[ROM]-Sense+htcDesire

poruka: 3
|
čitano: 1.174
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
[ROM]-Sense+htcDesire

Radim na vlastitopm Android ROMu,prva javna verzija je gotova,naravno jos dolazi.Rom se zove Sense+ i baziran je na Androidu 2.3.4(Gingerbread).Donosi modificirano sense sucelje(ICS style,dio preuzet od coolexe a).Ocisceno je od svih nepotrebnih aplikacija,ostavljene samo osnovne.Promjenjeni su wallpaperi(veoma lijepa kolekcija).Beats Audio je predinstaliran(zna bit bugovit!)(Beats Audio na sve android uredaje je donio Rocko Dev).Puno vise detalja ce biti u temi na xda forumu.Mozete ga skinuti na butterflycommunity.co.cc.Zelim cuti vase savjete sto dodati,mozda jos nesto oduzeti.Zasada stabilna vezija je 0.188,cvrsto preporucam da nju skinete.

Ono sto ce se promjeniti u verziji 0.19 je sljedece:

 

  • Zamjena 3g hotspota sa ClockworkMod Tetherom,
  • izbacivanje default aplikacije za snimanje glasa,
  • rjesavanje beats audio problema
  • rjesavanje problema sa lokacijom pri postavljanju.

 

 

XDA Tema(link)

RazorNapster
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2012 19:37 (Barnie).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: [ROM]-Sense+htcDesire
Jesi stavio na XDA? Ako nisi, stavi, tamo ces dobiti vise pozornosti iako ovdje ima puno Androidasa.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
neaktivan
offline
[ROM]-Sense+htcDesire

Čim sredim stanje sa svojim Desireom (moram S-OFFat) ću ga isprobati, izgleda obećavajuće {#}

 

Podržavam te u tome, razmišljao sam i ja o izradi ROM-a, ali nisam imao vremena pa sam odustao od toga (a kolega s kojim sam trebao radit je kupio iPhone ).

Tako da sam samo portao MIUI v4 za Desire, za osobnu upotrebu.

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice