[Razmjena] Mijenjam Ryzen 2700X

poruka: 7
|
čitano: 1.531
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
[Razmjena] Mijenjam Ryzen 2700X

Mijenjam Ryzen 2700X, maticnu ASUS CrossHair VII Hero WiFi i memoriju 2x8GB G.Skill Trident Z RGB(F4-3200C14D-16GTZR) za jedan od sljedecih procesora-Intel 8700k, 9700k ili 9900k, sa boljom maticnom plocom uz moju nadoplatu. Moje komponente su stare tjedan dana, kupljene u HR i sa vazecom garancijom. Komponente za koje mijenjam mogu biti do mjesec dana starosti, kupljene u HR i sa vazecom garancijom. Samo osobna razmjena Zagreb. Ponude na PP.

12 godina
odjavljen
offline
[Razmjena] Mijenjam Ryzen 2700X

pametno

13 godina
offline
Re: [Razmjena] Mijenjam Ryzen 2700X
Ivča kaže...

Ne kužim zašto ne bi prodao procesor, dobiješ koliko dobiješ i uzmeš neki novi AMD procesor iz treće serije.

Još manje kužim čemu u zamjenu stavljaš odličnu RAM memoriju, memoriju od koje bolju ne možeš kupiti.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2019 12:14 (Valentin17).
14 godina
offline
[Razmjena] Mijenjam Ryzen 2700X

jedino logično ..prodat 2700 za nekih 1200-1300 kn i nadoplatit na ryzen 3600 ili mozda x ? 

12 godina
offline
Re: [Razmjena] Mijenjam Ryzen 2700X
Mjenjat komponente stare tjedan dana za bolje stare do max mjesec dana,kolike su šanse da se ovo dogodi?
Stvarno nekad ostanem paf kad vidim oglase.
AUDIOFIL
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Razmjena] Mijenjam Ryzen 2700X
Ivča kaže...

Mijenjam Ryzen 2700X, maticnu ASUS CrossHair VII Hero WiFi i memoriju 2x8GB G.Skill Trident Z RGB(F4-3200C14D-16GTZR) za jedan od sljedecih procesora-Intel 8700k, 9700k ili 9900k, sa boljom maticnom plocom uz moju nadoplatu. Moje komponente su stare tjedan dana, kupljene u HR i sa vazecom garancijom. Komponente za koje mijenjam mogu biti do mjesec dana starosti, kupljene u HR i sa vazecom garancijom. Samo osobna razmjena Zagreb. Ponude na PP.

 Pa vrati jednostavno te komponente tamo od kud si ih kupio. Imas pravo 14 dana da vratis bez da navedes razlog zasto vracas. Zakon Evropske unije koji veijedi i kod nas. Ne razumijem zasto prodajes komponente koje su tjedan dana stare i gubis cisti novac a mozes ih vratiti u ducan i uzeti novac koliko si platio. Nerazumijem zasto smo mi Hrvati tako glupa nacija, dali nam se ikad bude moglo pomoci, pitanja u koja ja pomalo sumnjam.

14 godina
offline
[Razmjena] Mijenjam Ryzen 2700X

Ako nije kupio onbline na daljinu tj. da mu je došlo doma sa dostavom onda nemože vratiti

Možda je takav slučaj u igri

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice