Koji CPU cooler kupiti? izdvojena tema

poruka: 7.956
|
čitano: 1.425.837
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
spartlanin kaže...

Može neki dobar cooler za amd fx 8350, ciljao sam na hyper evo 212, ali možda ima neki bolji, a jeftiniji pošto mi proc dosta buke radi.

bolji a jeftiniji NEMA! no samo bolji za iste novce ima, bilo je vec par postova iznad

http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/hladnjaciventilatori/hladnjaci-za-procesor/coratords/

dakle novi apsolutni best-buy do 300kn!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
10 godina
offline
Koji CPU cooler kupiti?

Trenutno imam A4 6300, nabavljam si x4 740. moze neka preporuka za cooler s njuskala do 100-150kn

 

Hvala.

BF3: MicroGuyCRO
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
MrSneakyGuyGaming kaže...

Trenutno imam A4 6300, nabavljam si x4 740. moze neka preporuka za cooler s njuskala do 100-150kn

 

Hvala.

Coolermaster Hyper 212 EVO - 150 Kn !

 

Sumnjam da mozes naci bolji za te pare !

Music As A Weapon !!
14 godina
neaktivan
offline
Koji CPU cooler kupiti?

Ima li netko BeQuiet Dark Rock 3 i kako ga usporediti s Noctuom NH-D14?

http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/hladnjaciventilatori/hladnjaci-za-procesor/bq-dr3/

 

Zanima me tišina, stupanj, dva razlike mi nije bitan. 


 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
zarihno kaže...

Ima li netko BeQuiet Dark Rock 3 i kako ga usporediti s Noctuom NH-D14?

http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/hladnjaciventilatori/hladnjaci-za-procesor/bq-dr3/

 

Zanima me tišina, stupanj, dva razlike mi nije bitan. 

Single tower za ovu cijenu je ludost.

Moje mišljenje.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
14 godina
neaktivan
offline
Koji CPU cooler kupiti?

Pozdrav ekipa! Odustao sam od Noctue za koju ste mi rekli da je teški overkill za moj procesor jer sam rekao da neću klokat. To je taman bilo prije nego sam išao sezonu radit pa se došlo do nekih para :-D.

 

Zanima me ako bih uzimao cooler i dva ventilatora od 120mm što bi preporučili za kombinaciju do 500 kuna, a što bi preporučili za kombinaciju za do 700 kuna recimo? Naime ova dva ventilatora koja su na kućištu dosta buke stvaraju pa bih htio da je što tiši rad. Ako je bitno o kojem kućištu se radi, Antec One je u pitanju. Nisam overkloker, ali igram igrice na max. postavkama koje moj komp može, gledam filmove (FullHD), radim u CADu, povremeno programiram i tako uglavnom svašta radim no volio bih da je tiši komp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?

imam ja,ali nisan ti stručnjak baš neki...sve šta ti mogu kazat za njega i neku usporedbu je da je stara konfa ovo pod moj PC,i da je orala ka traktor u usporedbi s BEQUIET3darkrock,pa to nije baš neka usporedba sigurno...i još u novoj konfi se vrti s I7 4770k,u fractal R4 kucistu,i kad san dobio to doma,i upalio,prvo san gleda jel uključeno uopće,jer se ne čuje ništa,ama baš ništa...sjećan se da je muva tad proletila,i da san jasno čuo njezin zvuk pored toga {#}

sve zavisi kakvo ti je kuciste u pitanju,jel imaš dodatnih ventilatora valjda,i za napomenu na kraju,nisan ja neki teški korisnik,pa ne znan kako se ponaša kad nešto rendaš neku 3D grafiku,ili kad je gejming u pitanju,ali trenutno se razmišljam da počnem se malo igrat,nešto tipa NBA,PES,BF4 i slično,pa kad to riješin,mogu ti javit neke još možda dodatne dojmove...

i laički rečeno,pratim dosta tema i forum,koji god uzmeš,ili BEQUIET ili NOCTUA NHD14,vjeruj da nečeš faliti sigurno,iako više njih navija za noctuu,jer dugo nije bilo BQ3dr u ponudi,barem kod Future...lp:)

10 godina
neaktivan
offline
Koji CPU cooler kupiti?

Preporuka hladnjaka za INTEL Core i3-4150 (3.50GHz,512KB,3MB,54W,1150) Box, INTEL HD Graphics 4400 do 300-400 kuna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji CPU cooler kupiti?

Da li valja ovaj cooler za AMD FX X8 8320 3,5 GHz (moguće da ću ga clockat na 4,0 ili više) ?  http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/hladnjaciventilatori/hladnjaci-za-procesor/ereboss/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji CPU cooler kupiti?

Vory

 

Ne treba ti am hladnjak za taj procesor, stock dovoljno dobro hladi i nije bucan. Ukoliko bi ipak htio dodatno sniziti temp./buku uzmi LC CC 95 (100 kn), vise od toga nema potrebe.

 

AngryBird

 

A na koju maticnu ides? Kuciste? Ereboss je namijenjen za vise taktove, za 4Ghz ti je dovoljan LC CC 95/97/Raijintek Aidos u dobro provjetrenom kucistu.

Ne obaziri se na TD - redovni trollovi koji nemaju drugog posla.Molim da mi se ne šalju na PM upiti za procjene komponenti i sl. Za preporuku novih/polovnih konfiguracija i komponenti sam uvijek tu ;)
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
AngryBird kaže...

Da li valja ovaj cooler za AMD FX X8 8320 3,5 GHz (moguće da ću ga clockat na 4,0 ili više) ?  http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/hladnjaciventilatori/hladnjaci-za-procesor/ereboss/

 

Taj proc se voli grijat i stoga dobar je to hladnjak a price o lc hladnjacima zaobiđi nisu oni za tu zvjercicu vec obicna tisa zamjena za stok
nista mi se neda
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
nicky.sl kaže...
a price o lc hladnjacima zaobiđi nisu oni za tu zvjercicu vec obicna tisa zamjena za stok

Probaj malo pa se razuvjeri ;)

Ne obaziri se na TD - redovni trollovi koji nemaju drugog posla.Molim da mi se ne šalju na PM upiti za procjene komponenti i sl. Za preporuku novih/polovnih konfiguracija i komponenti sam uvijek tu ;)
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.10.2014 14:49 (zober).
10 godina
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
zober kaže...
nicky.sl kaže...
a price o lc hladnjacima zaobiđi nisu oni za tu zvjercicu vec obicna tisa zamjena za stok

Probaj malo pa se razuvjeri ;)

 

Nemoj meni pricat o probavanju. Jesi li ti ikad izbliza vidio taj proc na 4ghz i taj lc da je uspio ohladit nesto zahtjevnije od dualca
nista mi se neda
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
zober kaže...

Vory

 

Ne treba ti am hladnjak za taj procesor, stock dovoljno dobro hladi i nije bucan. Ukoliko bi ipak htio dodatno sniziti temp./buku uzmi LC CC 95 (100 kn), vise od toga nema potrebe.

 

AngryBird

 

A na koju maticnu ides? Kuciste? Ereboss je namijenjen za vise taktove, za 4Ghz ti je dovoljan LC CC 95/97/Raijintek Aidos u dobro provjetrenom kucistu.

Mozda bude i vise od 4,0 ghz. maticna : Asus M5A97 EVO R2.0, kucište : http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/kucista/miditower/zal-z3/

10 godina
offline
Koji CPU cooler kupiti?
Tim prije sto mozda bude i vise od 4ghz kupi kvalitetno hlađenje. Kuciste je po mom misljenju dobro a i maticna.
nista mi se neda
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Koji CPU cooler kupiti?

nicky.sl

 

Cemu takav nastup? Jesam i to cudom sve na 4ghz: FX 8120, 8320, FX 6300, i5 2500k.

 

Ako si toliko sumnjicav imam jednog LC-a taman sa strane pa ti kroz sljedeci tjedan posaljem test na pm (treba posudit sam 8320 i plocu i isto ce biti u Zalman Z3).

 

AngryBird

 

Onda gledaj: CM 212+ Evo, Raijintek Themis Evo/ Evo DD/ Ereboss, Prolimatech Basic 65/68/81.

Ne obaziri se na TD - redovni trollovi koji nemaju drugog posla.Molim da mi se ne šalju na PM upiti za procjene komponenti i sl. Za preporuku novih/polovnih konfiguracija i komponenti sam uvijek tu ;)
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.10.2014 15:05 (zober).
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
zober kaže...

nicky.sl

 

Cemu takav nastup? Jesam i to cudom sve na 4ghz: FX 8120, 8320, FX 6300, i5 2500k.

 

Ako si toliko sumnjicav imam jednog LC-a taman sa strane pa ti kroz sljedeci tjedan posaljem test na pm (treba posudit sam 8320 i plocu i isto ce biti u Zalman Z3).

 

AngryBird

 

Onda gledaj: CM 212+ Evo, Raijintek Themis Evo/ Evo DD/ Ereboss, Prolimatech Basic 65/68/81.

Nema potrebe proba sam ga ja s fx 8350 i nisam bio zadovoljan bolji je od stoka za cilih 3-4c.

E sa ovim što si sad preporučija se slažem u potpunosti.

Prolimatech Basic 81 je tu po mom car nije prevelik a hladi odlično.

nista mi se neda
12 godina
neaktivan
offline
Koji CPU cooler kupiti?

Hvala vam obojici, uzet cu onda Ereboss-a.

Moj PC  
2 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Koji CPU cooler kupiti?

Bokić svima,

trebam nekakvu preporuku za frenda.

Ima i7 920, čistio komp i počupao cooler i nožice pukle (sve).

Pa sada mu tražim nekakav cooler za siću, da 'ladi. Mora bit nešto manji pošto je prostora malo. (oko socketa, max. visina oko 14cm, možda i manje).

Kolko sam skužio ram ne može smetat. Može bit teže monirat pošto ću ja to sredit (a i on je njub, nema pojma za 920, ja sam mislio da se šali, a i pričao mi je da će bacit komp

jer šteka, lol). Dućan mora bit u ZG.

 

Fala!

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
Paradox1 kaže...

Bokić svima,

trebam nekakvu preporuku za frenda.

Ima i7 920, čistio komp i počupao cooler i nožice pukle (sve).

Pa sada mu tražim nekakav cooler za siću, da 'ladi. Mora bit nešto manji pošto je prostora malo. (oko socketa, max. visina oko 14cm, možda i manje).

Kolko sam skužio ram ne može smetat. Može bit teže monirat pošto ću ja to sredit (a i on je njub, nema pojma za 920, ja sam mislio da se šali, a i pričao mi je da će bacit komp

jer šteka, lol). Dućan mora bit u ZG.

 

Fala!

mislim da ce mu ovaj Lc-cc120 biti pre dobar..

http://www.links.hr/?naziv=cooler-lc-power-lc-cc-120-socket-775-1150-1155-1156-1366-2011-fm1-fm2-am2-am3&option=artikl&id_artikl=050.903.309

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
11 godina
neaktivan
offline
Koji CPU cooler kupiti?

A taj je malo preskup. {#}

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Moj PC  
0 1 hvala 1
10 godina
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
Paradox1 kaže...

A taj je malo preskup. {#}

 

Ako mu je taj preskup ostaje ti njuskalo i stok hladnjak za 50-ak kuna Evo ovako nesto http://www.njuskalo.hr/procesori/intel-hladnjak-procesor-socket-1366-i7-oglas-12757370
nista mi se neda
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.10.2014 19:32 (nicky.sl).
13 godina
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
Paradox1 kaže...

A taj je malo preskup. {#}

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=lc+cc+95

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
10 godina
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
Valentin17 kaže...
Paradox1 kaže...

A taj je malo preskup. {#}

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=lc+cc+95

 

Neide taj na njegov socket
nista mi se neda
13 godina
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
nicky.sl kaže...
Neide taj na njegov socket

Uuuu previd, hvala kolega. {#}

A ništa, onda na oglasu naći stock kako si predložio i to je to. {#}

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.10.2014 19:42 (Valentin17).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
Lik kaže...

Pozdrav ekipa! Odustao sam od Noctue za koju ste mi rekli da je teški overkill za moj procesor jer sam rekao da neću klokat. To je taman bilo prije nego sam išao sezonu radit pa se došlo do nekih para :-D.

 

Zanima me ako bih uzimao cooler i dva ventilatora od 120mm što bi preporučili za kombinaciju do 500 kuna, a što bi preporučili za kombinaciju za do 700 kuna recimo? Naime ova dva ventilatora koja su na kućištu dosta buke stvaraju pa bih htio da je što tiši rad. Ako je bitno o kojem kućištu se radi, Antec One je u pitanju. Nisam overkloker, ali igram igrice na max. postavkama koje moj komp može, gledam filmove (FullHD), radim u CADu, povremeno programiram i tako uglavnom svašta radim no volio bih da je tiši komp.

Ima tko koju riječ za mene?

9 godina
neaktivan
offline
Koji CPU cooler kupiti?

Mugen 4, mugen max ili cm seidon 120v, koje je bolje za oc fx 6300? Na nekih 4-4.5ghz.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji CPU cooler kupiti?

Najbolja je kvalitetna ploča!

{#}

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
godo kaže...

Najbolja je kvalitetna ploča!

{#}

Asus m5a97 r 2.0, napajanje xfx 550w, ram je g skill ripjaws 1333mhz, grafa r9 280 non x, hoce li moci do nekih 4-4.5ghz? Ako uzmem neki od gore navedenih coolera.

9 godina
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
alien20 kaže...
godo kaže...

Najbolja je kvalitetna ploča!

{#}

Asus m5a97 r 2.0, napajanje xfx 550w, ram je g skill ripjaws 1333mhz, grafa r9 280 non x, hoce li moci do nekih 4-4.5ghz? Ako uzmem neki od gore navedenih coolera.

neznam zakaj ganjaš cooler od 350 kuna kad bi ti ta lova bolje legla za jaču karticu a za oc uzmi nekakav od 100 kuna imas dosta preporuka u temi...{#}

na neke ljude je grijeh lupit ignore tipku...komedije su kažu božanstvene...
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice