[Procjena] Procjena pod moj pc zaključana tema

poruka: 17
|
čitano: 1.059
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Procjena] Procjena pod moj pc

Moze procjena pod moj pc bez periferije i sa periferijom?

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2013 23:14 (gamer34).
11 godina
protjeran
offline
[Procjena] Procjena pod moj pc

oko 3000 kn, uz pretpostavku da sve ima garanciju... periferiju nisi naveo... tu je samo neki mobitel...

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2013 13:49 (krvnik).
16 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Procjena pod moj pc

Ovih 3000Kn je  podcijenjeno, može dobiti više bez frke. U točnu procjenu ne bi ulazio

Core2Duo
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2013 14:22 (dubravkol).
12 godina
protjeran
online
Re: [Procjena] Procjena pod moj pc

Mozes slobodno trazit 3.5-4000 tisuce jer se to dobije bez problema...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2013 20:08 (Tomo53nja).
12 godina
protjeran
offline
[Procjena] Procjena pod moj pc

takav pc se složi novi za 5500 kn u adm-u...

 

sad ovisi kolika je starost komponenti...

 

procjena je ovakva: novi - 20 posto čim je izašo iz dućana i raspakiran, znači vrijedi 4400 kn samo zato što je skinuo celofan...

 

al ako je sve staro 2 godine zna se da vrijedi 50 posto novog...

 

3000 kn je ok procjena...

12 godina
protjeran
online
Re: [Procjena] Procjena pod moj pc
blacxy kaže...

takav pc se složi novi za 5500 kn u adm-u...

 

sad ovisi kolika je starost komponenti...

 

procjena je ovakva: novi - 20 posto čim je izašo iz dućana i raspakiran, znači vrijedi 4400 kn samo zato što je skinuo celofan...

 

al ako je sve staro 2 godine zna se da vrijedi 50 posto novog...

 

3000 kn je ok procjena...

I onda ja pretjerujem i smanjujem cijene tu na forumu,jako smijesno...{#}

 

3.5 tisuce je dobra cijena,3000 kn je po meni malo jedino ako je sve to staro preko 2 godine onda da inace nema sanse da bi ga ja dao za 3000 kn...{#}

 

btw hvala na td dobri ste...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2013 17:36 (Tomo53nja).
13 godina
offline
Re: [Procjena] Procjena pod moj pc
Kakve su vam ovo gluposti sa 20% cim izade iz trgovine, da das nesto za tolko moras stvarno bit budala. Uglavnom ovdjr moze lock, ako cu prodavat, necu na forumu
14 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Procjena pod moj pc

Proc-1200kn

maticna-500kn

ram-200kn

grafa-1000kn

hdd 400kn

napajanje 250-300kn

kuciste 300kn

hladnjak 200kn

 

ukupno4100

s popustom3900kn

nabrzinu izracunato

D.P.
12 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Procjena pod moj pc
gamer34 kaže...
Kakve su vam ovo gluposti sa 20% cim izade iz trgovine, da das nesto za tolko moras stvarno bit budala. Uglavnom ovdjr moze lock, ako cu prodavat, necu na forumu

lockaj ti koliko hoćeš ali ja sam prodao 6 mjeseci star quad core pc sa garancijom... amd x4 631, vtx 4850, napajanje 600w, 4gb ddr3, matična neka neznam koja za 1200 kn tu na forumu... a platio sam ga 3200 kn... a ti uopće nisi naveo starost svog pc-a niti dal je prisutna garancija... 

12 godina
protjeran
offline
[Procjena] Procjena pod moj pc

između 3500 i 4000 kn - ovisno o garancijama i starosti

PR0MATRAC
12 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Procjena pod moj pc

Fuj kolko strvinara. 3K, 3,5K - dajte molim vas {#}

 

Ako svaka komponenta ima garanciju realna vrijednost cijelog kompa je 4,3-4,5K i savjet je da se ne prodaje ak nije sila za lovom.

 

500 kn za Z68 EXTREME4 ??? Kolko bi onda procijenili neku H61 ploču, 50 kn možda ili je i to previše?

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Procjena pod moj pc
zober kaže...

Fuj kolko strvinara. 3K, 3,5K - dajte molim vas {#}

 

Ako svaka komponenta ima garanciju realna vrijednost cijelog kompa je 4,3-4,5K i savjet je da se ne prodaje ak nije sila za lovom.

 

500 kn za Z68 EXTREME4 ??? Kolko bi onda procijenili neku H61 ploču, 50 kn možda ili je i to previše?

 

 

 

760kn je nova sad sve zavisi kolika je garancija dali je uopce i ima,ali sve ostalo si upravu

Edit: Gledao krive cijene to je za ex 3 , znaci maticna vrjedi oko 800kn

D.P.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2013 20:16 (MaD-PRO).
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Procjena pod moj pc

760 kn sigurno nije nova - po 760 kn se kreću Z68 EXTREME3 iz Ezy-a koje su RMA, a 912 kn je Z68 EXTREME4 GEN3 koja je također RMA.

 

 

13 godina
offline
Re: [Procjena] Procjena pod moj pc
blacxy kaže...
gamer34 kaže...
Kakve su vam ovo gluposti sa 20% cim izade iz trgovine, da das nesto za tolko moras stvarno bit budala. Uglavnom ovdjr moze lock, ako cu prodavat, necu na forumu

lockaj ti koliko hoćeš ali ja sam prodao 6 mjeseci star quad core pc sa garancijom... amd x4 631, vtx 4850, napajanje 600w, 4gb ddr3, matična neka neznam koja za 1200 kn tu na forumu... a platio sam ga 3200 kn... a ti uopće nisi naveo starost svog pc-a niti dal je prisutna garancija... 

 

Drago mi je zbog tebe, spusio si. lock

12 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Procjena pod moj pc
gamer34 kaže...
blacxy kaže...
gamer34 kaže...
Kakve su vam ovo gluposti sa 20% cim izade iz trgovine, da das nesto za tolko moras stvarno bit budala. Uglavnom ovdjr moze lock, ako cu prodavat, necu na forumu

lockaj ti koliko hoćeš ali ja sam prodao 6 mjeseci star quad core pc sa garancijom... amd x4 631, vtx 4850, napajanje 600w, 4gb ddr3, matična neka neznam koja za 1200 kn tu na forumu... a platio sam ga 3200 kn... a ti uopće nisi naveo starost svog pc-a niti dal je prisutna garancija... 

 

Drago mi je zbog tebe, spusio si. lock

ajd napokon navedi kolika je starost komponenti i dal imaš garanciju...

13 godina
offline
Re: [Procjena] Procjena pod moj pc
blacxy kaže...
gamer34 kaže...
blacxy kaže...
gamer34 kaže...
Kakve su vam ovo gluposti sa 20% cim izade iz trgovine, da das nesto za tolko moras stvarno bit budala. Uglavnom ovdjr moze lock, ako cu prodavat, necu na forumu

lockaj ti koliko hoćeš ali ja sam prodao 6 mjeseci star quad core pc sa garancijom... amd x4 631, vtx 4850, napajanje 600w, 4gb ddr3, matična neka neznam koja za 1200 kn tu na forumu... a platio sam ga 3200 kn... a ti uopće nisi naveo starost svog pc-a niti dal je prisutna garancija... 

 

Drago mi je zbog tebe, spusio si. lock

ajd napokon navedi kolika je starost komponenti i dal imaš garanciju...

 

Komponente kupljene u adm-u oko 7mj 2011, i garancija tece odtad. Al nisu potrebne vise procjene ne mislim ovdje prodavat.

12 godina
protjeran
offline
[Procjena] Procjena pod moj pc

Sorry ali tu si vec skoro dvije godine, znas kako ovdje ide procjenjivanje. Jedan ili dva dadu realnu procjenu, njih par preprodavaca pokusava cjenu srusiti i to je to. Trazio si procjenu i sad kad si ju dobio dizes nos i glumatas uvrijedjenu djevu?


Ako ti smatras da je nesto premalo za komp koji prodajes onda ti slobodno to procjeni sam, stavi oglas gdje god hoces i samo vrijeme i interes kupaca ce pokazati jesi li stavio previsoku cjenu ili nisi.


I problem rijesen.


 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice