[Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus zaključana tema

poruka: 31
|
čitano: 2.421
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus

Pozdrav prodajem graficke koje su majnale 7 mjeseci.

 

Dvije msi gaming x trio su vrhunski modeli,ogromnih hladnjaka i lijepih svjetlosnih efekata.Nikada se nisu pregrijavale i u odlicnom su stanju.

Jos 29 mjeseci garancije,svijet medija.

Cijena je 4800kn.

 

 

Aorus,ti ventra isto,vrlo lijepa.29 mjeseci garancije u pc shop.Cijena 4400kn

 

 

Msi armor,on je na r1 tako da dolazi bez racuna ali mogu ja to u buducnosti rijesiti ako nesto pode po zlu. Cijena 3800kn

 

Zagreb zapad,kartice se mogu pogledati i isprobati.Sve je tip top.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 20:55 (jezdovec).
14 godina
offline
[Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus

Nudim 4k kn za aorusicu ako ti je prihvatiljivo..dns dolazim po nju

12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
5000 loool...prodat ces ih nikada.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus

Zasto to mislis ?

Gaming x trio je kartica s najboljim hladenjem + lijepog izgleda,sto nije nevazno vecini koja ima stakleno kuciste.

 

I za cijenu se da ponesto dogovoriti.

Ali sto si htio reci osim popljuvati cijenu ne znam,vidim da imas u kompu gtx 980...i nakon izlaska nove serije 1080ti ce biti najjaca graficka stoga razmisli o kupovini dok su jeftine :)

13 godina
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
jezdovec kaže...

Zasto to mislis ?

Gaming x trio je kartica s najboljim hladenjem + lijepog izgleda,sto nije nevazno vecini koja ima stakleno kuciste.

 

I za cijenu se da ponesto dogovoriti.

Ali sto si htio reci osim popljuvati cijenu ne znam,vidim da imas u kompu gtx 980...i nakon izlaska nove serije 1080ti ce biti najjaca graficka stoga razmisli o kupovini dok su jeftine :)

 

 

A šta bit će skuplje kasnije? Tako to ide sa karticama koje su majnale, stare su godinu i pol i još je nova serija kartica na pomolu? Moram reći da ne razumijem ovakav marketing.

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
Promster kaže...
jezdovec kaže...

Zasto to mislis ?

Gaming x trio je kartica s najboljim hladenjem + lijepog izgleda,sto nije nevazno vecini koja ima stakleno kuciste.

 

I za cijenu se da ponesto dogovoriti.

Ali sto si htio reci osim popljuvati cijenu ne znam,vidim da imas u kompu gtx 980...i nakon izlaska nove serije 1080ti ce biti najjaca graficka stoga razmisli o kupovini dok su jeftine :)

 

 

A šta bit će skuplje kasnije? Tako to ide sa karticama koje su majnale, stare su godinu i pol i još je nova serija kartica na pomolu? Moram reći da ne razumijem ovakav marketing.

Nije marketing nego kazem.

9xx skok na 10xx seriju je bio znacajan zbog poboljsanja arhitekture...ovaj skok na 11xx prakticki i nije tehnoloski skok.

1180 ce u ducanu sasvimm sigurno biti 7000kn u startu ili kako god.

Svejedno ce atraktivna opcija biti kupnja 1080ti po 4-4.5k kuna.Ako opet ne pocne mining navala.

 

 

15 godina
offline
[Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus

Kupujem samo na rate, zagrizao sam za gtx 1080ti keša nemam pa ak ti odgovara javi.

ako uspijem prodat acera x34a (a za njega nitko nema love, nit sam dobio ijednu iole ozbiljnu ponudu) dao bih keš

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 13:31 (toxic).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus

Nova serija nije ni najavljena i o njoj samo slušamo glasine i naklapanja o performansama i cijenama, a ne možemo ni naziv arhiktekture pogodit, kao ni dal će biti 11xx ili 20xx. Ako i počne "mining navala" to će biti s novim karticama (ako će biti toliko bolje u miningu), a ne sa starim.

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
Promster kaže...

Nova serija nije ni najavljena i o njoj samo slušamo glasine i naklapanja o performansama i cijenama, a ne možemo ni naziv arhiktekture pogodit, kao ni dal će biti 11xx ili 20xx. Ako i počne "mining navala" to će biti s novim karticama (ako će biti toliko bolje u miningu), a ne sa starim.

 Radimo sad raspravu iz oglasa.Hajmo se oko ovog slozit.

Vrlo je mali prijelaz u litografiji spram 900 na 1000 seriju,time efikasnost ne moze biti znacajno visa sto je jedino bitno minerima.Tako da nove u miningu nece nikakvo cudo biti.

Cijene nece biti bagatelne tako da ce polovne kartice ostati trazena roba.AKo mining krene bolje,cijene ce ici gore,da !

 

 

 

8 godina
offline
[Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus

Koliko vidim na njušci, mineri se masovno rješavaju GTX 10xx kartica. Ti također ovdje. Kad GTX 20XX serija izađe, bit će prava lavina rasprodaje i potop cijena 10XX serije. GTX 1070 samo što ne padnu ispod 2000kn na njušci.

Twitch-Duxcro
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
DuxCro kaže...

Koliko vidim na njušci, mineri se masovno rješavaju GTX 10xx kartica. Ti također ovdje. Kad GTX 20XX serija izađe, bit će prava lavina rasprodaje i potop cijena 10XX serije. GTX 1070 samo što ne padnu ispod 2000kn na njušci.

 Daj molim te nemoj spamat,prvo jer pojma nemas o majnaju,a niti o grafama.

 Nitko se ne rješava ničega.Uostalom pored spamera tri kupca su se javila...tako da sretno vam sa slaganjem vasih mašina.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
DuxCro kaže...

Koliko vidim na njušci, mineri se masovno rješavaju GTX 10xx kartica. Ti također ovdje. Kad GTX 20XX serija izađe, bit će prava lavina rasprodaje i potop cijena 10XX serije. GTX 1070 samo što ne padnu ispod 2000kn na njušci.

 Nađi mi koju za 2000 kn sa garancijom unutar RH, kupujem odmah...

Festina lente
8 godina
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus

Rekao sam samo što ne padnu ispod 2000kn. Odi na njušku pa traži. Valjda znaš njihove filtere za pretraživanje koristit? Al dobro. Ček malo da Nvidia izbaci novu seriju. Prodaju ljudi svoje rigove 10xx serije ko ludi. 

Twitch-Duxcro
12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
Logika ti je ocaj. Znaci nvidia ce izbaciti novu generaciju po svemu sudeci paprenim cijenama, posto konkurencije nemaju, i ekipa ce svoje kartice prodati za nikakve novce kako bi kupili precjenjene referentne zujalice. Bravo...
10 godina
offline
[Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus

2400 i ispod 2000 nije baš toliko blizu, a tvoje samo što može bit dugo pol godine. Moja procjena je da će nove nVidijine kartice upravo baciti value na rabljene stare, čisto zbog fps/$.

Festina lente
8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus

Cijene gpu-a ne ovise o novim karticama nego o smrti rudarenja!

8 godina
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
war3_tft kaže...
Logika ti je ocaj. Znaci nvidia ce izbaciti novu generaciju po svemu sudeci paprenim cijenama, posto konkurencije nemaju, i ekipa ce svoje kartice prodati za nikakve novce kako bi kupili precjenjene referentne zujalice. Bravo...

Dobro jutro da će se rudari rješavat (več se masovno rješavaju) svojih GTX 10xx kartica. Naravno da će platit skupo nove kartice. I GTX 10xx seriju su plaćali po astronomskim cijenama. Zašto misliš da neće opet? Koje će prvenstveno biti bolesno skupe upravo zbog rudara koji traže svaki mali pomak u performansama, a zatim zbog toga što AMD vuče noge. Al dobro. Samo vi plaćajte GTX 1080Ti po ovim cijenama. Cijene sve brže padaju i to je činjenica.

 

 

Twitch-Duxcro
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2018 22:51 (DuxCro).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
DuxCro kaže...
war3_tft kaže...
Logika ti je ocaj. Znaci nvidia ce izbaciti novu generaciju po svemu sudeci paprenim cijenama, posto konkurencije nemaju, i ekipa ce svoje kartice prodati za nikakve novce kako bi kupili precjenjene referentne zujalice. Bravo...

Dobro jutro da će se rudari rješavat (več se masovno rješavaju) svojih GTX 10xx kartica. Naravno da će platit skupo nove kartice. I GTX 10xx seriju su plaćali po astronomskim cijenama. Zašto misliš da neće opet? Koje će prvenstveno biti bolesno skupe upravo zbog rudara koji traže svaki mali pomak u performansama, a zatim zbog toga što AMD vuče noge. Al dobro. Samo vi plaćajte GTX 1080Ti po ovim cijenama. Cijene sve brže padaju i to je činjenica.

 

 

 O čemu ti? Nitko ozbiljan ne kupuje gpu za rudarenje (danas) niti će novi gpu-i bit konkurentni novim metodama rudarenja, jedino možda na Islandu.  Nemoj se više sramotit, pogledaj cijene novih komponenti, uostalom imaš pcpartpicker, pa tamo vidi krivulju kretanja cijena, toliko padaju da su tek sad doše na nivo kada su ove kartice tek izašle u prodaju. 

Festina lente
10 godina
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
Glavas_ZG kaže...

Cijene gpu-a ne ovise o novim karticama nego o smrti rudarenja!

 Nije sasvim točno, blagi pad se događa tik pred izlazak novih, a kad izađu nove, onda opet dođe do blagog pada, sve s razlogom da se čiste zalihe. E sad šta je bitno, to utječe na psihologiju većine populacije koja ne gleda stvari dublje, te će bez razloga kupiti nove gpu-e, šta i ne bi bilo loše da se ne događa rebranding starih po masnim cijenama. 

Festina lente
9 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus

Prosli put bas i nisu pale cijene a onda su se povecale. Kupio sam 750ti za 150 kn a meni frajer pita hoces jos ja reko ne treba nisam greed(greed is good) a u drugom trenutku se prodaju za 500-600kn. Sad su pale cijene poprilicno i to je uredu,e sad bit ce sranje ako nisu neke velike razlike izmedu nove i stare generacije pa nece biti ni onih 3% pada cijena. Kriptomineri trenutno odlucuju o cijenama i amd nvidia to koristi. Cemu uopce ovaj spam? Uredu je komentirati cijenu ali bas u svakom oglasu se zavrsi na teskom spamu.

13 godina
offline
[Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus

Ma bit će kartica kao blata, čeka se GTX 1070 za ispod 2000 kn.

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
DuxCro kaže...
war3_tft kaže...
Logika ti je ocaj. Znaci nvidia ce izbaciti novu generaciju po svemu sudeci paprenim cijenama, posto konkurencije nemaju, i ekipa ce svoje kartice prodati za nikakve novce kako bi kupili precjenjene referentne zujalice. Bravo...

Dobro jutro da će se rudari rješavat (več se masovno rješavaju) svojih GTX 10xx kartica. Naravno da će platit skupo nove kartice. I GTX 10xx seriju su plaćali po astronomskim cijenama. Zašto misliš da neće opet? Koje će prvenstveno biti bolesno skupe upravo zbog rudara koji traže svaki mali pomak u performansama, a zatim zbog toga što AMD vuče noge. Al dobro. Samo vi plaćajte GTX 1080Ti po ovim cijenama. Cijene sve brže padaju i to je činjenica.

 

 

 Rudarima je najbitniji Hash/W odnosno snaga po wattu....litografija se minimalno smanjuje i tu je jasno da nece biti ogromnih pomaka.

 Cijene su trenutno pale zbog smanjenja isplativosti rudarenje,koje ce se opet kad tad okrenuti.

 

Ima vas doslovno 3-4 spamera koji spamate,ne znam zasto tu lijecite komplekse.Sreca ocito ima i normalnih ljudi.

9 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
Valentin17 kaže...

Ma bit će kartica kao blata, čeka se GTX 1070 za ispod 2000 kn.

 Sto ako ne bude? Pocela me lagano nervirati ta recenica.

12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
Vecina majnera ne placa tj kradu struju pa ti filozofija o perf per watt nista ne znaci...😂😂😂lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
Jesam ja jedini ovdje koji misli da je 4000 kuna korektna cijena za karticu koja nova košta oko 6000-7000? S obzirom na još 29 mjeseci garancije.

Smiješni su mi komentari gospodina Stjepanja s obzirom da je čovjek nedavno prodavao delidani i5, bez garancije, za cijenu 200 kuna manju od cijene novog identičnog procesora. :D

Sa druge strane, uskoro izlazi nova serija kartica za koju ne znamo kakva će biti. Možda 1170 ili 2070 bude bolja ili jednaka trenutnoj 1080ti, za iste pare (4000kn). Unatoč korektnoj cijeni prodavatelja, mislim da se bolje strpit još mjesec dana i upratit daljnji razvoj situacije.
12 godina
protjeran
offline
[Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus

Gospodin Stjepanj je taj procesor prodao forumasu za 1500kn dovezao mu ga pred kucu.. cijena deli toola, tekuceg metala i nove termalne brtve nemoj uopce uracunavati u cijenu... za 5000kn narucis novu gtx 1080ti...no kako je prodavac vec odavno promjenio tj spustio cijenu na neke realne brojke doticna rasprava je suvisna..

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 14:38 (Stjepanj).
12 godina
offline
[Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus

MSI 1080ti Gaming Trix ,ufff jebena grafa po vrlo dobroj cijeni!Isti takav novi model bude kostao ko sv.Petra kajgana,meni za 1440p rezu ko stvorena!!

AUDIOFIL
6 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
jezdovec kaže...

 

 

Msi armor,on je na r1 tako da dolazi bez racuna ali mogu ja to u buducnosti rijesiti ako nesto pode po zlu. Cijena 3800kn

 Sve je tip top.

 Da mi treba, ova bi išla za 3500 pa bih kupio.

Eto, kome treba, isplati se.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
volegradele kaže...

,meni za 1440p rezu ko stvorena!!

Ali i dalje ostaje quad procesor, tebi nije od lošega loviti neki Ryzen sa šest jezgri za čim manje novaca ako se igraš na 60 Hz.

12 godina
offline
Re: [Prodaja] 1080ti msi gaming trix i aorus
Pomalo,proc mi je najmanja briga sad!!
AUDIOFIL
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice