AMD Ryzen procesori (opća tema) izdvojena tema

poruka: 29.946
|
čitano: 5.060.111
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Nek se nadje link svejedno, meni je malo otvorio oci.. Computex je za ravno 20 dana, zivi bili pa vidjeli kaj bi Zen2 trebao donijeti. Nadam se da nece demonstrirati u Ashes of Singularity ili nekim retardiranim benchmarcima.

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

List ima dvije strane okreneš ga i eto igre gdje jeftikaner odere čak i jačeg od 6700k tj 7700k na 4.9ghz, tako da sve je relativno dragi kolega.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 12:51 (dery).
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dery kaže...

List ima dvije strane okreneš ga i eto igre gdje jeftikaner odere čak i jačeg od 6700k tj 7700k na 4.9ghz, tako da sve je relativno dragi kolega.

 Ti shvacas da je ovo nekakva anomalija koja nema veze sa vezom? Ako cpu moze davati 170 FPS-a na 1080p onda nema apsolutno nikakvog razloga zasto bi postao bottleneck na 1440p i odjednom mogao davati samo 110 FPS...

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

ti nisi objektivan ne javljaj se

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 13:26 (dery).
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
war3_tft kaže...

 Ti shvacas da je ovo nekakva anomalija koja nema veze sa vezom? Ako cpu moze davati 170 FPS-a na 1080p onda nema apsolutno nikakvog razloga zasto bi postao bottleneck na 1440p i odjednom mogao davati samo 110 FPS...

 A kak sad to ? Pa nedavno si postao od ovog istog lika sliku, i sad odjednom on vise nije pouzdan ? 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 13:36 (hahhaajaads).
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dery kaže...

ti nisi objektivan ne javljaj se

 Cemu taj test GPU-a? Sto ne pricamo o procesorima ovdje? 

 

hahhaajaads kaže...

 A kak sad to ? Pa nedavno si postao od ovog istog lika sliku, i sad odjednom on vise nije pouzdan ? 

 

 

 Tko je rekao da on vise nije pouzdan? Pa nije covjek kriv sto se dogodila anomalija, on je to i naglasio u testu i svatko tko razumije osnove vidi sto se dogodilo, znas i sam da nema nikakve koristi od varanja. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 14:05 (war3_tft).
16 godina
online
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
HCgamingCRO kaže...

klik vamo neke cijene novih ryzena( ovo sam vidio jos prije mj dva) al evo blizi se koji mjesec pred izlazak pa bi bilo zanimljivo vidjeti hoce li biti u tom cijenovnom rangu,naime ovo je neki singapurski retail lanac i mislim da je i cijena u singapurskim dollarima, pa mi je odma i pitanje koiko je i mjerodavna informacija.

ali zasigurno je to da cemo od mid range procesora tipa ryzen5 imati 8 jezgri za sigurno od nekih 250 eura sto bi bilo 

To su Bizgram cijene u Singapurskim dolarima, pa kad to preračunaš onda su cijene znatno niže.Kak se veli stare vijesti, več ranije komentirane ili prožvakane.

 

Može i u Ameriškim dolarima

 

- najeftiniji 6/12 Ryzen 2, 110$

 

- najskuplji 16/32 Ryzen 2, 560$

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opca-tema/249569.aspx?page=307&jumpto=5865603&sort=asc&view=flat

 

Realno to su malo više cijene, od onih prvih koje je još prošle godine izlistal AdoredTV.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opca-tema/249569.aspx?page=258&jumpto=5806533&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
5 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

a sta je s onim gold 2700x za 50 god? jel su ti procesori prolazili neki posseban binning proces pa da su ajmo reci bolje oc potencijala od normalnog 2700x ili cisto samo marketing za godisnjicu sa 2 igre majica,i jos nekaj..?

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 14:11 (HCgamingCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

 To je samo marketing i fore radi, nije ništa bolji ili drugačiji od ostalih R7 2700x.

10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Te 2 igre se dobe uz bilokoji noviji AMD proizvod. https://www.mindfactory.de/Highlights/AMD_50_Geburtstag_Game_Bundle/Badge/163x80_badge_AMD_50_Geburtstag_Game_Bundle Ne znam zasto HR ducani ne promoviraju akciju.

5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
The_Fichek kaže...

Te 2 igre se dobe uz bilokoji noviji AMD proizvod. https://www.mindfactory.de/Highlights/AMD_50_Geburtstag_Game_Bundle/Badge/163x80_badge_AMD_50_Geburtstag_Game_Bundle Ne znam zasto HR ducani ne promoviraju akciju.

 Zasto? Valjda isto Marketing, kao sto je nas balkanska nuttela losija od zapadne,a stvarno steta 100 posto su pare u pitanju,nasi retail ocito nisu zainteresirani?!

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 14:52 (HCgamingCRO).
11 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ryzen 1700 ili 2600 za iste pare?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ak je za gaming 2600

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mariolla79 kaže...

Ryzen 1700 ili 2600 za iste pare?

 1600x

14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dery kaže...

List ima dvije strane okreneš ga i eto igre gdje jeftikaner odere čak i jačeg od 6700k tj 7700k na 4.9ghz, tako da sve je relativno dragi kolega.

Dobro war govori, ti rezultati mogu biti jedino greska, nista drugo...

14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
XXX kaže...

Ak je za gaming 2600

Ja bi radje 1700, vec ima igara gdje su 6-core-ovi na 100%... 

10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Mozda Intelovih 6 core koji imaju dobru optimizaciju. Koja igra osim AC Odyssey napuni Ryzenovih 6 jezgri?

16 godina
odjavljen
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ansha kaže...
XXX kaže...

Ak je za gaming 2600

Ja bi radje 1700, vec ima igara gdje su 6-core-ovi na 100%... 

 Koje točno?

 

 

I još jedan test multitaskinga

14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
The_Fichek kaže...

Mozda Intelovih 6 core koji imaju dobru optimizaciju. Koja igra osim AC Odyssey napuni Ryzenovih 6 jezgri?

ROTR i SOTR, na Threadripperu ide do blizu 50% usage, znaci da je 2600 na 100%. Watch dogs 2, AC:O a mozda i jos neke...

11 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

I mozda je off topic ali koliko bi mogao dobit za svoju rizu..kupljena u 8 mj 2017 adm...pa posto mi je propala zamjena za 2060 i monitor je na klimavim nogama .pa da piknem jaci proc ili noviji onda..hvala

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Mislim da mozes dobit 850 kn za njega bez problema, iako je novi 1600X u ducanu 1040kn. Ne prate svi nabava.net, mozes cak prvo stavit 900 na Njuski. Jedan takav oglas je nedavno prodan, iako je stajao 2-3 tjedna, kolko sam ispratio. Za Bug forum ne znam, tu su posebni kriteriji :/ Opcenito se tesko nadje Riza jaca od r3 1200 po oglasnicima, a ispod 1000kn.

11 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Koji god da kupim bit ce pmak s 1600..nekak me vise privlaci 2600 nego 1700...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ansha kaže...
The_Fichek kaže...

Mozda Intelovih 6 core koji imaju dobru optimizaciju. Koja igra osim AC Odyssey napuni Ryzenovih 6 jezgri?

ROTR i SOTR, na Threadripperu ide do blizu 50% usage, znaci da je 2600 na 100%. Watch dogs 2, AC:O a mozda i jos neke...

 ma nemoj?

6 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mariolla79 kaže...

Koji god da kupim bit ce pmak s 1600..nekak me vise privlaci 2600 nego 1700...

 apsolutno nikakav pomak nece biti, koji god da kupis, ajd da prelazis na 9600k ili 9700k, ali ovako nema nikakvog razloga

 

radije te novce cuvaj za 7 mjesec pa si kupi 3000 seriju

 

sta to sa 1600 procesorom ne mozes?

14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Jack Sparrow kaže...
ansha kaže...
The_Fichek kaže...

Mozda Intelovih 6 core koji imaju dobru optimizaciju. Koja igra osim AC Odyssey napuni Ryzenovih 6 jezgri?

ROTR i SOTR, na Threadripperu ide do blizu 50% usage, znaci da je 2600 na 100%. Watch dogs 2, AC:O a mozda i jos neke...

 ma nemoj?

Lol, koje lose trollanje. Proveo sam 40+ sati u toj igri i ti mi sad linkas klipic od 4 minute i to daleko najnezahtjevnijeg dijela igre. 

 

5 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

samo po sebi 2600 ce u svim igricama oderati 1700 isa 2 jezgre manje jel zen+ je opcenito povecao clock a igrice koliko ja znam su uvik volile visi clock nego jezgre,zato cisto i danas intelovi su malo jaci u igricama jel se mogu i malo vise clocknuti..

ali ja imam r2600 i nikad nemam 100% u nijednoj igri ni u rotr takodjer ni u sotr-u

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 22:07 (HCgamingCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ansha kaže...

Lol, koje lose trollanje. Proveo sam 40+ sati u toj igri i ti mi sad linkas klipic od 4 minute i to daleko najnezahtjevnijeg dijela igre. 

 

 pa sam si napisao da je tako haha. Znači da nije ili da potražim više videa?

16 godina
odjavljen
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Zatražil sam brisanje profila da ne dolazim u napast ponovno se ulogirati. Pišem ovo sam zato da netko ne razvije neku teoriju o banu i sl. a mislim da je OK i pozdraviti se.

Previše ovdje dolazim u zadnje vrijeme, sam sebi sam blesav.

 

Pozdrav svima i nemojte nekaj zamjeriti.

 

lp

Moj PC  
10 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Žao mi je kolega što i ti odlaziš. Sve nas je manje tu, a valjda tako mora biti.

Sretno i živio ti nama.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice