[Procjena] Procjena fx, 6870, vodeno

poruka: 13
|
čitano: 2.344
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Procjena fx, 6870, vodeno

pozz zanima me koliko bi mogao dobiti za komp

proc: fx 6100 @4,2 ghz tray
mbo:GA-990FXA-UD3 gara 
ram:4gb 2x2 kingston hyperX 1866 gara 
gpu:gigabyte 6870OC windforce gara 
psu: corsair cx600 v2.1 gara
hdd:wd caviar 160gb

kuciste:big tower chiftec
hlađenje: thermaltake vodeno uzeo jucer s njuske eo slike od tamo vodenog kad sve slozim bacim sliju 

Pranja.
13 godina
offline
[Procjena] Procjena fx, 6870, vodeno

Ravno 3K Kn, i ni lipe više.

Asus P4P800-X//Celeron 1.800MHz Willamette/Gigabyte R9250//WD400JB//WD400BB//512MB PCI3200 Kingmax//512MB PCI3200 Kingmax//256MB PCI2700 Apacer//Codegen 400W//EverPower CX-2359...
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Procjena fx, 6870, vodeno

HAHA ja kontano bar 3500

Pranja.
12 godina
protjeran
offline
[Procjena] Procjena fx, 6870, vodeno

moglo bi to i koju kunu vise od 3 soma - grafa i proc  su jos dosta aktualni

PR0MATRAC
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Procjena fx, 6870, vodeno

edit stavio novo vodeno radiator 360mm eo koja slika, koliko bi sad vrijedilo, samo jos moram nadokupit ventove

pumpa p400 

Pranja.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2013 0:45 (pranja_dakovo).
12 godina
offline
[Procjena] Procjena fx, 6870, vodeno

Zar nitko nema pošten foto-aparat??

AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: [Procjena] Procjena fx, 6870, vodeno
zato što im nije potreban. ja recimo neću nikad dati više od 400kn za fotoaparat.
mobitel mi je više nego dovoljan
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
Re: [Procjena] Procjena fx, 6870, vodeno
bio ti je dsc 620 za 450kn u bitechnique
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Procjena fx, 6870, vodeno
rooswelt1991 kaže...
zato što im nije potreban. ja recimo neću nikad dati više od 400kn za fotoaparat.
mobitel mi je više nego dovoljan

Svaka čast{#}

 

Edit:

Ja bih još dodo daj prodavaču 500kn pa će imat pošteni fotoaparat!

12 godina
offline
[Procjena] Procjena fx, 6870, vodeno

Ispričavam se na OT ali stvarno ne kužim kako ne volite lijepu fotografiju,zar nije lipo vidit dobar komad hardwera u punom sjaju!!

Pogotovo kad netko nešto prodaje ili želi podjelit svoju sreću s drugima,meni je osobno uvjek lijepo vidit kad netko pazi na svoj hardwer i još to pokaže s normalnim foto-aparatom,a ne kroz zamagljeno staklo mobitela!!

Da se razumimo,ne tražim ja profi slike slr,dslr aparatom (naravno nisam ni protiv,dapače ako netko ima volje:))),ali svi u kući imamo običan fotoaparat koji puno bolju sliku daje od mobitela!(ruku na srce neki noviji mobiteli izvrsnu sliku imaju).

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2013 17:48 (volegradele).
15 godina
offline
Re: [Procjena] Procjena fx, 6870, vodeno
volegradele kaže...

Ispričavam se na OT ali stvarno ne kužim kako ne volite lijepu fotografiju,zar nije lipo vidit dobar komad hardwera u punom sjaju!!

Pogotovo kad netko nešto prodaje ili želi podjelit svoju sreću s drugima,meni je osobno uvjek lijepo vidit kad netko pazi na svoj hardwer i još to pokaže s normalnim foto-aparatom,a ne kroz zamagljeno staklo mobitela!!

Da se razumimo,ne tražim ja profi slike slr,dslr aparatom (naravno nisam ni protiv,dapače ako netko ima volje:))),ali svi u kući imamo običan fotoaparat koji puno bolju sliku daje od mobitela!(ruku na srce neki noviji mobiteli izvrsnu sliku imaju).

Kako tko, recimo ja bi osobno radije dao 500kn na ssd nego da ostanem na mehanici i fotoaparatu...

Moja je dobra volja ako nešto slikam, ništa više od toga, ako ti se ne sviđa preskoči i bok {#}

 

ALI, istina da je ovo očajno slikano, mogao je bar neko svjetlo staviti, da nije ovako mračno, međutim, daleko od toga da ga zato treba napadati...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
[Procjena] Procjena fx, 6870, vodeno

Ma mogao je to i mobom bolje slikati, samo je trebalo upaliti svijetlo. Ovako u mraku normalno da nece ispasti dobro pogotovo ako mob nema ili led ili flash. Ja sam slikao sa galaxy mini2 i slike su ok dok su na svijetlu. a u mraku su nikakve bas zbog nedostatka led ili flasha

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Procjena fx, 6870, vodeno

eo stavit cu sutra za vas mimozice ljepse slike

Pranja.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice