB DDR4,512GB SSD,15.6 1920x1080 LED,nVidia GeForce MX150 2GB DDR5,USB Type-C,USB 3.0,HDMI,Webcam,WiFi,BT,4-cell (7h),2.2 kg,Endless OS

https://www.hgshop.hr/acer-aspire-5/proizvod/240338

 

 

 

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Hvala na odgovoru :)

Laptop nije pod garancijom.Na ciscenje mislim od prasine... Kako znati ima li m2 utor?

Moze neka preporuka SSD i RAM-a?

5 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav svima! 

 

molio bi pomoc, ako nije problem. 

kupujem neki laptop, do 10k kn, pa malo trazim na nabava.net i dosao sam do par njih koji mi se cine ok. 

kaj kazete, kaj bi se najvise isplatilo? 

 

https://www.sancta-domenica.hr/notebook-hp-pavilion-gaming-15-cx0026nm-4tv40ea.aspx?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

https://www.sancta-domenica.hr/notebook-hp-omen-15-dc0023nm-4tu40ea.aspx?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

https://www.hgshop.hr/prijenosno-racunalo-asus-fx505gd-bq137t-i7-8750h-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1050-4gb-15-6-fhd-win-10-90nr00t2-m02280/proizvod/241410

 

nisam neki pretjerani poznavaoc kompova pa bi,ukoliko neko ima kakav neki drugi savjet, rado poslusao/procitao. ako nije problem, neko kratko dodatno objasnjenje zasto je nesto dobro ili zasto je nesto lose bi mi puno pomoglo (da naucim nes kad vec kupujem).  

 

hvala unaprijed! 

 

LP,

 

RockToit

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
stranac01 kaže...

Hvala na odgovoru :)

Laptop nije pod garancijom.Na ciscenje mislim od prasine... Kako znati ima li m2 utor?

Moze neka preporuka SSD i RAM-a?

 Uff, koliko vidim na ovih par linkova 

 

https://www.acer.com/ac/en/AE/content/model/NX.G6TEM.015

https://www.notebookcheck.net/Acer-Aspire-V-Nitro-Black-Edition-VN7-792G-74Q4-Notebook-Review.154364.0.html

 

taj model izgleda da nema m2 utor 

 

Tako da, morati ćeš uzeti sada SSD i zamijeniti ovog kojeg imaš...

Preporuka bi bila za nešto ovako, ako nije preskupo:

 

https://www.adm.hr/ssd-512gb-samsung-860-pro-sata3-brzina-560mbs-530mbs-mz-76p512beu/88210/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

ili možda ovo, ako se pazi na pare:

https://www.hgshop.hr/ssd-disk-500-gb-crucial-mx500-2-5-sata-iii-7-mm-9-5-mm-adapter/proizvod/231367

 

Memorija, vlajda imaš jedan keks od 8 GB, pa samo dodati ovako nešto:

https://www.hgshop.hr/crucial-dram-8gb-ddr4-2400-mt-s-pc4-19200-cl17-dr-x8-unbuffered-sodimm-260pin-ean-649528774897/proizvod/226986

 

AKo ti je postojeća memorija 2×4 GB, onda ćeš morati uzeti 2×8 GB.

 

Otiđi do HGShopa kraj Jokera, ponesi laptop tamo i popričaj sa njima, da vidiš šta nude i koliko brzo...

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
striko kaže...
stranac01 kaže...

Hvala na odgovoru :)

Laptop nije pod garancijom.Na ciscenje mislim od prasine... Kako znati ima li m2 utor?

Moze neka preporuka SSD i RAM-a?

 Uff, koliko vidim na ovih par linkova 

 

https://www.acer.com/ac/en/AE/content/model/NX.G6TEM.015

https://www.notebookcheck.net/Acer-Aspire-V-Nitro-Black-Edition-VN7-792G-74Q4-Notebook-Review.154364.0.html

 

taj model izgleda da nema m2 utor 

 

Tako da, morati ćeš uzeti sada SSD i zamijeniti ovog kojeg imaš...

Preporuka bi bila za nešto ovako, ako nije preskupo:

 

https://www.adm.hr/ssd-512gb-samsung-860-pro-sata3-brzina-560mbs-530mbs-mz-76p512beu/88210/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

ili možda ovo, ako se pazi na pare:

https://www.hgshop.hr/ssd-disk-500-gb-crucial-mx500-2-5-sata-iii-7-mm-9-5-mm-adapter/proizvod/231367

 

Memorija, vlajda imaš jedan keks od 8 GB, pa samo dodati ovako nešto:

https://www.hgshop.hr/crucial-dram-8gb-ddr4-2400-mt-s-pc4-19200-cl17-dr-x8-unbuffered-sodimm-260pin-ean-649528774897/proizvod/226986

 

AKo ti je postojeća memorija 2×4 GB, onda ćeš morati uzeti 2×8 GB.

 

Otiđi do HGShopa kraj Jokera, ponesi laptop tamo i popričaj sa njima, da vidiš šta nude i koliko brzo...

 

 

 Hvala na svemu :)

Otici cu do njih po savjet

ovo su mi linkali kad su mi preporucili laptop

 

11 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Trebam pomoc u izboru laptopa, za oko 3000kn do max 3500 kn. Sto je najbolje u tom cjenovnom rangu,na sto obatit paznju. E da mora imati windowse. Unaprijed hvala...procitala sam unazad par stranica ali nisam pametnija

 

Pronasli smo web trgovinu u kojoj se prodaju izlozbeni primjerci laptopa molim savjete iskusnih da li se isplati kod njih kupovati. Recimo ovako nesto https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.eurotoner.hr%2Fprijenosna-racunala-157%2F157%2F&h=AT16u2f2X0iWuOI-0AfLGZgiYyu0NNJg6LbGbH__km5UT4RDZRCkF_MFVhpA7sMcO1VkotIQpQu2ijsCIZXsx-gdVWGGW8ROn0mIeRsDTIf2qsgDU9em25Yq2X5A-8fRjOOpRzjM9A

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 23:54 (medoplavi).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Uzmi ovo.

Acer Aspire 3 NX.GY9EX.038, procesor AMD Ryzen 5 2500U Quad Core (2MB Cache,up to 3.6 GHz), radna memorija 8GB DDR4, tvrdi disk SSD 256GB, ekran 15.6" FullHD 1920x1080 ComfyView LED, grafička kartica AMD Radeon Vega Graphics 8, bez optičkog uređaja, USB 3.0, HDMI, webcam, WiFi, BT, baterija 2-cell(6h), težina 2.3 kg.

 

Uzmi winse 10pro 64bit prek ebaya za 5-10$ i vozi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
stranac01 kaže...

Pozdrav ekipa.Ima 2 godine sam kupio laptop...
 Sad bih ga trebao malo osvjeziti i ocistiti.Trebao bih SSD za nj i sto bi mi jos preporucili za napraviti?

 moj lap je sa istim komponentama, samo je lenovo y700 (moj pc), ostavil sam tvornicke rame 2x4gb, al sam stavil odma ssd-ove i maknul hdd, ne u servisu nego kod malog o'tete™

 

nisi napisal kolki ti je budjet za taj zahvat ??

(troskovi rama mogu bit i preko 2 soma, a ssd ovisi jel imas M.2 slot, jel sata ili pcie za nvme ssd, jel lap ima i drugi 2.5" disk bay (vidim da je 17" pa bi mogo imat), jel ima dvd), ssd se moze nabaviti za nekih 500 kuna pocetni modeli pa do "kolko oces" kuna za najskuplje modele

 

prvo je bitno jel pod garancijom, ak jos je (ak si uzo 3 ili 5 god garu) treba ga slat u ovlasteni servis da se ne izgubi garancija, ako nije, onda ovisi o tvojoj procjeni servisa i servisera, opcenito bi trebala biti besplatna ugradnja komponenti kupljenih u tom doticnom shopu (ako imaju servis)

drugo je :

ciscenje:

- cisti se ventilator(i) od prasine i obavezno mijenja termalna pasta na procu i grafi, i to ce skupa poboljsati hladjenje , moze kostati od 150 do 350 kuna, zavisno od servisa i kompliciranosti otvaranja

 - jos bi bilo dobro ponovno staviti windowse jer se i oni napune svega nakon 3 god

 

osvjezenje:

- opcije su ti rami i ssd, eventualno ak imas DVD da se makne i stavi ladica sa hdd-om

- ram ti je single channel, bar si tak napisal, znaci da je nutra samo jedan keks..

   AKO dodajes ram, bitno je da je drugi keks po specifikacijama ISTI kao prvi, nije bitan proizvodjac

   AKO mjenjas ram, trebas vidit kolko max podrzava maticna ploca (npr. meni je max 32 gb) i stavis npr 2x 16 gb, al racunaj da je jedan keks 16 gb negdje i preko 1000 kuna

opcija 8 + 8 gb je jeftinija i dovoljna za daljnje normalno koristenje, dok je 16 + 16 max dogradnja i investicija u buducnost jer je velika vjerojatnost da ce taj ram biti kompatibilan i sa iducim tvojim lapom i samo ga prebacis, isto kao i ssd

 

ssd - ako imas i m.2 slot, vidi u specifikacijama koji je da kupis isti takav tip ssd-a, jer pcie m.2 ssd(skuplji) i sata m.2 (jeftiniji i sporiji) nisu isto

AKO nemas m.2 nego samo hdd, treba ga zamjenit za ssd sata, kolege ce ti preporucit koji za koliko novaca na podforumu "koji SSD" da tu ne trolamo, a taj hdd ti moze biti kao vanjski za backup, stavljen u usb 3.0 ladicu (to sam ja tak napravil)

a ako imas DVD, moze se ta ladica izvadit i kupit ladica za 2.5" disk koja se usteka u  bivsi dvd bay, ladica je oko 120 kn, i unutra stavis stari hdd

 

trece bi bilo kupnja nekog dobrog hladnjaka - podloge da lap na njemu bude dok ga koristis

 

SVE TO bi bilo preporucljivo napraviti odjednom, po mogucnosti u ovlastenom servisu ak je pod garancijom, lap se otvori, ocisti, mjenja se pasta, stavi se ram i ssd, a za winse ovisi o tebi jel znas sam ili ces se snac

moguce komplikacije su da ti servis nece htjet ugradit dijelove koji nisu kupljeni kod njih (zavisi di je kupljen lap i koji je ovlasteni servis)

skoro uvijek kazu da ne odgovaraju za izgubljene podatke pa se preporucuje obavezan back up prije nego se lap negdje salje / daje

neki servisi ne zele prebacivati winse sa diska na ssd ak nisu original

striko kaže...
stranac01 kaže...

 Iskreno, drugi put stavi link od svog modela jer  mi se i ne surfa po mobitelu tražeći baš tvoj nitro black 

daj si malo truda i upisi tocan model da se zna kaj ima unutra i kaj je max kaj moze se stavit

kolega je debelo u pravu

 

a da ostanem u duhu teme foruma, baci ga i kupi novi

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

bok ljudi, ovako trebao bih preporuku za laptop do 4 tisuce kuna, kupovao bih ga karticama na rate, namjena laptopa je internet, multimedija, office, i ponekada nesto od manje zahtjevnih igara, ali to je ponekada, windowsi mi uz laptop ne trebaju, velicina zaslona 15''. Molim Vas pomagajete mi s prijedlogom jer mi je bas jako hitno. Hvala puno

 

p.s. za sada sam ovo našao pa mi također recite dali to vrijedi tih novaca i ima li što bolje, hvala

 

https://www.mikronis.hr/acer-aspire-a315-41-amd-ryzen-5-2500u-2-0ghz-8gb-256gb-ssd-linux-15-6-full-hd-amd-radeon-vega-8-p-n-nx-gy9ex-038.aspx

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2019 23:57 (Soldjer330).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

to ti je dobar izbor

11 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Koji od ova dva laptopa je bolji y530 ili acer helios 300 oba su i7 8750 grafičke, y530 1050, helios 1050Ti?

Koji je bolji što se tiče sustava hlađenja?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
medoplavi kaže...

Trebam pomoc u izboru laptopa, za oko 3000kn do max 3500 kn. Sto je najbolje u tom cjenovnom rangu,na sto obatit paznju. E da mora imati windowse. Unaprijed hvala...procitala sam unazad par stranica ali nisam pametnija

 

Pronasli smo web trgovinu u kojoj se prodaju izlozbeni primjerci laptopa molim savjete iskusnih da li se isplati kod njih kupovati. Recimo ovako nesto https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.eurotoner.hr%2Fprijenosna-racunala-157%2F157%2F&h=AT16u2f2X0iWuOI-0AfLGZgiYyu0NNJg6LbGbH__km5UT4RDZRCkF_MFVhpA7sMcO1VkotIQpQu2ijsCIZXsx-gdVWGGW8ROn0mIeRsDTIf2qsgDU9em25Yq2X5A-8fRjOOpRzjM9A

 

Meni isto tako treba preporuka za laptop tog cijenovnog ranga. 

 

3500kn max. Znaci ne 3700, niti 4200, nego max. 3500 kn

15,6" (ili slicno)

OS - win 10 ili free dos - svejedno

SSD - ne! 

HDD - 1TB

Po mogucnosti da nije intel grafika

 

 

Koja je caka s laptopima iz Eurotonera - su to novi ili rabljeni ili izlozbeni? Pise uz opis - NOVO

 

https://www.eurotoner.hr/hp-prijenosno-racunalo156-15-db0001nl-amd-a9-942531-ghz8gb-ddr4amd-radeon-520-graphics1-tb-hddcamwindows-10-novo/3485/product/

 

https://www.eurotoner.hr/hp-prijenosno-racunalo156-15-db0001nt-amd-a9-9425-31-ghz8gb-ddr41-tb-gb-hdd-grafika-amd-radeon-520-2gbcamwin-10-novo/3357/product/

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
cnys kaže...

 

Meni isto tako treba preporuka za laptop tog cijenovnog ranga. 

 

3500kn max. Znaci ne 3700, niti 4200, nego max. 3500 kn

15,6" (ili slicno)

OS - win 10 ili free dos - svejedno

SSD - ne! 

HDD - 1TB

Po mogucnosti da nije intel grafika

 

 

Koja je caka s laptopima iz Eurotonera - su to novi ili rabljeni ili izlozbeni? Pise uz opis - NOVO

 

https://www.eurotoner.hr/hp-prijenosno-racunalo156-15-db0001nl-amd-a9-942531-ghz8gb-ddr4amd-radeon-520-graphics1-tb-hddcamwindows-10-novo/3485/product/

 

https://www.eurotoner.hr/hp-prijenosno-racunalo156-15-db0001nt-amd-a9-9425-31-ghz8gb-ddr41-tb-gb-hdd-grafika-amd-radeon-520-2gbcamwin-10-novo/3357/product/

 Oni imaju i novih i izlozbenih samo nikako da saznam ti izlozbeni koliko su cca stari da li su i koliko radili.....ako saznas prije javi ovdje...

5 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ekipa, trebao bi mi savjet za kupnju laptopa, laptop bi služio za surfanje te za korištenje photoshopom i ilustratorom jedina dva uvjeta su da ima SSD i što bolji ekran. laptop bi se kupio na rate a max cijena je oko 4500kn pa može bilo kakav savjet što se najbolje može dobiti za te novce. Hvala u naprijed .

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice