Wolfdale

poruka: 10
|
čitano: 2.161
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Wolfdale

Ima li ko ovdje procesor iz serije Vučje Doline ? E8400 se valjda već može nabaviti u Hrvatskoj (po manijakalnim pljačkaškim cijenama...)
Pročita sam reviewe na netu, ali me isto zanimaju iskustva "običnih ljudi" - kako se grije, kako se overclocka...


Face... girls have a face ? Where is that located ?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
16 godina
offline
RE: Wolfdale

Evo ja danas 'ubo' zadnjeg s lagera u Ve-milu po 1599kn. Po svim review-ima isplati se kupiti. Javim kroz par dana kako ide pila Namigiva


Intel Core2 Duo E8400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, nForce650iUltra
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wolfdale
 Lijepo je da neke stvari postoje na drugim forumima, ali naredni put barem izvucite dio iz tog teksta, fino ga tu stavite i nakon toga bacite link kao dio gdje se moze naci vise. Da i mi ostali koji ne stignemo pratiti vise foruma imamo sto citati.

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
offline
Wolfdale

 

E8400 dolazi za nekih dva tjedna, tako sam cuo od covjeka u Protisu.

 

BTW bilo bi lijepo da na BOL-u objave neku vijest na tu temu - recimo da malo rešerširaju i raspitaju se kod uvoznika za HR pa ubace informacije na web. Tako da mi konzumenti ne moramo zvat na okolo i slat mailove ....

 

Pa valjda su novi Intelovi mainstream procesori jedna od TOP hardverskih tema trenutno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2008 18:34 (Šime).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Wolfdale

Koja bi bila najbolja matična za Wolfdale prockase?  Meni moja nForce650i Ultra nekak baš nakon flashanja BIOSa (koje je prošlo uredno) i ne radi najbolje... problemi s dizanjem sustava i općenito čudno 'ponašanje' Mršti se

 

Malo sam Google-ao, ali nigdje da vidim neke direktne usporedbe recimo P35 chipseta i nForce 650 chipseta.


Intel Core2 Duo E8400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, nForce650iUltra
16 godina
neaktivan
offline
Wolfdale

Bilo koja sa P35 ili X38 chipsetom


- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Wolfdale

Ovak: nakon malo istraživanja po netu odlučio sam pričekati par tjedana do izlaska novih ploča s potpunom podrškom za Wolfija. Navodno u trenutačnoj ponudi nije još u potpunosti sve uštimano sa postoječim chipset-ima Mršti se


Intel Core2 Duo E8400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, nForce650iUltra
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wolfdale
A jel se mozda zna kako Wolf radi na P965 chipsetu? Asus je vec izdao bios koji ga navodno podrzava za P5B.
16 godina
neaktivan
offline
Wolfdale

Asusova P5KC-P35 i Intel 8200,proradilo odmah uz upozorenje kod bootanja da bi trebalo stavit novi bios zbog potpunog iskoristenja procesora(inace procesor je prepoznat ispravno).Nakon flashanja biosa sve radi super.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice