[Prodaja] GTX 1080 Ti i VR headset

poruka: 5
|
čitano: 1.024
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
[Prodaja] GTX 1080 Ti i VR headset

Prodajem Asus Strix GTX 1080 Ti. U upotrebi od rane 2018-te. Nema garanciju. Kupljena bez garancije iz Njemačke. Korištena za gaming. Trenutno u upotrebi. Može se testirati koliko god želite. Dolazi sa Original ambalažom.

3200kn fiksno.

 

Također prodajem Lenovo explorer VR headset. Kupljen novi sa Amazon US direktno od Lenova u Studenom 2018. Vrlo malo korišten. Prodajem jer mi očito ne treba bez grafe.

2300kn fiksno.

 

Ako netko kupi grafu i headset zajedno, onda je cijena 5000kn. Što mislim da je vrlo dobra ponuda. Plaćanje isključivo u Kunama. Ne zanimaju me zamjene za ništa. Treba mi keš zbog odlaska iz Shitmekistana.

 

GRAFIČKA PRODANA. VR headset spuštena cijena na 1900kn.

Twitch-WTFrack
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 17:38 (DuxCro).
6 godina
protjeran
offline
[Prodaja] GTX 1080 Ti i VR headset

previše novaca za grafičku koja je tko zna okle.

što se tiče tvoga odlaska imaš odgovor...

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] GTX 1080 Ti i VR headset
DuxCro kaže...

Prodajem Asus Strix GTX 1080 Ti. U upotrebi od rane 2018-te. Nema garanciju. Kupljena bez garancije iz Njemačke. Korištena za gaming. Trenutno u upotrebi. Može se testirati koliko god želite. Dolazi sa Original ambalažom.

3200kn fiksno.

 

Također prodajem Lenovo explorer VR headset. Kupljen novi sa Amazon US direktno od Lenova u Studenom 2018. Vrlo malo korišten. Prodajem jer mi očito ne treba bez grafe.

2300kn fiksno.

 

Ako netko kupi grafu i headset zajedno, onda je cijena 5000kn. Što mislim da je vrlo dobra ponuda. Plaćanje isključivo u Kunama. Ne zanimaju me zamjene za ništa. Treba mi keš zbog odlaska iz Shitmekistana.

 uzmi pare i bjež

8 godina
offline
[Prodaja] GTX 1080 Ti i VR headset

Nažalost moram zaključati temu zbog previše pacijenata na forumu. Upiti na PM.

Twitch-WTFrack
8 godina
offline
[Prodaja] GTX 1080 Ti i VR headset

Prodano na njuškalu za 3200kn

 

Ostao VR headset. Cijena spuštena na 1900kn.

Twitch-WTFrack
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 17:37 (DuxCro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice