[Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO

poruka: 16
|
čitano: 2.133
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO

Prodajem novu zapakiranu 8GB MSI Radeon RX Vega 56 AIR BOOST 8G OC grafičku karticu.

- račun i garancija (mindfactory.de)

- Novi Zagreb od 22.02. moguća primipredaja

- cijena 2300kn ili 310€

 

u cijenu ulaze steam keyevi za 3 igrice: Resident Evil™ 2, Devil May Cry™ 5, Tom Clancy’s The Division® 2

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 12:34 (Rasho).
9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO

Da i ja uzmem dvije? Samo se meni ne ide do zg. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO
Kolacic kaže...

Da i ja uzmem dvije? Samo se meni ne ide do zg. 

 ako ne ideš, ne moras ni uzimati, ja ću si s njima gorivo otplatiti do ZG-a :D

12 godina
protjeran
offline
[Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO

Kartica ranga gtx 1070 koje na njusci idu od cak 1600kn, lol!

Ova Msi referentnjaca s turbinskim hladnjakom je tesko zlo i nebi je pozelio nitkome, e i ima jedan problem kartica throttla nenormalno na stock vrijednostima, tako kad se ugrije za par minuta gubite jos ekstra 25% perfomansi, pa dobite rang gtx 1060namjenjeno iskljucivo za custom hladenja, rx-icama je voz odavno prosao.lp

 

Intel Core™ i7 Forever
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO
Stjepanj kaže...

Kartica ranga gtx 1070 koje na njusci idu od cak 1600kn, lol!

Ova Msi referentnjaca s turbinskim hladnjakom je tesko zlo i nebi je pozelio nitkome, e i ima jedan problem kartica throttla nenormalno na stock vrijednostima, tako kad se ugrije za par minuta gubite jos ekstra 25% perfomansi, pa dobite rang gtx 1060namjenjeno iskljucivo za custom hladenja, rx-icama je voz odavno prosao.lp

 

 Samo si jednu stvar zaboravio, a to da je cijena takva, jer je kartica nova zapakirana, nekorištena. A ta tvoja 1070 je bez garancije koja je možda i rudarila..

12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO
Pa dobro tko zeli netaknuti nailon nek da 500kn vise, 95% gtxica iz serije 1xxx imaju garanciju pa nije to 5g stara serija...probaj na njuskalu ovdje ti to bas nece proci pogotovo uzevsi u obzir iznimno katastrofalan model koji nudis. Vec ako nisi znao kud ces s novcima ima 100x boljih investicija za zaraditi od te kupnje tih uzasnih 56-stica na akciji.lp
Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 10:21 (Stjepanj).
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO
Stjepanj kaže...
Pa dobro tko zeli netaknuti nailon nek da 500kn vise, 95% gtxica iz serije 1xxx imaju garanciju pa nije to 5g stara serija...probaj na njuskalu ovdje ti to bas nece proci pogotovo uzevsi u obzir iznimno katastrofalan model koji nudis. Vec ako nisi znao kud ces s novcima ima 100x boljih investicija za zaraditi od te kupnje tih uzasnih 56-stica na akciji.lp

 Prosvjetli me

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 10:27 (Rasho).
8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO
Rasho kaže...
Stjepanj kaže...
Pa dobro tko zeli netaknuti nailon nek da 500kn vise, 95% gtxica iz serije 1xxx imaju garanciju pa nije to 5g stara serija...probaj na njuskalu ovdje ti to bas nece proci pogotovo uzevsi u obzir iznimno katastrofalan model koji nudis. Vec ako nisi znao kud ces s novcima ima 100x boljih investicija za zaraditi od te kupnje tih uzasnih 56-stica na akciji.lp

 Prosvjetli me

 bitcoin

13 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO

Previše riskantno

12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO
Rasho kaže...
Stjepanj kaže...
Pa dobro tko zeli netaknuti nailon nek da 500kn vise, 95% gtxica iz serije 1xxx imaju garanciju pa nije to 5g stara serija...probaj na njuskalu ovdje ti to bas nece proci pogotovo uzevsi u obzir iznimno katastrofalan model koji nudis. Vec ako nisi znao kud ces s novcima ima 100x boljih investicija za zaraditi od te kupnje tih uzasnih 56-stica na akciji.lp

 Prosvjetli me

 Kad vec inzistiras, u drugoj temi si se hvalio kako si ih kupio na akciji za 260€, sto ispada 1900+kn, i da ces imati zarade  po komadu 40€, sretno s prodajom jer su kartice teski fail.lp

Intel Core™ i7 Forever
13 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO

Platio sam ju 270€ s shippingom, a to kaj ti imaš nekih problema s tim, nije moj problem. Ne moraš biti svakom loncu poklopac!

12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO
Ja sam samo tu da se netko ne zajebe, poradi katastrofalnog hladenja dobis karticu ranga gtx 1060(gore su navedeni razlozi)😎.uzivaj.lp
Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 12:36 (Stjepanj).
12 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO
Realno, kupovanje grafičke s direktnim ciljem preprodaje je jako loša ideja s obzirom na trenutno stanje tržišta.
13 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO

radim to više iz gušta, nego s ciljem zarade.. ali s prošlim grafama sam po 200€ po komadu bio u plusu, pa zašto da ne?

8 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO

Odlično, pokriti ćeš onda većinu gubitka kada ti nitko ne kupi te vege

Baci neku ponudu za bilo kakav ssd i 8gb ddr4 rama
13 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] MSI Radeon RX Vega 56 8GB, NOVO

Bugovci su opasni igrači,teško ih je zajebat

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice