AMD ili Intel

poruka: 15
|
čitano: 7.762
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
AMD ili Intel
Da li uzeti AMD PHENOM II X4 965 3.4GHZ BLACK EDITION ili INTEL I3-2100 procesor bi najvise sluzio za gaming
Unapred hvala!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD ili Intel
Ako za gaming svejedno al uzmi onaj za kojeg imas plocu,ja bi iso na amd zbog 4 fizicke jezgre.
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD ili Intel
Aleksa123 kaže...
Da li uzeti AMD PHENOM II X4 965 3.4GHZ BLACK EDITION ili INTEL I3-2100 procesor bi najvise sluzio za gaming
Unapred hvala!!

Uzmi core I3 2100.

Kalko1212 ingame
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2012 22:40 (kalko1212).
13 godina
online
Re: AMD ili Intel

 Uzmi Phenoma, cooler za 200 kn ovaj moj ili Hyper 212, staviš Phenoma na 4,0Ghz i igraj se {#}.

14 godina
offline
AMD ili Intel

Ja bih uzeo Intela a ako imaš keša uzmi neku ploču sa Z68 ili Z77 chipset.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD ili Intel
phoenix2003 kaže...

Ja bih uzeo Intela a ako imaš keša uzmi neku ploču sa Z68 ili Z77 chipset.

I3 se ne overclocka baš nešto tako da jedino da uzme neku jeftinu P67 ako baš hoće overclock. Što se tiče preformansi evo usporedba Phenoma i Core i3,Core i3 ga u dosta toga odere.

Kalko1212 ingame
15 godina
offline
Re: AMD ili Intel
kalko1212 kaže...
phoenix2003 kaže...

Ja bih uzeo Intela a ako imaš keša uzmi neku ploču sa Z68 ili Z77 chipset.

I3 se ne overclocka baš nešto tako da jedino da uzme neku jeftinu P67 ako baš hoće overclock. Što se tiče preformansi evo usporedba Phenoma i Core i3,Core i3 ga u dosta toga odere.

A svi ti testovi su tamo gdje ne trebaju 4 jezgre. Ja osobno bi uzeo AMD zbog 4 jezgre.

12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD ili Intel
Hummer kaže...
kalko1212 kaže...
phoenix2003 kaže...

Ja bih uzeo Intela a ako imaš keša uzmi neku ploču sa Z68 ili Z77 chipset.

I3 se ne overclocka baš nešto tako da jedino da uzme neku jeftinu P67 ako baš hoće overclock. Što se tiče preformansi evo usporedba Phenoma i Core i3,Core i3 ga u dosta toga odere.

A svi ti testovi su tamo gdje ne trebaju 4 jezgre. Ja osobno bi uzeo AMD zbog 4 jezgre.

salis se ili?

xfact
16 godina
offline
Re: AMD ili Intel
I3 dere p2 x4 965? XD
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD ili Intel
ukay1000 kaže...
I3 dere p2 x4 965? XD

Pogledaj moj test gore i vidit ćeš da ga u dosta toga odere.

Kalko1212 ingame
15 godina
offline
Re: AMD ili Intel
=xfact= kaže...
Hummer kaže...
kalko1212 kaže...
phoenix2003 kaže...

Ja bih uzeo Intela a ako imaš keša uzmi neku ploču sa Z68 ili Z77 chipset.

I3 se ne overclocka baš nešto tako da jedino da uzme neku jeftinu P67 ako baš hoće overclock. Što se tiče preformansi evo usporedba Phenoma i Core i3,Core i3 ga u dosta toga odere.

A svi ti testovi su tamo gdje ne trebaju 4 jezgre. Ja osobno bi uzeo AMD zbog 4 jezgre.

salis se ili?

Ne šalim se ni malo neka s tim intelom proba vrititi Battlefield 3 na ultra mislim da če štucati igra ko blesava.

Ako bi već išao na intel uzeo bi barem I5 2380P. Ovako to vaše pranje je minimalna razlika na programima i igrama koji nisu optimizirani za rad sa 4 jezgre.

14 godina
protjeran
offline
Re: AMD ili Intel
From all the things I lost, I miss my mind the most...
14 godina
offline
Re: AMD ili Intel
kalko1212 kaže...
phoenix2003 kaže...

Ja bih uzeo Intela a ako imaš keša uzmi neku ploču sa Z68 ili Z77 chipset.

I3 se ne overclocka baš nešto tako da jedino da uzme neku jeftinu P67 ako baš hoće overclock. Što se tiče preformansi evo usporedba Phenoma i Core i3,Core i3 ga u dosta toga odere.

Nije stvar u overclocking-u. Stvar je u moru džidža koje dolaze sa pločama na ovom chipset-u. Za primjer pogledaj Asus P8Z77 V Deluxe.

http://www.asus.de/Motherboards/Intel_Socket_1155/P8Z77V_DELUXE/#specifications 

(ovo je njemačka stranica jer global ne radi trenutno)

14 godina
neaktivan
offline
AMD ili Intel

Phenom je osjetno brži proc, i3 se uspoređuje s Athlonom

Onu Classified mozes da koristis kao hladno uruzije, kao ciglu da ubijes nekog sa njom - Vlada011
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
AMD ili Intel

http://www.anandtech.com/bench/Product/102?vs=289

Bilo bi zanimljivije porediti i3 2130@3,40GHz, mada svi znamo da gigaherz kod Intela i gigaherc kod AMD-a nije isto. Ali o čemu uopće diskutujemo ovdje?! Miješamo kruške i jabuke! Ličimo na Hercegovce koji uz pivu ispred prodavnice diskutuju da li je bolji BMW ili Mercedes!!!

Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice