Y510P procjena?

poruka: 16
|
čitano: 5.506
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Y510P procjena?

Odličan laptop svidja mi se mnogo,mislim da jede HP Envy ili bilo koji HP.

Ali cijeni ga prodavač mnogo,500 eur,u odličnom je stanju.

Mišljenje?

Vidim na amazonu su isto poskupi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2018 10:37 (Zelja).
12 godina
offline
Y510P procjena?

Ne vrijedi

Hearthstone: Maks0806#2960
15 godina
offline
Re: Y510P procjena?
maks0806 kaže...

Ne vrijedi

 Kad si rekao ne vredi,pojasni mi zašto već?

12 godina
offline
Y510P procjena?

Po meni tako star hardver bez garancije ne vrijedi tu lovu. Ako je to taj model, dvije gtx 750m u sli nemaju skoro nikakvog smisla jer će MX150 biti tu negdje u performansama, puno hladnija i tiša. Također taj procesor. Stara mašinerija, nešto ti vrisne i eto qrca... Pa još jedna tema na forumu gdje pokušavamo shvatiti zašto ti ne radi SLI ili nešto takvo.

Hearthstone: Maks0806#2960
15 godina
offline
Re: Y510P procjena?

Ja koliko vidim na njušakalu je tu negde ista cijena:

https://www.njuskalo.hr/?ctl=search_ads&keywords=Y510P

Ne ovo nije SLI verzija.

Ja ne znam šta ti brate očekuješ za koliko će ga prodati kad je 2013 bio 1300-1600 $.

Jedino s čime se slažem je da je model star 5 godina i to je staro.

12 godina
offline
Re: Y510P procjena?

Bio je pobogu, BIO

 

Sada se uzme novo u dućanu sa MX150 karticom i 8250u procesorom koji skupa troše desetinu struje, imaju garanciju 3+ godine i mogućnost kvara je minimalna naspram te stare mašinerije gdje svako malo može nešto po krivu otići.

Mislim, uzmi ako te veseli, ali ni u ludilu ne bih uzeo to.

Hearthstone: Maks0806#2960
15 godina
offline
Re: Y510P procjena?
maks0806 kaže...

Bio je pobogu, BIO

 

Sada se uzme novo u dućanu sa MX150 karticom i 8250u procesorom koji skupa troše desetinu struje, imaju garanciju 3+ godine i mogućnost kvara je minimalna naspram te stare mašinerije gdje svako malo može nešto po krivu otići.

Mislim, uzmi ako te veseli, ali ni u ludilu ne bih uzeo to.

 Auuu al ćeš se naigrati na 64bitnoj sabirnici....

12 godina
offline
Y510P procjena?

Daj ajde uzimaj to kad si tako pametan, pa će osvanuti nova tema kako ti nešto ne radi. Mx150 je pun k bolja od tog sranja od kartice u tom Lenovu, to stoji na njuškalu već ohoho, vidio sam taj oglas prije cca 2mj. Ljudi su se opametili, ne kupuju staru skupu kramu kada je novo bolje, ali eto očito ima publike koja želi preplatiti stare komponente. 

 

Možeš zaključati temu, očito sve znaš 

Hearthstone: Maks0806#2960
15 godina
offline
Re: Y510P procjena?
maks0806 kaže...

Bio je pobogu, BIO

 

Sada se uzme novo u dućanu sa MX150 karticom i 8250u procesorom koji skupa troše desetinu struje, imaju garanciju 3+ godine i mogućnost kvara je minimalna naspram te stare mašinerije gdje svako malo može nešto po krivu otići.

Mislim, uzmi ako te veseli, ali ni u ludilu ne bih uzeo to.

 Za koliko novca?Daj mi primjer jednog takvog laptopa.

11 godina
offline
Re: Y510P procjena?
Zelja kaže...

 Za koliko novca?Daj mi primjer jednog takvog laptopa.

 

Naporan si i bio bi red da te moderator malo pošalje na hlađenje.

Otvorio si gro tema o laptopim a već postoje teme koje služe za to, a onda još kad ti neko odgovori postavljaš potpitanja drsko i bezobrazbo.

Shvati više da si naporan !!!!!!!!!

 

15 godina
offline
Y510P procjena?

prestanite me ubjeđivati da se kvalitetan nov laptop može uzeti za 300-400 eur sa i7 procesorom,kad znamo da ne može.4 jezgre 8 thread-ova takvi laptopi idu cijenom od 700 eur naviše a ovaj CPU je u rangu sa tim procesorima barem po frekvenciji.

Ovo je gejmerski laptop nekad bio i koliko vidim može tjerati igrice još uvijek na medium detaljima novije a starije svakako.

Lijepo sam postavio pitanje vredi li tog novca i to je sve što želim od vas.

11 godina
offline
Re: Y510P procjena?
Ne vrijedi
15 godina
offline
Re: Y510P procjena?
picajzla0707 kaže...
Ne vrijedi

 Zasto?Nov je 1150 eur.

I koliko vredi?

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 11:50 (Zelja).
9 godina
neaktivan
offline
Y510P procjena?

Covjek ti je gore objasnio.

11 godina
offline
Re: Y510P procjena?
Zelja kaže...
picajzla0707 kaže...
Ne vrijedi

 Zasto?

 jel ti se gore objasnilo, pa si bio nezadovoljan odgovorom i rekao da želiš samo odgovor jel vrijedi... odgovor si dobio - ne vrijedi

i onda još lupetaš o sabirnicama, kao da je to danas mjerilo ičega - uzmi samo za primjer gtx 1060 sa 192-bitnom sabirnicom i r9 280x koja ima točno duplo veću sabirnicu, pa je gtx-ica podere ko gladna svinja masni večernjak

 

ali ti očito ne tražiš konkretan odgovor, nego potvrdu svojeg uvjerenja da je to dobra prilika

pa kad već znaš bolje, onda ne tlači kolege na forumu, nego pljuni pare i kupi to sranje

12 godina
offline
Y510P procjena?

Imam Laptop sa 840m koja je cca 750m, i nećeš se naigrati. Nije ni sli model. Ne kažem ja da ćeš kupiti i7 7700k laptop za 500 eura, ali ćeš za tu lovu tražiti i5 8250u i MX150 model koji je noviji, garancija 3-5g, troši desetinu struje i pouzdaniji 10x. Nov je bio 1150 eura prije pola desetljeća, tada je i Samsung galaxy S3 bio 500 eura, a sada ga za poklon ne želiš
Čovjeku koji ima 20g u laptopima bi trebalo biti sve odavno jasno. Kupi više taj drlog i ne gnjavi

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 13:00 (maks0806).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice