[Prodaja] Aourus x470 Gaming Ultra, 2200g,

poruka: 2
|
čitano: 666
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Prodaja] Aourus x470 Gaming Ultra, 2200g, AOC 32"

Aourus x470 Gaming Ultra 950kn

R3 2200g 650kn

AOC Q3279VWFD8

Moguča prodaja s ramom, napajanjem i kučištem po dogovoru

Staro oko 3 mjeseca,garancija u Links

 

Prodan monitor, mbo, cpu, ram

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 11:12 (suedamA obmaR).
12 godina
offline
[Prodaja] Aourus x470 Gaming Ultra, 2200g,

Može i razne kombinacije npr. ako netko želi prijeći na AM4 platformu a da nije neka liša mbo s starijim realtek audiom i networkom, ova ima ALC1220 i Intel GbE,SLI i Crossfire podršku i hrpu konektora za fanove, pumpu i rgb rasvjetu.

Napajanje Antec 650w s DBB ventom i japanskim kondezatorima s 4 PCIe konektora za SLI i crossfire i case s 5 rgb ventilatora i dvije rgb zone, tj. ima 2 kontrolera odvojeno 1 za prednja 3 fana i drugi za zadnja 2 i magnetni led strip.

Može i bez procesora i memorije ako želite svoj ali ovaj je mene služija odlično s RX 580, a integrirana Vega 8 je za privremeno riješenje za mene bila iznenađenje pogotovo kad se overclocka i super stvar za imati ako igrate sezonski.

Ako imate neku slabiju konfu tipa stariji i3 ili noviji pentium, ili neka AM3 ili FM2 platforma koje se žellite riješiti, može zamjena i nadoplata. Case i napajanje bi najradije ostavija sebi jer izgleda predobro ali ako imate nešto da nije neko ruglo može zamjena.

Monitor je AOC 32" 1440p 75 Hz Freesync, ako nekom treba audio Behringer interface za gitaru i mikrofon i pojačalo za slušalice možemo i to iskombinirati.

Meni treba nešto za youtube i WOT i lova.

 

Djelovi su oko 4 mjeseca stari i imaju garanciju u linksu.

 

Slike

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2019 22:14 (suedamA obmaR).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice