Vijesti o svemu vezanom za Intel

poruka: 126
|
čitano: 27.829
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel

Pa iskreno najvise me zbunilo ono tvoje spominjanje nekakvog 1151v2 socketa koji izgleda nema veze s vezom, a to da li ce bios update biti dovoljan budemo jos vidjeli, za sad je to sve skupa samo debelo nagadanje.

8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

To je i bilo najavljeno ali su odustali od toga, neznam ni ja zasto... inace to je i dalje bio isti socket, samo je taj v2 prefiks tu bio za manje zbunjivanja kupaca

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 14:53 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel
Lucidius kaže...

 samo je taj v2 prefiks tu bio za manje zbunjivanja kupaca

 Meni se čini da oni više zbunjuju proizvođače mbo, pa ovi više neznaju kaj rade, overvoltaju cpu gore nek da moja pok. mama ide nešto petljat po bios-u. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel
Lucidius kaže...

To je i bilo najavljeno ali su odustali od toga, neznam ni ja zasto... inace to je i dalje bio isti socket, samo je taj v2 prefiks tu bio za manje zbunjivanja kupaca

 pa odustali su jer bi se manje toga novoga prodalo, kaj drugo, isto sranje kao i s skylakeom sto su otkljucali overkloking na svim plocama pa onda kad se cijeli internet raspistoljio o tome ubrzo sve pogasili! nabijem ih na k..LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Krivo si ti shvatio o cemu smo mi pricali... nema nikakve veze sa samom prodajom hoce li socket biti 1151v2 ili 1151, 1151v2 se planiralo uvesti da je kupcima jednostavnije odabrati ploce za coffelake da nebi kupovali krive ploce posto je ovo sad vec treca generacija na socketu istog naziva, a iduce godine dolazi i cetvrta sa z390, a sve socket 1151 i ajde sad ti kao laik kupi plocu koju trebas dok odes na stranicu od ducana i pod maticne ploce odes na 1151 soc, a izbaci ti 4 generacije ploca 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 21:21 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

nisam ja nista krivo shvatio, kupcu je jednostavnije kupiti novu a ne biti zbunjenlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 14:57 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Intel Delays 10nm Cannon Lake CPUs To End Of 2018 problemi sa proizvodnim procesom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Intel preps dual-core i3-7360X for X299, but why? i3 na HEDT platformi, TDP 112w 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel

Najbrži dualac koji novac može kupiti, znaš ti koliko to bodova vrijedi na hwbotu

8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Intel Core i7-8700K Benchmarks With MSI Z370 KRAIT Gaming Motherboard Leaked – Overclocking Detailed, Still Features TIM Instead of Solder

 

"Intel Core i7-8700K 5.3 GHz and Intel Core i3-8350K 5.0 GHz Overclock Possible On Good AIO Coolers" pa sta ce ostat od ryzena nakon ovog 

 

Jebate delidas i na 5.4-5.5GHz imas skok 

 

ASUS Z370 motherboards leaked Asusova flota

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 14:04 (Lucidius).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

First review of Intel Core i7-8700K leaks out bio bude dar mar pogotovo kad ga se posteno klokne 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel

Pa zapravo u ničemu nije nešto pretjerano dobar. Za gaming imaš podjednako dobar, a jeftiniji 7700k ili coffee i5(k), a za heavy multithread imaš x299 platformu. Pogotovo ako uzmemo u obzir da je izbor ploča ograničen samo na skupe z370 (nema b360/h370/h310). Da, super je što će napokon ponudit 6c za mainstream, ali ga i dalje naplaćuju kao i dosadašnje 6c procesore pa to i nije neki pomak

8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Pa z ploce idu i po 1000kn, za svakog po potrebi, a ryzen ce dolaskom unaprijedenih i3 i i5 biti gadno raskliman...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel
Iste cijene kao i sa linka u "cpu chat tema" gdje fino pise u clanku da su cipovi 10-20$ skuplji nego kaby lejkovi kad su izasli, to i nije strasno poskupljenje.
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Intel Z370 motherboards unboxing videos are here nekoliko video unboxinga

 

Intel Z370 Motherboard Roundup sve na jednom mjestu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Vijesti o svemu vezanom za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Stavljaj postove kako spada i usput prati objave jer je to vec objavljeno u podne 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel
Dajte, moze li mi neko reci hoce li cannon lake(ili kako ce se vec zvati!?) biti skylake arhitektura???
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Pošto imam "štelu" u intelu, da skylake IPC ces gledati sve do 2019te. Ali jos nije na cisto hoce li Cannonlake uopce izaci za desktop, moguce samo za mobilne platforme, a na desktop bi se odma skocilo sa Ice lakeom, međutim to je jos sve u razradi 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Kada izlazi shit lake?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel

Jel nije već vani?

16 godina
odjavljen
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Zalijepili stare jezgre 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Vec vidim da se nebu moglo disat od žalopojki sa AMD strane poslje izlaska kave, Keller tek sta je otiso vec mora nazad 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel

Nisam siguran za AMD, ali što se tiče intela - izgleda da će ponudit skuplji 6c za mainstream nego što prodaju 6c na high endu i to je sve.

16 godina
odjavljen
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Koga briga, intelašima na ovom forumu i tak nisu potrebne dodatne jezgre 

Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Intel H370, H310 and B360 chipsets coming Q1 2018 za sada samo Z370, ostale ploce pocetkom 2018.

 

MAXSUN announces Z370 ICRAFT Gaming motherboard brutalno opremljena ploca, a ovakvu faznu regulaciju jos nisam vidio kod intel ploca...

 

Another Core i7-8700K & i5-8600K review posted ahead of launch novi review, igre, OC, temperature, potrosnja, bome se 8700k fino popisao po ryzenu, u single thread ubija, a u multithreadu kod cinebench R15 je samo 100 bodova slabiji od 1800x kada su oba max klokana (1631 vs 1720)... OC kako sam i predvidio 5GHZ sa AIO hlađenjem, a ide i preko...

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 22:57 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

nisi vidio jer si neiskusan, gdje si ti sisao dok su se na forumu furale ploce i s 24 fazona, GDJE? jbte nisi na internetu uspio naci ono sto smo mi tu razvaljivali e moja luce to ti je ploca za dječicu danas od toga nemas koristi jer imas majonezu u procesoru!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 23:14 (Stjepanj).
Moj PC  
4 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice