Apk datoteka i program

poruka: 8
|
čitano: 4.197
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Apk datoteka i program

Apk datoteka služi samo za instalaciju programa za Android platformu ili je ona i sam program?Gdje mogu pronaći aplikacije koje su instalirane koristeći neki od explorera?Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apk datoteka i program

System/app i  data/

Svaka aplikacija je apk naziv za android aplikaciju, te svaki android ima apk instaler proces kao i na pc kada pokreneš instalaciju neke .exe isto ima proces instalacije. S tim da kod androida ima više naćina instalanja apk. Kroz apk instaler ako si apk skinuo od nekud ali ne sa google playa ili paste u mapu te oznaćavanje dopuštenja za apk kao rw-r-r.

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 13:04 (Fero).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apk datoteka i program
Fero kaže...

System/app i  data/

Već našao,znači aplikacije ostaju u apk formatu?Ako staru verziju nekadatoteka.apk koja se nalazi u data/app  zamjenim "ručno" novom hoće li napraviti "nadogradnju".Znam da zvuči bezvezno moje pitanje ali mi treba odgovor.Još jednom hvala

12 godina
neaktivan
offline
Apk datoteka i program

Može ali mislim da staru brišeš ali ne i mapu od apk samo pazi na dopuštenja. Ali zašto bi je tako mijenjao. Mislim da Titanium može update ugraditi u apk. Probaj nisam to radio.

Poželjno je stisnuti HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apk datoteka i program
Fero kaže...

Može ali mislim da staru brišeš ali ne i mapu od apk samo pazi na dopuštenja. Ali zašto bi je tako mijenjao. Mislim da Titanium može update ugraditi u apk. Probaj nisam to radio.

Zapravo radim aplikaciju koja treba nadogradnju sa privatnog web servera ne sa google play i slično jer je riječ o komercijalnoj aplikaciji.(HTML,JAVASCRIPT,PHONEGAP).Tražim "najjednostavniji" način nadogradnje...U svakom slučaju puno si mi pomogao a ako imaš prijedloga unaprijed ti hvala.

12 godina
neaktivan
offline
Apk datoteka i program

Xda developer forum je mjesto gdje ćeš naći odgovor za svoj projekt. Jer se ne radi o Google play protokolu tako da nisam baš u developerskim vodama. Trebaš nekoga tko zna i može ti pomoći , ono moje je osobno korisničko znanje, a sve ostalo mi je dosta strano.

Poželjno je stisnuti HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apk datoteka i program

Rootaj telefon, ubaci novi apk i probaj da li radi. Možeš to čak i na emulatoru. Trebalo bi raditi.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apk datoteka i program
dado2202 kaže...

Rootaj telefon, ubaci novi apk i probaj da li radi. Možeš to čak i na emulatoru. Trebalo bi raditi.

Hm..u pitanju je tablet ali ne bitno i rootan je.U tom slučaju kad to napravim ne vidim izmjene na "novoj" verziji.Probat cu još malo danas.Hvala

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice