AMD Ryzen procesori (opća tema) izdvojena tema

poruka: 29.946
|
čitano: 5.058.070
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Ma uopće me ne zanima ansha i njegovo mišljenje, niti ti, mislioc i stjepanj, napucam mu još grafičku na proljeće i miran je.
Nisam vas tražio da mi sastavite konfiguraciju tako da mi je vaše mišljenje skroz nebitno.
Palci dolje za 3, 2, 1...
13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
playjob kaže...
Ma uopće me ne zanima ansha i njegovo mišljenje, niti ti, mislioc i stjepanj, napucam mu još grafičku na proljeće i miran je.

Ti si gori od njih. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Tako je za gaming uzneš threadrippera. Tko zna šta budućnost nosi.
 
5 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
playjob kaže...

Jesi ti jedan od dežurnih na ovom forumu koji za cilj ima mijenjat tuđa mišljenja ili barem pokušat isto?

 

Cek, cek... Ti si prvi po meni "opleo". Ja sam samo skrenuo paznju na nelogicnost a ti si odmah poceo kenjati s visoka

Freak Show Inc.
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Friday kaže...
playjob kaže...

Jesi ti jedan od dežurnih na ovom forumu koji za cilj ima mijenjat tuđa mišljenja ili barem pokušat isto?

 

Cek, cek... Ti si prvi po meni "opleo". Ja sam samo skrenuo paznju na nelogicnost a ti si odmah poceo kenjati s visoka

 

Petko mrze te jer si u Irskoj. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Friday kaže...

Cek, jel ovo onaj lik sto je rekao da ce neciju kucu kupiti?

 a što nisam ranije vidio da kupuje, mogao sam za svoju dobit bar 20-30 keka eura više 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Dobrodošao u njihov čopor. Tvoju ne bi uzeo ni da mi ju džabe daješ. 😌
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
fredii kaže...

 

Petko mrze te jer si u Irskoj. 

Ajde barem nije iz razloga što je peder

It is always darkest just before the dawn.
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
playjob kaže...
Dobrodošao u njihov čopor. Tvoju ne bi uzeo ni da mi ju džabe daješ. 😌

 ma već sam je prodao

šteta, jer ljudi koji impulzivno kupuju su mi daleko bolji kupci od onoga što samo da nije temelje otkopavao da vidi kakvi su

9 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
picajzla0707 kaže...
playjob kaže...
Dobrodošao u njihov čopor. Tvoju ne bi uzeo ni da mi ju džabe daješ. 😌

 ma već sam je prodao

šteta, jer ljudi koji impulzivno kupuju su mi daleko bolji kupci od onoga što samo da nije temelje otkopavao da vidi kakvi su

 Inače, jako bitan podatak za ovu temu, skoro jednako bitno kao i mislioc i stjepanj za hrvatsko društvo. 

7 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
playjob kaže...
...ryzen 7 2700x i igranje igrica na njemu,..

jesu li to ovo preporucili 9600k za csgo i rx480 jer 2700x nije "gaming cpu"???

110% je intel da koju kintu ekipi tu jer drukcije se ne moze objasnit ovo sve.

 

 

btw samo noobovi trolaju

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dabar_solta_V2 kaže...
playjob kaže...
...ryzen 7 2700x i igranje igrica na njemu,..

jesu li to ovo preporucili 9600k za csgo i rx480 jer 2700x nije "gaming cpu"???

110% je intel da koju kintu ekipi tu jer drukcije se ne moze objasnit ovo sve.

 

 

btw samo noobovi trolaju

 Ma pa čovječe pogledaj ovu temu i njihovu intel generalnu temu, ovo je debeli spam i provokacija samo iz Intel tabora.
Iduća instanca na koju idem je prigovor pisanim putem redakciji Bug-a u kojima ću navest pojedine komentatore i situaciju na ovom forumu, s naglaskom na ovu temu.

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
playjob kaže...
dabar_solta_V2 kaže...
playjob kaže...
...ryzen 7 2700x i igranje igrica na njemu,..

jesu li to ovo preporucili 9600k za csgo i rx480 jer 2700x nije "gaming cpu"???

110% je intel da koju kintu ekipi tu jer drukcije se ne moze objasnit ovo sve.

 

 

btw samo noobovi trolaju

 Ma pa čovječe pogledaj ovu temu i njihovu intel generalnu temu, ovo je debeli spam i provokacija samo iz Intel tabora.
Iduća instanca na koju idem je prigovor pisanim putem redakciji Bug-a u kojima ću navest pojedine komentatore i situaciju na ovom forumu, s naglaskom na ovu temu.

 ti izgleda previse sve primas k srcu vidis da te pola foruma lozi ohladi malo 

AMD AntiBoy
16 godina
odjavljen
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Stjepanj je poznat redakciji otprije...

Freak Show Inc.
 
6 0 hvala 1
11 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Nego gdje su intel huligani, nesto ih nema zadnje vrijeme da trolaju, izgleda uzivaju u prijatno hladnih 80C kad je vec zima dosla 

 

 

Enivej @pricu covjek uzeo 2700x i rx 480 i igra se na 1080p, cek u cemu je tu problem? Covjek gejma na 60hz monitoru, da nece mozda uzeti nesto jace i hvaliti se po selu da ima 80+ fpsa na 1080p uuuuuuuuuu 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ode sad ovo u nedogled chastroll se vratio izgasio virtualke pa sad moze komotno pisati na forumu da mu ne kasne slova.

AMD AntiBoy
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Dobar ti taj logo, jel to "you" se odnosi na vas intelovce kako vas guzi intel 

 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
7 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Uđem jučer na temu pročitati štogod pametno o ryzenovim procesorima, danas već bježim van jer vidim da se dva - tri lika stalno međusobno zajebavaju a o temi skoro ništa. gg

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
chaselol kaže...

Dobar ti taj logo, jel to "you" se odnosi na vas intelovce kako vas guzi intel 

 

Ispada to "you" znači da yebe nas koji se drogiramo amd-om. Može se dvojako shvatit sad kako kome odgovara.

 

Da se vratimo na temu, amd je sad uzletio i ne vidi se čime bi mu intel ubuduće parirao.Brutalno močni sa kolikim buđetom su nadigrali debelog mastodonta.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mrsmith kaže...
fredii kaže...

 

Petko mrze te jer si u Irskoj. 

Ajde barem nije iz razloga što je peder

 

Irci nose kiltove. Trandže od rođenja... 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
9 godina
neaktivan
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Prije koji dan procurili su specksi vezano za nove ryzene , specksi od novih Ryzen-a su zanimljivi,posebno je zanimljiv ovaj ryzen 9 3850x 16 jezgri skoro 5.1 Ghz....ali i ostali su jako dobri, treba vidit kako ce se pokazat u benchmarku uz nove Intele i9 i i7... dobra je stvar sto ce radit na am4 socketu...

 

https://wccftech.com/amd-ryzen-3000-specs-prices-leaked-upto-16-cores-5-1ghz-on-am4/

 

 

Vrijeme za novi update.... duuugo odgadani, xd

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 16:40 (Barracuda727).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Orwandill kaže...

Uđem jučer na temu pročitati štogod pametno o ryzenovim procesorima, danas već bježim van jer vidim da se dva - tri lika stalno međusobno zajebavaju a o temi skoro ništa. gg

 Dodji opet za godinu isto ces vidjeti kao jucer i danas.Ako si ocekivao da ces nesto pametno procitati grdno si se prevario.Deturni forumasi se nadmecu ciji je veci. 

AMD AntiBoy
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Barracuda727 kaže...

Prije koji dan procurili su specksi vezano za nove ryzene , specksi od novih Ryzen-a su zanimljivi,posebno je zanimljiv ovaj ryzen 9 3850x 16 jezgri skoro 5.1 Ghz....ali i ostali su jako dobri, treba vidit kako ce se pokazat u benchmarku uz nove Intele i9 i i7... dobra je stvar sto ce radit na am4 socketu...

 

https://wccftech.com/amd-ryzen-3000-specs-prices-leaked-upto-16-cores-5-1ghz-on-am4/

 

 

Vrijeme za novi update.... duuugo odgadani, xd

 Znaci ako su lekovi tocni amd je se posro na sve dosad korisnike koji su kupili pretgodne generacije.Nista cudno intel to radi godinama. 

AMD AntiBoy
16 godina
online
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dreadmoore kaže...

 Znaci ako su lekovi tocni amd je se posro na sve dosad korisnike koji su kupili pretgodne generacije.Nista cudno intel to radi godinama. 

Znači bolje je 7 generacija nuditi 4/8 da se netko ne osjeti posran nego već sa drugom (trećom) povećati broj jezgri i značajno promijeniti arhitekturu ? :)

 

10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dreadmoore kaže...
Barracuda727 kaže...

Prije koji dan procurili su specksi vezano za nove ryzene , specksi od novih Ryzen-a su zanimljivi,posebno je zanimljiv ovaj ryzen 9 3850x 16 jezgri skoro 5.1 Ghz....ali i ostali su jako dobri, treba vidit kako ce se pokazat u benchmarku uz nove Intele i9 i i7... dobra je stvar sto ce radit na am4 socketu...

 

https://wccftech.com/amd-ryzen-3000-specs-prices-leaked-upto-16-cores-5-1ghz-on-am4/

 

 

Vrijeme za novi update.... duuugo odgadani, xd

 Znaci ako su lekovi tocni amd je se posro na sve dosad korisnike koji su kupili pretgodne generacije.Nista cudno intel to radi godinama. 

 Za manje od 1500kn (bolje receno, 1100-1400kn) smo dobili 6/12 procesor, bas me zanima kak su se oni to "posrali" po nama 

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Mladen kaže...
dreadmoore kaže...

 Znaci ako su lekovi tocni amd je se posro na sve dosad korisnike koji su kupili pretgodne generacije.Nista cudno intel to radi godinama. 

Znači bolje je 7 generacija nuditi 4/8 da se netko ne osjeti posran nego već sa drugom (trećom) povećati broj jezgri i značajno promijeniti arhitekturu ? :)

 

 Pa posrali su se sa cijenom doslovno ti ne daju da izvučes polovicu od prethodne generacije ako je sad 300$ ryzen 2700x a oni nude za 229$ 3600 sa istim brojem jezgri koji bi trebao biti bolji od prethodne za 20% što se tiče kloka.I ti meni kažeš nisu se postali.

AMD AntiBoy
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dreadmoore kaže...
Mladen kaže...
dreadmoore kaže...

 Znaci ako su lekovi tocni amd je se posro na sve dosad korisnike koji su kupili pretgodne generacije.Nista cudno intel to radi godinama. 

Znači bolje je 7 generacija nuditi 4/8 da se netko ne osjeti posran nego već sa drugom (trećom) povećati broj jezgri i značajno promijeniti arhitekturu ? :)

 

 Pa posrali su se sa cijenom doslovno ti ne daju da izvučes polovicu od prethodne generacije ako je sad 300$ ryzen 2700x a oni nude za 229$ 3600 sa istim brojem jezgri koji bi trebao biti bolji od prethodne za 20% što se tiče kloka.I ti meni kažeš nisu se postali.

 Manje dobiješ za stari ali i novi je jeftiniji pa dođeš na isto, a opet u odnosu na konkurenciju je sve daleko ispaltivije, pogotovo ako ne moraš mijenjati ploču...Napreduješ uz minimalne troškove, ako baš želiš mijenjti ili uvijek imati sve najaktualnije.

Intel konstantno sere po svojim kupcima, koji je u rangu kumica sa placa kojima se više isplati rebu koja ostane na klupi na kraju dana baciti u kontejner, nego spustiti cijenu kako bi iste mogli držati kao uklesane u kamen. Čekati da Intel spusti cijenu stare serije je čista utopija.

Polovni se prodaju kao obiteljsko zlatno nasljeđe a ne komadi silicija...valjda imaju sentimentalnu vrijednost. Totalna debilana.

16 godina
online
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dreadmoore kaže...

 Pa posrali su se sa cijenom doslovno ti ne daju da izvučes polovicu od prethodne generacije ako je sad 300$ ryzen 2700x a oni nude za 229$ 3600 sa istim brojem jezgri koji bi trebao biti bolji od prethodne za 20% što se tiče kloka.I ti meni kažeš nisu se postali.

U procesorima ima nešto zlata ali za štednju ili nekakvo ulaganje su ipak prikladnije poluge :)

 

On topic ... za cijene je definitivno prerano a i taktovi su malo preoptimistični iako ne i nemogući. Jedino je broj jezgri realan jer to su već pokazali sa Epyc 2 chipletima.

 

13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dreadmoore kaže...
Mladen kaže...
dreadmoore kaže...

 Znaci ako su lekovi tocni amd je se posro na sve dosad korisnike koji su kupili pretgodne generacije.Nista cudno intel to radi godinama. 

Znači bolje je 7 generacija nuditi 4/8 da se netko ne osjeti posran nego već sa drugom (trećom) povećati broj jezgri i značajno promijeniti arhitekturu ? :)

 

 Pa posrali su se sa cijenom doslovno ti ne daju da izvučes polovicu od prethodne generacije ako je sad 300$ ryzen 2700x a oni nude za 229$ 3600 sa istim brojem jezgri koji bi trebao biti bolji od prethodne za 20% što se tiče kloka.I ti meni kažeš nisu se postali.

Ko je vidio da tehnologija napreduje, postaje učinkovitija, lakša proizvodnje, manji troškovi pa sukladno tome manje cijene, ma daj gluposti. Još ti onda smradovi bezobrazni ponude bolju stvar za manje pare. Eto im

16 godina
odjavljen
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Pa kako će mo dalje kao čovječanstvo kad se ljudi bune jer dobe novo bolje, brže i jeftinije...i još se zbog toga osjećaju posrano

 

Osuđeni smo na brzu propast

Moj PC  
7 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice