[Prodaja] Sharkoon T9 Value Red zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 1.875
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] Sharkoon T9 Value Red

Kučište kupljeno rabljeno prije nekih 6 godina i bilo malo izgrebano došlo pa sam ga odlučio ''obući'' u karbonsku foliju onak iz zajebancije a tako je i ostalo. S vremenom na vrh kučišta ugrađen dodatni crveni led Corsair AF120 ventilator, na stražnjoj strani na ispuhu je Arctic Cooling F12 a naprijed 2 tvornička Sharkoon crveni led. Svi USB konektori rade kao i kablovi te utor za slušalice i mikrofon. Na slikama s prednje strane nema ona dva 5,25 poklopca ali spremljeni su, ništa ne fali od dodatne opreme koja je došla s kučištem.

Kučište nije novo ni savršeno i tko to traži nek traži dalje, više je diy tj. moj mali projekt bio. Lako se skine folija s kučišta i prefarba se ali ako se budući vlasnik za to odluči bude mu malo teže jer gornja ploha gdje sam rezao za dodatni ventilator nije savršeno izrezana pa su neke preinake napravljene da bude okruglo ali da se i to srediti tko ima volje i znanja.

 

Preferiram osobnu primopredaju ali mogu poslati poštom na trošak kupca.

Bez zamjena.

 

Cijena: 100 kn

 

Može i u kompletu s ovim fan controllerom, kako izgledaju skupa vidi se na zadnjoj slici.

Za sva dodatna pitanja javite se na PP. Eto, toliko od mene, poz.

 

PRODANO

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2018 12:23 (vrinho).
13 godina
offline
[Prodaja] Sharkoon T9 Value Red

Bump

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 23:00 (vrinho).
13 godina
offline
[Prodaja] Sharkoon T9 Value Red

Bump

13 godina
offline
[Prodaja] Sharkoon T9 Value Red

Bump

13 godina
offline
[Prodaja] Sharkoon T9 Value Red

Bump, 150 kuna.

13 godina
offline
[Prodaja] Sharkoon T9 Value Red

bump

13 godina
offline
[Prodaja] Sharkoon T9 Value Red

Ide za stotku.

13 godina
offline
[Prodaja] Sharkoon T9 Value Red

bump

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice