[Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

poruka: 151
|
čitano: 19.620
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700
petarjukic kaže...
Ako je 1300kn nov, 900kn je dobra cijena, ~30% dolje.
A ti dreadmoore ne lupetaj

 Nemam sta lupetati ta je cijena znaci nema coolera i ti bi dao 900kn za procesor koji nema coolera.Nov kosta 1300 ja da ga kupujem u hrvatskoj dobijem ga za 1000Kn novog zapakovanog, dobro sam mu i rekao 800Kn max sto moze dobiti za njega ali kazem uvjek ima onih koji neznaju.

Sretno sa prodajom jest te i bilo tesko naci  https://www.njuskalo.hr/procesori/amd-ryzen-1700-oglas-29260819

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2019 13:16 (dreadmoore).
12 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

ryzen 2600 je slabiji procesor,

r7 1700 nov kosta 1399kn, a slabi stock cooler ionako ide po 40-50kn po oglasnicima.

i eto vidis kako lijepo povezujes stvari, a mislio si da ti one jednadzbe s dvije nepoznanice u srednjoj skoli nikada nece posluziti

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2019 14:46 (trpi).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700
trpi kaže...

ryzen 2600 je slabiji procesor,

 

 Pa ovisi za što ti treba procesor.

 Ryzen 1700 vs 2700

 Meni su i jedan i drugi ok. Ionako ih je potisnula nova Ryzen serija.

5 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

Ja niti ne znam zasto ga nisi odmah prodavao za 900 kuna, dok jos zen2 nije niti izasao van. Mozda ti je bolje odmah spustiti na 800 (eventualno nekoliko dana da pricekas) nego da opet cekas skoro 3 mjeseca i spustas na cijenu po kojoj ga nitko ne zeli. Ne bi bilo lose niti dati 14 dana barem osobne garancije, kada vec kazes da se ne kvare. Uglavnom, sretno.

11 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

ma moze samo sanjati tu cifru i nadati se, ovo dolje je bilo prije cca mjesec dana, možda malo jače

12 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

evo bas sanjam tih 100kn manje na koliko apelirate da stavim 

 

stvar je principa, ne dam ispod 900kn i to je to 

14 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700
trpi kaže...

evo bas sanjam tih 100kn manje na koliko apelirate da stavim 

 

stvar je principa, ne dam ispod 900kn i to je to 

 A bas mu je cijena kleknula a moje misljenje bolje ti je daj ga sad za 800Kn nego za mjesec dva neces ni to moci izvuci.

12 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

pogresno, porasla je u poslj mjesec dana

11 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

eeeeee wrong, mislim ono odakle ti ideja da će 3 generacije star ryzen podizati cijenu?  nije cijena porasla nego ih vise nema toliko dostupnih pošto su se rasprodali a 1xxx serije je u EOL-u pa su ostali samo ovi koji su nabavljeni po većoj nabavnoj cijeni, a i njih neće prodati dok ne naprave neku akciju i debelo srežu cijenu da ih se riješe sa skladišta jer tko će sa imalo razuma davati tolike pare za r7 1700 pokraj r7 2700 i 3700?

12 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

razlog je manje bitan jel zbog manje ili vece nabavne cijene rudarenja aliena ili neceg osmog - cijena je veca u odnosu na period prije mjesec-dva sto znaci da je cijena porasla odnosno ti si WRONG

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2019 17:06 (trpi).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

pa biseru jer razumijes da to u trgovinima stoji MJESECIMA po tim cijenama i nabavljeno je prije tko zna koliko vremena, r7 1700 se vise i ne proizvodi tako da cijena nikako ne moze rasti, razumijes ti jako dobro o čemu se ovdje piše samo se praviš blesav pošto pokušavaš uvaliti nekom taj odron bez coolera i gare.

Eto imaš u trgovinama još uvijek Gigabyie GTX1060 3Gb za 2.100kn, jel to znaci da ja sad svoju mogu prodat za 1.700kn? Jel bi ti za tih 2.100kn uzeo tu GTX1060 3Gb ili za iste pare GTX1660Ti 6GB? Ajde ne prdi više pls 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2019 17:18 (ibme74).
14 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700
A znaci nema garancije nista to netreba ni gledati po toj cijeni sto ti prodajes 650kn i budi sretan
10 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700
dreadmoore kaže...
A znaci nema garancije nista to netreba ni gledati po toj cijeni sto ti prodajes 650kn i budi sretan

 Ali ovo je zlatni primjerak, vjerovatno ide na 4.5ghz 1.3v 

11 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700
hahhaajaads kaže...

 Ali ovo je zlatni primjerak, vjerovatno ide na 4.5ghz 1.3v 

 

Bižuterija 

8 godina
online
[Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

Nije dobio ban. Prvo je zatražio ban, a nakon toga i brisanje accounta.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2019 17:51 (Vader).
5 godina
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

Na stranu to sto kod nas postoji samo jedan dostupan primjerak (prema nabavi, onaj u futuri). Pravo je pitanje tko bi dao cca 1400 kuna za 1700icu pored nesto skuplje i daleko bolje 3600ice.

Dobro, mozda postoji i neko takav . Tako da je samo formiranje cijene polovnog primjerka 1700ice (bez garancije i hladnjaka) prema novome potpuni promasaj za ceo fudbal, ali ajde...

16 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700
ibme74 kaže...

i ti si meni loš "tpri" i uopče mi se ne svidžaš ćovjeće 

 

na PC Ekspert si već dobio banana, kad planiraš ovdje?  

 Širiš neprovjerene tračeve.

11 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

Shame on me 

6 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700
trpi kaže...

evo bas sanjam tih 100kn manje na koliko apelirate da stavim 

 

stvar je principa, ne dam ispod 900kn i to je to 

trpi...

 

trpim s tobom te njihove nehumane atake...

ne daj se...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
7 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

900kn je ok cijena za taj procesor, pa ne imao 100 puta cooler. Tko uostalom kupi 8 jezgreni proc i koristi tvornicki hladnjak.. kupis jednom posteni hladnjak sa kitovima za montazu intel i amd i imas ga 10 godina. Ciganit se na hladnjaku, onda ne trebas ni kupiti  8 jezgreni proc.  El Coyote a gdje to 2600 dođe 1040kn.. gledas one drloge od ducana u kojima bi se usudio jedino neki kabel do 10kn kupiti.  I em sto je to 6 jezgreni proc. Evo imate par oglasa nize i3 8100 za 600kn. Ili ovaj za 900kn. No brain...

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 14:43 (Hostile).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700
Hostile kaže...

1.) 900kn je ok cijena za taj procesor, pa ne imao 100 puta cooler.

2.) Tko uostalom kupi 8 jezgreni proc i koristi tvornicki hladnjak..

3.) kupis jednom posteni hladnjak sa kitovima za montazu intel i amd i imas ga 10 godina. Ciganit se na hladnjaku, onda ne trebas ni kupiti  8 jezgreni proc. 

4.) El Coyote a gdje to 2600 dođe 1040kn.. gledas one drloge od ducana u kojima bi se usudio jedino neki kabel do 10kn kupiti.  I em sto je to 6 jezgreni proc

 

1.) Ljudi prodaju 1700 sa coolerom i pisanim jamstvom po 1.5-2+ godine za 1.000-1.100kn tako da je ovo sve samo ne "ok cijena"

2.) um ljudi koje ne zanima oc, ljudi koji uzimaju taj proc za posao gdje im treba puno jezgri/thredova (a takvih je najvise)... Wraith Spire (LED) koji dolazi sa r7 1700 uopce nije tako los cooler

3.) nije istina, eto ako si kupio cooler 2017 prije izlaska zena dns za njega moraš kupiti AM4 bracket kit za 90-100kn

4.) procesor je jedan od naj NEkvarljivije robe tao da ga i nije problem kupiti u drlog dućanu, ali nebitno ako neces gledati ni tih 1.040kn imas za 1.070 u Bits And Bytes te 1.090kn u Svijetu Medija

EDIT: nema veze sto je 6 jezgreni CPU, onima koji kupuju zagaming te dodatne 2 jezgre apsolutno nista ne donse + 2xxx serija ima jaci IPC pa ce imati jos bolje rezultate u gamingu, znaci ostaju mu samo kupci koji gledaju 8c/16t cpu za rad a takvih nema puno, još kad mu vide cijenu takvih nema uopće 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 14:43 (ibme74).
7 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700
ibme74 kaže...
Hostile kaže...

1.) 900kn je ok cijena za taj procesor, pa ne imao 100 puta cooler.

2.) Tko uostalom kupi 8 jezgreni proc i koristi tvornicki hladnjak..

3.) kupis jednom posteni hladnjak sa kitovima za montazu intel i amd i imas ga 10 godina. Ciganit se na hladnjaku, onda ne trebas ni kupiti  8 jezgreni proc. 

4.) El Coyote a gdje to 2600 dođe 1040kn.. gledas one drloge od ducana u kojima bi se usudio jedino neki kabel do 10kn kupiti.  I em sto je to 6 jezgreni proc

 

1.) Ljudi prodaju 1700 sa coolerom i pisanim jamstvom po 1.5-2+ godine za 1.000-1.100kn tako da je ovo sve samo ne "ok cijena"

2.) um ljudi koje ne zanima oc, ljudi koji uzimaju taj proc za posao gdje im treba puno jezgri/thredova (a takvih je najvise)... Wraith Spire (LED) koji dolazi sa r7 1700 uopce nije tako los cooler

3.) nije istina, eto ako si kupio cooler 2017 prije izlaska zena dns za njega moraš kupiti AM4 bracket kit za 90-100kn

4.) procesor je jedan od naj NEkvarljivije robe tao da ga i nije problem kupiti u drlog dućanu, ali nebitno ako neces gledati ni tih 1.040kn imas za 1.070 u Bits And Bytes te 1.090kn u Svijetu Medija

EDIT: nema veze sto je 6 jezgreni CPU, onima koji kupuju zagaming te dodatne 2 jezgre apsolutno nista ne donse + 2xxx serija ima jaci IPC pa ce imati jos bolje rezultate u gamingu, znaci ostaju mu samo kupci koji gledaju 8c/16t cpu za rad a takvih nema puno, još kad mu vide cijenu takvih nema uopće 

 Prvo se pozoves na valjda dvojicu u pola godine- godinu dana koji su ga sa garancijom i kulerom prodavali za toliko. Pa onda kad je u pitanju ducan garancija nije bitna jer se proc ne kvari. Bit ce da je garancija bitna kad je u pitanju spustanje cijene. Da, nemres coolere kupljene prije 2 godine staviti. Ali sad kad je izasao am4 socket, sigurno ce novo kupljen kuler igrad 10+ godina. Stoga ako se klosarit za 200kn na nesto sto ti moze trajati iducih cenera godina.. jebiga suvisno je onda ista reci. Svi bi mi strojeve za biber kuna, ali ne ide

11 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

Ma koju dvojicu, bila ih je hrpetina pred izlazak zen3 i to su cijene na pazi sad - njuskalu - gdje svi nabijaju cijene, po pc ekspet su r5 2600 isli cak za 600-650kn, 1600 ista stvar, nedavno je na pc ekspertu drug brko za 1.000kn prodao 2 mjeseca star r5 2600X + Wraith Stealth cooler sa jamstvom, trenutno ima jedan aktivan oglas na trznici r5 2600 sa coolerom i 2.5 god jamstva za 950kn... stvar je što se to rasprodaje i ide jer zen2 rusi cijenu svemu a 1xxx serije jes ada u EOL-u.

Nisam ja rekao da garancija nije bitna nego kazem da za takve stvar i nije toliki bed kupiti, CPU, RAM, kuciste takve stvari mozes kupiti u extreme digital ako je cijean OSJETNO jeftinija nego drugdje, u ovom slucaju nije, za 30kn vise kupis kod nas tako da je posve nebidno u raspravi.

A ti imas neku kristalnu kuglu pa u njoj vidis i znas da ce am4 socket biti 10+ godina? 

Nije uopce poanta u klosarnju, poanta je da on trazi onoliko za koliko drugi daju sa coolerom i garancijom makar taj cooler bio najveci drek (a cooler od 1700 to nikako nije)

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 15:06 (ibme74).
7 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700
ibme74 kaže...

Ma koju dvojicu, bila ih je hrpetina pred izlazak zen3 i to su cijene na pazi sad - njuskalu - gdje svi nabijaju cijene, po pc ekspet su r5 2600 isli cak za 600-650kn, 1600 ista stvar, nedavno je na pc ekspertu drug brko za 1.000kn prodao 2 mjeseca star r5 2600X + Wraith Stealth cooler sa jamstvom, trenutno ima jedan aktivan oglas na trznici r5 2600 sa coolerom i 2.5 god jamstva za 950kn... stvar je što se to rasprodaje i ide jer zen2 rusi cijenu svemu a 1xxx serije jes ada u EOL-u.

Nisam ja rekao da garancija nije bitna nego kazem da za takve stvar i nije toliki bed kupiti, CPU, RAM, kuciste takve stvari mozes kupiti u extreme digital ako je cijean OSJETNO jeftinija nego drugdje, u ovom slucaju nije, za 30kn vise kupis kod nas tako da je posve nebidno u raspravi.

A ti imas neku kristalnu kuglu pa u njoj vidis i znas da ce am4 socket biti 10+ godina? 

Nije uopce poanta u klosarnju, poanta je da on trazi onoliko za koliko drugi daju sa coolerom i garancijom makar taj cooler bio najveci drek (a cooler od 1700 to nikako nije)

 Ne razumijem zašto se ljudi stalno pozivaju na pc ekspert tržnicu kada velika većina ljudi nema niti pristup tome?

7 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

A bas... pa to sam mu napisao da su mu referenca par njih sta je tu po forumima prodalo svoje proceve. To je kao kad se vegan krene pozivat na 2 sportasa u svijetu sto su vegani pa su sportasi. A na stranu sto je ostalih 100 milijuna vegana rahiticno i izgledaju kao da ce se srusiti, skupa sa ovim koji to objasnjava. Kupuj stari moj sta hoces ili cekaj te sa foruma da ulete kroz pola godine. 900kn je i dalje prihvatljiva cijena za taj proc. Nije idealna (mada da se tebe pita i 600kn bi bilo vjerojatno puno) ali ulazi u okvire prihvatljivog. 

6 godina
protjeran
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

iznajmljujem nick s tri preporuke za trgovinu na Pc Ekspert tržnici...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2019 12:50 (Anđeo bez falinge).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700
Anđeo bez falinge kaže...

iznajmljujem nick s tri preporuke za trgovinu na Pc Ekspert tržnici...

 

ma ne treba ti to, imaš ovdje ultra super ryzen 1700 bez gare i hladnjaka (ali je 24 karatni zlatni procesor) za 950kn, kupiš i miran si 10 godina, hebeš tržnicu ionako tamo samo dvoje-troje prodaju po nekim niskim cijenama 

12 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] AMD Ryzen 7 1700

PRODANO

10 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700
trpi kaže...

PRODANO

(Nebitno za koliko si ga prodao) Riješio si nas muke! Hvala!

Sad može napokon i taj dugo očekivani lock :)

Svijet je zanimljiv onoliko koliko smo mi radoznali !!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2019 16:26 (CPU).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] AMD Ryzen 7 1700
CPU kaže...

Sad može napokon i taj dugo očekivani lock :)

 

A šteta, baš je bila simpatična tema 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice