[Prodaja] Logitech G402

poruka: 11
|
čitano: 1.255
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Prodaja Logitech G402

Prodajem navedeni miš, nov original zapakiran, nekorišten sa garancijom do 24.04.2021.(dobiven kao zamjenski za reklamirani artikl u Hg spot špansko) račun i potvrdu o riješenoj reklamaciji naravno dajem kupcu.
Dostava na moj trošak po prethodnoj uplati isti dan stavljam na HP express. Zg dostavljam kupcu gdje treba. 

Oglas je iz Usluge, javit se na 099 396 3670.

 

Edit: 300kn je cijena

 

PS: ako kupite ovaj miš postat ćete pravi APEX, PUBG, Frontnite, Dota mag, KD će Vam porast nekoliko puta, da dobro ste pročitali, nekoliko puta, miš za Gaming je bolji od Viagre, bolji od Michala Jordana, Jacksona i Schumahera zajedno, ovaj model je proizveden u centrali Logitecha isključivo za BUG Tržnicu, za što se uz miš dobiva i potvrda (usmena). Ovaj miš će za Vas učinit toliko mnogo da ćete ga nakon 1. dana smatrat djelom obitelji. Posebno je balansiran za što ugodnije i brže pregledavanje stranica sa xxx sadržajem, no ako kupite ovaj miš nećete imat potrebu ići na xxx stranice jer uz miš ide majca sa slikom miša koju ako budete nosili doslovno svi komadi u gradu će se zaljepit na Vas, da dobro ste pročitali, baš svi komadi, tako da Vam savjetujem da ne prilazite staračkim domovima. Miš također ima pojačan kabel za hard core gaming, također će Vam dobro doći ako imate u planu počinit suicid jer će sa lakoćom izdržati vašu težinu dok se gušite (ps. osobe koje su teže od 80kg molim počinit suicid na drugi način). Također prednost ovog miša je u tome što će vam ga osobno dostavit kolega Ajar iako ga on ne prodaje, da dobro ste pročitali, ako kupite ovaj fucking miš imat ćete priliku upoznat legendu foruma i poslušati njegove ironične, frustrirajuće i više smislene komentare pri isporuci. To Vam je gotovo neprocjenjivo. Dodatno, ako miš kupuje netko u slavoniji uz miš ide kila brašna iz karitasa i pašteta iz Kerum marketa. Molim da se na oglas ne javlja ekipa koja se ne zna kurčit sa onim što su kupili, obzirom na posebnost miša obaveza kupca je da ga stavi u Slike vašeg hardwarea.

Hvala na čitanju i ugodan dan.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 9:39 (Glavas_ZG).
12 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Logitech G402

A jbte Glavašu toliko teksta a niđe cijenelp

Intel Core™ i7 Forever
6 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Logitech G402

Zaboravio si cijenu ali lav1000 je na PCEkspert forumu oglasio 300kn. Ajd s dostavom to je ok. I taj miš je meni odličan, koristim ga godinama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 9:16 (Paolo Maldini).
8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Logitech G402
Stjepanj kaže...

A jbte Glavašu toliko teksta a niđe cijenelp

Paolo Maldini kaže...

Zaboravio si cijenu ali lav1000 je na PCEkspert forumu oglasio 300kn. Ajd s dostavom to je ok. I taj miš je meni odličan, koristim ga godinama.

Ovaj miš je neprocjenjiv, jel ne vidite da ćete Ajara upoznat.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Prodaja Logitech G402
Glavas_ZG kaže...
Hvala na čitanju i ugodan dan.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 10:22 (Valentin17).
12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Logitech G402

Pored g502 za 80 kn vise taj za 300 kn ce se prodavat malo duze vremena...

 

https://www.hgshop.hr/mis-logitech-g502-proteus-spectrum-rgb-gaming-opticki-zicni-usb-crni/proizvod/210569

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Logitech G402

Za tebe je cijena 7000kn

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Logitech G402
Glavas_ZG kaže...

Za tebe je cijena 7000kn

 Hvala, ne bi ga uzeo ni da mi ga poklanjas...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
8 godina
online
[Prodaja] Logitech G402

Novi, zapakirani, nekorišteni G603 s garancijom sam jedva prodao za 350 kn, a bio je oko 500 u dućanu kao i sad. Za ovo znači 250 max.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 12:34 (Vader).
5 godina
offline
[Prodaja] Logitech G402

E moj čoek na popustu su bili za te novce, sad u instara 379 kn. Ako ti neko da toliko novaca umijesto da kupi novi za 80 kunića više, po mom mišljenju je totalna budala. Imam ja isti i super je, ali osbno fali malo ergonomije.

 

Probao sam i rival 110 koji je jeftiniji, osobno mi više paše. Sve od ruke do ruke.

Gencohlu
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Prodaja Logitech G402
Glavas_ZG kaže...

 Molim da se na oglas ne javlja ekipa koja se ne zna kurčit sa onim što su kupili, obzirom na posebnost miša obaveza kupca je da ga stavi u Slike vašeg hardwarea.

Hvala na čitanju i ugodan dan.

 

  ovo je top!

 

Ona tema mi nikad nece bit jasna.

Origin_Steam: hrka11
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice