[Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)

poruka: 18
|
čitano: 8.078
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
[Prodaja] GTA V / CS-GO za pc

Predmet: GTA V i CS-GO za pc

 

Opis: GTA V je na Rockstar računu a CS-GO na Steam računu, oba računa su na istom e-mailu, nakon uplate šaljem podatke, moguća promjena lozinke

 

Cijena: 150kn

 

Kontakt: porukom preko foruma ili na broj 0913782846

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] GTA V / CS-GO za pc

Zdravo.

 

Cijena za CS:GO je 150 kuna?

 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)
Pa oboje 150
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
[Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)

Prije 3 dana se javio neki lik, rekao je da s njegove strane radi prijevare ne trebam brinuti te sam mu dao podatke od acc, on ih je sve promijenio i od tada se nije javio niti mi nije uplatio :( 

9 godina
offline
[Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)

Sam si si kriv kad si toliko naivan da daješ nekome podatke prije uplate. Prvo uplata, a onda podaci. Eventualno ako se radi o nekom poznatome ili o forumašu sa stažem za kojeg znaš da je pouzdan. Ovako ti je najbolje da sve zaboraviš jer novce ne budeš dobio, igre i račune također, a živcirat ti se više ne isplati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2018 15:55 (Igzy20).
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)
ZABORAVKOO kaže...

Prije 3 dana se javio neki lik, rekao je da s njegove strane radi prijevare ne trebam brinuti te sam mu dao podatke od acc, on ih je sve promijenio i od tada se nije javio niti mi nije uplatio :( 

Što kolega iznad kaže. Ne vjeruj nikome. Eventualno ako su forumaši i to opet provjeriš reputaciju. Sreća u nesreći je da se radi o "samo" 150 kn.

Nije sretan onaj koji puno ima, sretan je onaj kome malo treba
7 godina
offline
Re: [Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)
ZABORAVKOO kaže...

Prije 3 dana se javio neki lik, rekao je da s njegove strane radi prijevare ne trebam brinuti te sam mu dao podatke od acc, on ih je sve promijenio i od tada se nije javio niti mi nije uplatio :( 

 Pa čekaj, ne možeš promjeniti lozinke? Tvoj mail je ipak u pitanju, tvoji sigurnosni odgovori itd itd.

7 godina
offline
[Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)

Napravio sam taj gmail samo za te dvije igre te ga nisam sa ničime zaštitio osim sa lozinkom.

Varalica je naravno promjenio lozinku od gmaila i acc od igri, promjenio je i email od steam računa pa sam mislio da nemogu ništa.

Danas sam probao vratiti gmail pomoću zaboravio sam lozinku no njegov email za oporavak nemam, niti mob kojeg je stavio,

preskočio sam to, te me pitao posljednu zaporku koju sam znao i kojeg mjeseca i godine sam napravio račun što sam na sreću znao jer

kada sam napravio taj gmail za te igre napravio sam i dokument gdje sam zapisao sve podatke i samo sam pogledao datum.

Nakon toga sam mogao uspješno promjeniti zaporku i njegove podatke za oporavak. Odmah sam promjenio podatke na rockstar

računu jer na njemu nije mijenjo email a za steam račun sam se javio službi gdje sam opisao što je bilo i naveo podatke o posljednjem 

emailu, lozinki, kartici s kojom sam kupovo... te sam i steam račun uspješno vratio :)

7 godina
offline
[Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)

Onda su još uvijek igre na prodaju -50kn sniženo

 

Predmet: GTA V i CS-GO za pc

 

Opis: GTA V je na Rockstar računu a CS-GO na Steam računu, oba računa su na istom e-mailu, nakon uplate šaljem podatke, moguća promjena lozinke...

 

Cijena: 100kn

 

Kontakt: porukom preko foruma ili na broj 0913782846

 

9 godina
offline
Re: [Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)
Drago mi je zbog tebe, volio bih vidjeti iznenađenje na licu varalice kada vidi da nema ničega.

I nadam se da on nije snalažljiv kao ti.
SSD koliko si mi života uštedio...
7 godina
offline
Re: [Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)

Da biti će sigurno iznenađen, a ne može sada ništa sve sam promjenio :)

9 godina
offline
[Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)

Drago mi je da sam ovaj put u svojoj prethodnoj poruci bio u krivu i da si ipak uspio vratit acc. Sad pamet u glavu i opreznije drugi puta. Prvo uplata, a onda podaci. 

7 godina
offline
[Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)

Meni isto drago da si uspio riješit :) Ne znam koje podatke o čovjeku imaš, al nekako bi na tvojem mjestu probao saznat njegov broj i poslat ga u klinac. Tolko me iznervira ta ekipa da bi skoro ja to napravio umjesto tebe :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2018 0:45 (daniel2809).
7 godina
offline
[Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)

Dobro idući put prvo uplata ma šta god netko rekao, mislim inače i nebi ja nekom dao samo tako ali ovaj me uspio uvjerit da je dobar i pošten no na kraju me baš razočarao.

Ma saznao sam ja njegovo ime, prezime, ip adresu, broj mobitela, broj kućnog telefona... 

7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)
ZABORAVKOO kaže...

Dobro idući put prvo uplata ma šta god netko rekao, mislim inače i nebi ja nekom dao samo tako ali ovaj me uspio uvjerit da je dobar i pošten no na kraju me baš razočarao.

Ma saznao sam ja njegovo ime, prezime, ip adresu, broj mobitela, broj kućnog telefona... 

 ma ništa takvi koji su dobri pošteni i najbolji na telefon...takve teraj odmah u 3pm na telefon

ovdje većinom možeš trgovati sa forumašima sa provjerenim stažom, naravno ne s nekim random 2 tjedna registriran...

10 godina
offline
Re: [Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)
lav1000 kaže...
ZABORAVKOO kaže...

Dobro idući put prvo uplata ma šta god netko rekao, mislim inače i nebi ja nekom dao samo tako ali ovaj me uspio uvjerit da je dobar i pošten no na kraju me baš razočarao.

Ma saznao sam ja njegovo ime, prezime, ip adresu, broj mobitela, broj kućnog telefona... 

 ma ništa takvi koji su dobri pošteni i najbolji na telefon...takve teraj odmah u 3pm na telefon

ovdje većinom možeš trgovati sa forumašima sa provjerenim stažom, naravno ne s nekim random 2 tjedna registriran...

 Postenje, da...Prodavao komp i javi se lik sa spikom da ima djecu i njima kupuje da mogu igrati nekakve igre i jel bi moglo jeftinije, doslovno cigancio cijenu na djecu i jer je tesko kad imas djecu, kao nema se para i slicno. Za 2 dana moj komp na njuskalu

7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)
jopaa991 kaže...
lav1000 kaže...
ZABORAVKOO kaže...

Dobro idući put prvo uplata ma šta god netko rekao, mislim inače i nebi ja nekom dao samo tako ali ovaj me uspio uvjerit da je dobar i pošten no na kraju me baš razočarao.

Ma saznao sam ja njegovo ime, prezime, ip adresu, broj mobitela, broj kućnog telefona... 

 ma ništa takvi koji su dobri pošteni i najbolji na telefon...takve teraj odmah u 3pm na telefon

ovdje većinom možeš trgovati sa forumašima sa provjerenim stažom, naravno ne s nekim random 2 tjedna registriran...

 Postenje, da...Prodavao komp i javi se lik sa spikom da ima djecu i njima kupuje da mogu igrati nekakve igre i jel bi moglo jeftinije, doslovno cigancio cijenu na djecu i jer je tesko kad imas djecu, kao nema se para i slicno. Za 2 dana moj komp na njuskalu

na njuškalu ordiniraju hrpetine cigana, švercera, muljatora i lažova tako da ja uvijek hw prakticiram rješavati preko foruma, osim ako ne ide bubnem i tamo oglas

druge stvari nikad tamo nisam kupovao, a prodao sam jedan bajs prije 5-6 godina

 

7 godina
offline
[Prodaja] GTA V / CS-GO (pc)

prodano

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice