Lenovo Legion y520 neće upalit

poruka: 8
|
čitano: 2.435
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Lenovo Legion y520 neće upalit

 Bok svima.....navedeni laptop ne trza na Power tipku ili bilo koju drugu, pravi se mrtav, osim na "reset" - onda se upali na par sekundi (do loga "Lenovo") i ponovo ugasi., kao da nema dosta snage da potegne dalje. Baterija se bila ispraznila do kraja, a kad uključim punjač lampica kraj utora lagano blinka i punjač je potpuno hladan. Da li je možda stvar u punjaču ili je nešto drugo riknulo? Hvala unaprijed na odgovorima.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lenovo Legion y520 neće upalit

Ako imas jamstvo salji na servis.Pretpostavljam da je istekao jamstveni rok pa ti savjetujem sljedece :Prvo probaj sa drugim ac adapterom ako imas mogucnosti.Zadnja opcija je da probas otvorit laptop odspojit bateriju i drzat power tipku 30 sekundi, ponovno sve spojit i sklopit i trebao bi radit ako proradi obavezno stavi najnoviji bios sa lenovo stranice i najnovije drivere.Vise mi vuce na softver/bios problem nego da je nesto riknulo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo Legion y520 neće upalit

Jamstvo još valja, samo mi servis nije blizu pa bi ga morao slati poštom. Kroz par dana će mi frend donijeti drugi punjač, pa se možda dogodi čudo......

Zanima me dal je netko imao sličan problem i kako ga je riješio? Ako pokušam ovaj trik sa vađenjem baterije, dal gubim jamstvo jer sam ga otvarao?

12 godina
offline
Lenovo Legion y520 neće upalit

Ok , probaj sa drugim punjacem , imas jamstvo u ovom slucaju ni slucajno nemoj otvarati salji na servis ili ih prvo kontaktiraj vjv. ce sve ici o njihovom trosku.Koja konfa je unutra 8300h gtx 1050 ? 

Na google pisu da moze biti problem sa driverom za bateriju , bios, ac adapter ili MBO.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lenovo Legion y520 neće upalit
Ne znam za vađenje baterije ali donji poklopac moš skinuti i nema nikakvih zaštitnih naljepnica. Znam jer sam stavljao ssd naknadno.
12 godina
neaktivan
offline
Lenovo Legion y520 neće upalit

Grafa je gtx 1050.....krajem tjedna mi dolazi frend sa ispravnim adapterom, pa ako to ne upali ići će na servis. Uglavnom javit ću rezultat.....i hvala na savjetima.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lenovo Legion y520 neće upalit

Otišo lap danas na servis, živi bili pa vidjeli kaj bude dalje...

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lenovo Legion y520 neće upalit

Crkla matična.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice