[Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G

poruka: 27
|
čitano: 2.470
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
[Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G

Prodajem jednu Asus Strix 1070 8GB. Kupljena u Computeruniverseu, garancija do 25.12.2019. Realizacija u slučaju reklamacije dvostruko-trostruko brža nego preko naših trgovina p mom iskustvu s 2-3 komponente.

Grafa je u originalnom pakovanju.

Grafu je moguće isprobati kod mene u Splitu. Kontaktirati iza 15:00.

Cijena: 2000 kn

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 14:08 (LogicusMPS).
12 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G

Lođikuse davno je voz prosao kad su se 1070-tke prodavale za tu cijenulp

Intel Core™ i7 Forever
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
Stjepanj kaže...

Lođikuse davno je voz prosao kad su se 1070-tke prodavale za tu cijenulp

 Nije bogami baš davno al ajd :) Nek se i ne proda, ebeme se :)

Daj mi link neke jeftinije Strixice 1070 kod nas s garancijom, nisam upućen u cijene.

Ako se proda, proda, ako ne ostaje u kompu i GG.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2019 23:21 (LogicusMPS).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
LogicusMPS kaže...
Daj mi link neke jeftinije Strixice 1070 kod nas s garancijom, nisam upućen u cijene.

Nitko tebi nije kriv što si kupio valjda naprecjenjenijega proizvođača.

 

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-gtx-1070-gaming-g1-oglas-27593105

 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
Valentin17 kaže...
LogicusMPS kaže...
Daj mi link neke jeftinije Strixice 1070 kod nas s garancijom, nisam upućen u cijene.

Nitko tebi nije kriv što si kupio valjda naprecjenjenijega proizvođača.

 

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-gtx-1070-gaming-g1-oglas-27593105

 

 

Sada meni nije jasno kakve točno veze ima ova linkana gigabyte sa asus strix?

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 7:58 (maXonja).
12 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G

Za 2100 tesko da ce otici, al za 1900-2000 ide bez problema, jer taj se model popisa po ovakvim gigama i slicnima. 

 

Ne razumijem ove sta imaju neku neobjasnjivo glupu logiku da bi svi polovni modeli neke kartice trebali jednako kostati. Isto kako ljudi biraju nove kartice i daju vise novaca za odredene modele tako ce i dati nesto novaca vise za takav rabljeni model, a neki modeli kao ova strix i vrijede tih dodatnih ~200kn vise od konkurencije kad pricamo o polovnim karticama.

 

Eto primjerice ja u zadnje vrijeme skicam polovne gtx 1080 ti i ne pada mi na pamet uzimati ovakve gige i slicne losije modele, a za bolji model (koji mi se i vizualno svida) bih bez problema dao i koju stoticu vise. Cisto sumnjam da sam jedini koji tako razmislja tako da ce i on sigurno naci kupca koji ce za top model kao njegov dati nesto vise novaca.

7 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G

eno ima drugi oglas kod trpija, top model i jedan od novokomponovanih top prodavača  za dosta nižu cijenu, na bug oglasniku ima za svakog ponešto 

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
lav1000 kaže...

eno ima drugi oglas kod trpija, top model i jedan od novokomponovanih top prodavača  za dosta nižu cijenu, na bug oglasniku ima za svakog ponešto 

 

Da trpi-eva ima garanciju već bi davno otišla i za veći iznos

 

Drugo je to što čungalungaši kupuju socijalne i najlošije verzije kartica jer nisu sposobni da zarade za nešto bolje pa se tješe kako imaju dobre kartice i u njihovim očima vrijede isto kao i top modeli koji koštaju inače 20-30-40% više

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
maXonja kaže...
lav1000 kaže...

eno ima drugi oglas kod trpija, top model i jedan od novokomponovanih top prodavača  za dosta nižu cijenu, na bug oglasniku ima za svakog ponešto 

 

Da trpi-eva ima garanciju već bi davno otišla i za veći iznos

 

Drugo je to što čungalungaši kupuju socijalne i najlošije verzije kartica jer nisu sposobni da zarade za nešto bolje pa se tješe kako imaju dobre kartice i u njihovim očima vrijede isto kao i top modeli koji koštaju inače 20-30-40% više

 Zato mi svi "socijalci" trebamo biti sretni, zbog tebe, što ti je dragi Bog dao novaca da kupuješ kartice od 12000 kn da igraš LoL , sa svom svojom mudrošću svjetskom koju dijeliš sa svima nama, a ne znaš da ti je bolje začepiti nego podcjenjivati i vrijeđati ljude slabijeg imovinskog stanja. Ti si očito neki tatin sin , bez žene i djece bez obveza u životu, kojem je doseg "zduplirati novce u klađi " pa pisati notorne gluposti po forumu.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
maXonja kaže...
lav1000 kaže...

eno ima drugi oglas kod trpija, top model i jedan od novokomponovanih top prodavača  za dosta nižu cijenu, na bug oglasniku ima za svakog ponešto 

 

Da trpi-eva ima garanciju već bi davno otišla i za veći iznos

 

Drugo je to što čungalungaši kupuju socijalne i najlošije verzije kartica jer nisu sposobni da zarade za nešto bolje pa se tješe kako imaju dobre kartice i u njihovim očima vrijede isto kao i top modeli koji koštaju inače 20-30-40% više

 Joj da oprosti, strix daje 0.5fpsa vise u igrama, isto tako g1 ima 3-4 stupnja vece temperature pri skoro istim brojem okretaja ventilatora... sigurno vrijedi 300kn vise 

ak hoce top model, https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/geforce-gtx-1070-8gb-gaming-x-oglas-26748842 ... hladnija, tisa od gornje strixice :)

12 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G

Stigao nam i magistar logike i novopeceni clan VA mrljavaca. Nekad je stvar u nijansama (nekad i malo vise) po pitanju temp i buke, nekad u dodacima tipa RGB (najbolji primjer su RGB  rami koji se prodaju po ~200kn vise od onih jednakih performansi sto ne svijetle), nekad u samoj estetici itd. Poanta je da ce ljudi za nijanse izdvojiti malo vise i kupci ce se naci. A sto se tice te gaming x na istim dB nije nista hladnija od strix. 

8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
maXonja kaže...
lav1000 kaže...

eno ima drugi oglas kod trpija, top model i jedan od novokomponovanih top prodavača  za dosta nižu cijenu, na bug oglasniku ima za svakog ponešto 

 

Da trpi-eva ima garanciju već bi davno otišla i za veći iznos

 

Drugo je to što čungalungaši kupuju socijalne i najlošije verzije kartica jer nisu sposobni da zarade za nešto bolje pa se tješe kako imaju dobre kartice i u njihovim očima vrijede isto kao i top modeli koji koštaju inače 20-30-40% više

 Ti stvarno mislis da ljudi svoju sposobnost zarade prezentiraju kupnjom grafickih kartica, ako to mislis žao mi te i necu vise misli trosit na tebe, no imaj na umu da jedan od tih s kojima se sprdaš skine sat i cipele, proda ih i za tu lovu kupi zgradu u kojoj živis u suterenskom stanu, a tebe i tvoju konfu dobije na poklon i deportira te toliko brzo da ti ni pernar ne stigne pomoć ...

8 godina
offline
[Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G

Ljudi, što se uopće opterećivate, čovjek je rekao da ne misli prodati. 

 

Više je stvari koje odbijaju ljude od kupnje u ovom slučaju.

 

- cijena, jer ima dosta jeftinijih dobrih polovnih kartica s garancijom

- druga je to što je kupljeno vani, a ljudi generalno baš i ne volje to

- ako kartica rikne slanje registriranom dostavom je 200 kn. Slanje kod nas na reklamaciju je 35 kn, skoro đaba ako mu je dućan gdje je kupio u gradu, a nekome i đaba, ako mu je dućan u kvartu npr.

- nova Zotac GTX 1070 AMP! Extreme je 319€ vani i registracijom na Zotac stranici produžuješ free garanciju na 5 godina

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
Glavas_ZG kaže...
maXonja kaže...
lav1000 kaže...

eno ima drugi oglas kod trpija, top model i jedan od novokomponovanih top prodavača  za dosta nižu cijenu, na bug oglasniku ima za svakog ponešto 

 

Da trpi-eva ima garanciju već bi davno otišla i za veći iznos

 

Drugo je to što čungalungaši kupuju socijalne i najlošije verzije kartica jer nisu sposobni da zarade za nešto bolje pa se tješe kako imaju dobre kartice i u njihovim očima vrijede isto kao i top modeli koji koštaju inače 20-30-40% više

 Ti stvarno mislis da ljudi svoju sposobnost zarade prezentiraju kupnjom grafickih kartica, ako to mislis žao mi te i necu vise misli trosit na tebe, no imaj na umu da jedan od tih s kojima se sprdaš skine sat i cipele, proda ih i za tu lovu kupi zgradu u kojoj živis u suterenskom stanu, a tebe i tvoju konfu dobije na poklon i deportira te toliko brzo da ti ni pernar ne stigne pomoć ...

 

Tko se sprda sa kime? Živo me zaboli ona stvar tko što prezentira i kupuje, isto tako me živo zaboli ona stvar tko ima koliko novaca i na što ih troši. Ako ja hoću platit ću grafičku karticu 6-7-8000kn ako mogu, isto tako netko drugi će kupiti fotoaparat ili bicikl za 20.000kn

Ja samo pokušavam zatupljenim likovima utuviti u glavu da nemogu na temelju niskobudžetnih modela nekoga uvjeravati da nešto dosta bolje vrijedi isto kao i taj žnj model

 

Prosipaš tu pamet, a u drugoj temi opravdavaš cijenu GTX960 koju prodaješ za 500kn nekakvim nebulozama

Nemojte srat ljudima po temama i sve će biti ok

 

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
Glavas_ZG kaže...
maXonja kaže...
lav1000 kaže...

eno ima drugi oglas kod trpija, top model i jedan od novokomponovanih top prodavača  za dosta nižu cijenu, na bug oglasniku ima za svakog ponešto 

 

Da trpi-eva ima garanciju već bi davno otišla i za veći iznos

 

Drugo je to što čungalungaši kupuju socijalne i najlošije verzije kartica jer nisu sposobni da zarade za nešto bolje pa se tješe kako imaju dobre kartice i u njihovim očima vrijede isto kao i top modeli koji koštaju inače 20-30-40% više

 Ti stvarno mislis da ljudi svoju sposobnost zarade prezentiraju kupnjom grafickih kartica, ako to mislis žao mi te i necu vise misli trosit na tebe, no imaj na umu da jedan od tih s kojima se sprdaš skine sat i cipele, proda ih i za tu lovu kupi zgradu u kojoj živis u suterenskom stanu, a tebe i tvoju konfu dobije na poklon i deportira te toliko brzo da ti ni pernar ne stigne pomoć ...

 koji auto vozi?

8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
maXonja kaže...

 

Prosipaš tu pamet, a u drugoj temi opravdavaš cijenu GTX960 koju prodaješ za 500kn nekakvim nebulozama

Nemojte srat ljudima po temama i sve će biti ok

 

 

Šta tebe boli briga kome ja šta pišem,

 

 

btw nisi u pravu !

 

ovo o čemu vi pricate je primjenjivo na nove kartice premium segmenta, tu se uzima u obzir prestiž, svaki decibel, svaki celzius, svaki okretaj ventilatora, izgled bla bla, i to ima ciljanu skupinu kupaca koji to i plaćaju, al to nije ovdje slucaj, ovdje se radi o rabljenoj kartici i klijentela koja ovo gleda je drugačija tako da je ovdje g1 giga konkurencija htjeli mi to priznat ili ne, osobito ako ima garamciju , jer za rabljene komponente garancija igra vise ulogu u odnosnu na druge karakteriatike komparirajuci ju sa novom karticom, jer se za novu podrazumjeva da ima garanciju jel ... onaj tko gleda rabljenu 1070 želi best buy i sigurnu kupnju a ne rgb osvjetljenje, 1 frame vise i celzuis manje i da to plati 300-500kn kad za tu lovu moze uzet dodatni ssd ili dodat na to jos nesto i kupit novu 1660ti karticu ...

 

trpi kaže...

 koji auto vozi?

 Linija prečko borongaj (17)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 14:10 (Glavas_ZG).
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
Glavas_ZG kaže...
maXonja kaže...
Glavas_ZG kaže...
maXonja kaže...
lav1000 kaže...

eno ima drugi oglas kod trpija, top model i jedan od novokomponovanih top prodavača  za dosta nižu cijenu, na bug oglasniku ima za svakog ponešto 

 

Da trpi-eva ima garanciju već bi davno otišla i za veći iznos

 

Drugo je to što čungalungaši kupuju socijalne i najlošije verzije kartica jer nisu sposobni da zarade za nešto bolje pa se tješe kako imaju dobre kartice i u njihovim očima vrijede isto kao i top modeli koji koštaju inače 20-30-40% više

 Ti stvarno mislis da ljudi svoju sposobnost zarade prezentiraju kupnjom grafickih kartica, ako to mislis žao mi te i necu vise misli trosit na tebe, no imaj na umu da jedan od tih s kojima se sprdaš skine sat i cipele, proda ih i za tu lovu kupi zgradu u kojoj živis u suterenskom stanu, a tebe i tvoju konfu dobije na poklon i deportira te toliko brzo da ti ni pernar ne stigne pomoć ...

 

Tko se sprda sa kime? Živo me zaboli ona stvar tko što prezentira i kupuje, isto tako me živo zaboli ona stvar tko ima koliko novaca i na što ih troši. Ako ja hoću platit ću grafičku karticu 6-7-8000kn ako mogu, isto tako netko drugi će kupiti fotoaparat ili bicikl za 20.000kn

Ja samo pokušavam zatupljenim likovima utuviti u glavu da nemogu na temelju niskobudžetnih modela nekoga uvjeravati da nešto dosta bolje vrijedi isto kao i taj žnj model

 

Prosipaš tu pamet, a u drugoj temi opravdavaš cijenu GTX960 koju prodaješ za 500kn nekakvim nebulozama

Nemojte srat ljudima po temama i sve će biti ok

 

 

Šta tebe boli briga kome ja šta pišem,

 

 

btw nisi u pravu !

 

ovo o čemu vi pricate je primjenjivo na nove kartice premium segmenta, tu se uzima u obzir prestiž, svaki decibel, svaki celzius, svaki okretaj ventilatora, izgled bla bla, i to ima ciljanu skupinu kupaca koji to i plaćaju, al to nije ovdje slucaj, ovdje se radi o rabljenoj kartici i klijentela koja ovo gleda je drugačija tako da je ovdje g1 giga konkurencija htjeli mi to priznat ili ne, osobito ako ima garamciju , jer za rabljene komponente garancija igra vise ulogu u odnosnu na druge karakteriatike komparirajuci ju sa novom karticom, jer se za novu podrazumjeva da ima garanciju jel ...

 

Ti nisi u pravu

Imao sam Gigabyte Gaming 1070 i izbacio je nakon 2 dana iz kućišta te zamijenio sa MSI GamingX 1070 koja je osjetno tiša bila i manje se grijala te se mogla i više overclockat

Konkretno baš za 1070 kartice, a odnosi se i na ostalo, ja ću rađe dati i 300-400kn više i uzeti MSI GamingX nego Gigabyte Gaming i neću očekivati od nekoga da mi proda MSI GamingX ili Asus Strix po cijeni nekog najjeftinijeg žblj Palita, Inno3D itd.

8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G

Ne, nego ti nisi u pravu.

8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G

Ako stoji ovo sto veliš, brzo će ju prodat (pa ćemo vidjet jel...)

7 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G

ja bi srednju sa prve slike, može za 2200 

12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
Glavas_ZG kaže...

 

 

btw nisi u pravu !

 

ovo o čemu vi pricate je primjenjivo na nove kartice premium segmenta, tu se uzima u obzir prestiž, svaki decibel, svaki celzius, svaki okretaj ventilatora, izgled bla bla, i to ima ciljanu skupinu kupaca koji to i plaćaju, al to nije ovdje slucaj, ovdje se radi o rabljenoj kartici i klijentela koja ovo gleda je drugačija tako da je ovdje g1 giga konkurencija htjeli mi to priznat ili ne, osobito ako ima garamciju , jer za rabljene komponente garancija igra vise ulogu u odnosnu na druge karakteriatike komparirajuci ju sa novom karticom, jer se za novu podrazumjeva da ima garanciju jel ... onaj tko gleda rabljenu 1070 želi best buy i sigurnu kupnju a ne rgb osvjetljenje, 1 frame vise i celzuis manje i da to plati 300-500kn kad za tu lovu moze uzet dodatni ssd ili dodat na to jos nesto i kupit novu 1660ti karticu ...

 

 

 Ovo boldano je cisto subjektivno misljenje. Ovdje se moze povuci paralela sa kupnjom auta, puno ljudi kupuje polovno, ali to ne znaci da ne traze dodatnu opemu. Ako zele takve dodatke to ce dodatno i platiti jer nitko ti nece prodati full opremljen auto po istoj cijeni kao i ovaj kojem je dodatna oprema volan...

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G

Jebate al ste se raspisali :D Za nevirovat.

Stavia san početnu 2100, 2000 je najniža, eto. Ko oće nek uzme, ko neće nemora, čemu filozofija. Meni je nije o glavu prodat, ako se proda dobro, ako se ne proda opet dobro, poklonit ću je rođaku umjesto GTX 680. Prodajem je jer više ništa ni ne igram osim CS GO za šta mi je previše i 660 a kamoli 670.

Ko oće nek uzima bez garancije G1, FE, GamingX-eve i ostalo, jebe me se, njegova lova njegov izbor.

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
Valentin17 kaže...
LogicusMPS kaže...
Daj mi link neke jeftinije Strixice 1070 kod nas s garancijom, nisam upućen u cijene.

Nitko tebi nije kriv što si kupio valjda naprecjenjenijega proizvođača.

 

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-gtx-1070-gaming-g1-oglas-27593105

 

 Naravno da nije. Nije mi nitko ni kriv ako je ne prodam, nit me briga oću li je prodat, kažem, ako je ne prodam, poklonit ću je.

Veća je razlika bila novog G1 od novog Strixa u vrijeme kad su izašle nego sad na prodaji polovnog.

Jel to znači da sve polovne kartice isto koštaju? Strix, G1, FE, Zotac... Bez obzira na razliku u cijeni u startu, sve dođe na isto ko i recimo polovni Ducati Panigale 1299 i GSX-R 1000, neznam, glup sam :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 19:41 (LogicusMPS).
7 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G

ovo su pagani zonde među 1070-kama 

 

https://www.3dmark.com/3dm/22390057

deru becheve ko velike, 2000 tražena cijena, kome je puno ima fini primjerak inno3d za 1600 sa ovjerenim certifikatom o podrijetlu 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 15:24 (lav1000).
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
lav1000 kaže...

ovo su pagani zonde među 1070-kama 

 

https://www.3dmark.com/3dm/22390057

deru becheve ko velike, 2000 tražena cijena, kome je puno ima fini primjerak inno3d za 1600 sa ovjerenim certifikatom o podrijetlu 

 To je moj skor stari :) Mada nisam cijedia do kraja, ni proc ni grafe tada, ide to još


7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G
LogicusMPS kaže...
lav1000 kaže...

ovo su pagani zonde među 1070-kama 

 

https://www.3dmark.com/3dm/22390057

deru becheve ko velike, 2000 tražena cijena, kome je puno ima fini primjerak inno3d za 1600 sa ovjerenim certifikatom o podrijetlu 

 To je moj skor stari :) Mada nisam cijedia do kraja, ni proc ni grafe tada, ide to još


 Pa znam da je tvoj to sam i iskopao na 3d mark temi....sjecam se da si ti njih redovno razgibavao u benchevima nisam mogao naci negdje si poderao 1080ti sa njih dvije u tandemu

14 godina
offline
[Prodaja] Asus Strix GTX 1070 8G

Prodano. Lock

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice