Zamjena 950m sa 960m?

poruka: 6
|
čitano: 1.412
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Zamjena 950m sa 960m?
Pozdrav, zanima me da li bi ikako mogao zamjeniti 950m u laptopu sa 960m? Ne razumijem se u to dovoljno tako da ne znam jel tako nesto moguce. Fala
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Zamjena 950m sa 960m?

Nikako bez promjene cijele ploce - a na ploci su ti i procesor i grafika zalemljeni.

Tako da ti je to skupo i neisplativo - jer cim nadogradjujes komponente,

moras vidjeti i za novi hladnjak, pa dali pase u sasiju, i tisuce problema.

 

Kad ti laptop dotraje, kupis novi i gotovo. Ili stolno racunalo, jer na njemu mozes mijenjati.

 

Ili nesto izmedju - ako ti laptop ima Thunderbolt prikljucak, onda vanjsku grafiku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zamjena 950m sa 960m?

nisam čuo da je izašla MXM verzija, to bi ti bio jedini način, probaj za svoj laptop vidjeti ima li grafu na komadu PCBa za sebe ili je zalotan na matičnu...

 

ali čisto sumnjam

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zamjena 950m sa 960m?

Imam thunderbolt prikljucak na laptopu i procesor koji bez problema moze podrzat nesto tipa 1070. Sad me zanima na koju tocno foru ide ta eksterna graficka tj.  egpu. Imam budzet od nekih 3500kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Zamjena 950m sa 960m?

Jesi siguran da imas Thunderbolt? Laptopi sa 950m su budzet laptopi, i uglavnom nemaju Thunderbolt.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zamjena 950m sa 960m?
tXc kaže...

Imam thunderbolt prikljucak na laptopu i procesor koji bez problema moze podrzat nesto tipa 1070. Sad me zanima na koju tocno foru ide ta eksterna graficka tj.  egpu. Imam budzet od nekih 3500kn

 Koji točno model imaš?

Hearthstone: Maks0806#2960
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice