[Prodaja] Samsung Galaxy S6 Edge 32GB zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.209
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Samsung Galaxy S6 Edge 32GB

Prodajem ili mijenjam Samsung Galaxy S6 Edge 32GB ....vrhunski ocuvan.... oprema se vidi na fotkama.... moguca zamjena za mob veceg ekrana ali najvise bi mi odgovarala zamjena za Xiaomi MI A2 ili A2 lite ili slicno...cesto sam na potezu VT-ZG-VŽ.....slike nisu nest jer su slikane sa krš mobom...

 

cijena 1400kn

12 godina
offline
[Prodaja] Samsung Galaxy S6 Edge 32GB

Čemu tako napucana cijena tho? S7 ide za te novce, čak se i sa garancijom nađe...

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2018 10:40 (maks0806).
13 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Samsung Galaxy S6 Edge 32GB

zato jer sam videl kak izgledaju ti s7 po 1400kn.... i ne pise nigdje da je cijena fixna

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Samsung Galaxy S6 Edge 32GB

Ja sam prodao S7 u 8/10 stanju star oko 2 godine sa punjacem i slusalicama bez garancije za 1400 kn tako da s6 edge ipak ne vrijedi vise od 1100 kn nikako...

 

Btw ima i dobrih s7 za 1500 kn sigurno...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
13 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Samsung Galaxy S6 Edge 32GB

Strašan je bug u zadnje vrijeme...kad netko nešt prodaje ne vrijedi skoro ništa....ali dok ti neki dezurni komentatori oglasa prodaju nekaj....onda vrijedi ko novo zamalo.... onaj komu ne odgovara cijena nek zaobiđe oglas i gotovo.... moja roba...moja cijena.... ako se nece prodat, moj problem....a iz iskustva govorim da svaka roba ima svojeg kupca....netko bas hoce edge model...i hoce jako ocuvan mob...i taj ce ga i uzet.... mob ce i dalje biti na ponudi ali ce tema biti zakljucana jer mi je dosta tih prepucavanja koliko cije sta vrijedi....

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2018 15:39 (Migi86).
13 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Samsung Galaxy S6 Edge 32GB

Evo sam da obavjestim lokalne procjenitelje da je mob prodan na njuskalu za 1400kn....hvala svima na rusenju cijene... pozz

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice