Intel core 2 quad Q8200

poruka: 14
|
čitano: 4.632
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Intel core 2 quad Q8200

dali mi se isplati uzet core 2 quad q8200 za 700kn sa garancijom ... trenutno imam core 2 duo e4600 2.4ghz a ovaj ima 2.33ghz al 4 jezgre.. pa sad nezz oce li se osjetit velika razlika u igrama tipa crysis 

In nomeine Patris ,et Filii ,et Spiritus Sancti , requiescat in pace.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Intel core 2 quad Q8200

Uzmi i uzivaj,ja imam amd 550BE i cekam novu maticnu da otkljucam 4 jezgru,taj proc je ulaganje u buducnost,mada amd ima bolje procesore koji nude vise :D,malo ga klokas ako imas znanja,ako mislis igrat crysis dosta ovisi i o grafici,al sigurno bolje performanse.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Intel core 2 quad Q8200

o da mislim da ce puno bolje biti,malo ga kloknes jos i da vidis kak vrti.

darkness is my friend
14 godina
neaktivan
offline
RE: Intel core 2 quad Q8200

E reci koju grafu imas

13 godina
neaktivan
offline
Intel core 2 quad Q8200

pise sve sastrane , imam grafu gtx 260 amp2! edition overclockanu  , a maticna je ECS g33t-m2 i tu je problem jer se na toj maticnoj u biosu nemoze povecavat voltaza :S

In nomeine Patris ,et Filii ,et Spiritus Sancti , requiescat in pace.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Intel core 2 quad Q8200
Imortal kaže...

pise sve sastrane , imam grafu gtx 260 amp2! edition overclockanu  , a maticna je ECS g33t-m2 i tu je problem jer se na toj maticnoj u biosu nemoze povecavat voltaza :S

 Ma nije bitno ak se nemože dizat voltaža( predpostavljam da misliš na vcore), jer na 3GHz taj q8200 mora ić i pod default voltažom, a više od toga mislim da ti ni netreba, samo je bitno da ti matična može gurat visok FSB za 3GHz trebaš 429, a budući da ima g33 chipset mislim da tu nemi trebalo biti problema budući da i ja imam matičnu sa g33 chipsetom i mogu ga nagurat do 480

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 15:15 (mrog 33).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Intel core 2 quad Q8200

digni ga koliko ide bez voltaze..tako sam i ja svog, tek minimalno..moze na 3.33 radit stabilno, bez dizanja voltaze (moj), al eto drzim ga ovako..bez brige oko toga..a ako hoces jos veci clock, trebat ce ti i maticna i cooler, pa dvaput razmisli jel ti se to isplati..

14 godina
odjavljen
offline
Intel core 2 quad Q8200

Iako taj procesor nije baš najbolji (lošij od quadova), svejedno se definitivno isplati za 700kn upgrade.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OPF Fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Intel core 2 quad Q8200

Ajme ti se jadan još boriš..Plač

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Intel core 2 quad Q8200

a cuj frende osjetit ces razliku to je...opet sad zavisi,u igrama kolko tolko,u programima dosta.Cijena je fer.Ugl isplati se.Btw taj q8200 ti nije za clockanje dobar odabir

Žac
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Intel core 2 quad Q8200

Bokte jebo al je to bilo skupo tad, ja upravo danas kupio taj isti procesor za 100kn

Dzija
12 godina
offline
Re: Intel core 2 quad Q8200
I jos te oderalo...
What could possibly go wrong?
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Intel core 2 quad Q8200
Kad tek pomislis da mozes uzeti i3 ivy bridge za 10 eura, skuplji su 2gb rama od jos relativno ok procesora.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Intel core 2 quad Q8200
Dzija kaže...

Bokte jebo al je to bilo skupo tad, ja upravo danas kupio taj isti procesor za 100kn

 Zašto psuješ.

 Vrlo nekulturno

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice