Procjenu molim.

poruka: 6
|
čitano: 825
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Procjena za prodaju

Pozdrav svima, longtime lurker napkon odlučio napraviti prvi post... Molim Vas za pomoć pri procjeni računala (u pitanju je prodaja)

 

matična ploča - ASUS Z97K
procesor - I5 4690 na 3,8 (+aftermarket cpu cooler katana 4)
grafička - Nvidia 1060, 6GB
ram- 16gb 1866 mhz DDR3 ( 2 x 8gb)
120gb SSD
2TB hdd (7200rpm)
napajanje corsair cx750
cd/dvd rw optički uređaj

 

hvala unaprijed.

 

6 godina
protjeran
offline
Procjenu molim.

ja bih rekao oko 3500kn, no vjerojatno bi dobio i vise od 4tkn ako bi islo po djelovima...

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 0:04 (Gorstak79).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Procjenu molim.
Gorstak79 kaže...

ja bih rekao oko 3500kn, no vjerojatno bi dobio i vise od 4tkn ako bi islo po djelovima...

 Wat? Pa u ducanu da sad slaze ispadne toliko 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Procjenu molim.
Kolacic kaže...
Gorstak79 kaže...

ja bih rekao oko 3500kn, no vjerojatno bi dobio i vise od 4tkn ako bi islo po djelovima...

 Wat? Pa u ducanu da sad slaze ispadne toliko 

 Razumijem što želiš reći za pad cijena, ali svaka ti čast ako takav možeš "složit u dućanu" za 3500 ako pogledaš koliko košta gtx1060 6gb i samo cijene 750 corsair napajanja (dakle ti si rekao novog ne ja) dolaziš na 3000kn ( cijene uzete sa nabava net)  i svih ostali stvari (mbo, cpu, ssd, hdd, ram ) malo po malo skupi se toga, teško procijenjivo jer su ipak nešto starije komponente (npr navedeni i5 4690 jedino za naručit preko amazona ili kupovat rabljeni recimo na njuškalu najjeftiniji je 1000kn (naravno da ne smatram da su to realne i legitimne cijene)

 

Nadalje, ne bi želio da te zavara mali broj mojih postova pa da misliš da pričaš sa neznalicom ili balavcem,  ali ovo sam postao ponajviše radi znatiželje i diskusije, dakako da ne smatram da mogu dobiti 6000kn ili neke basnoslovne cifre (prodajem golfa 4 za 5000€ ), mislim da je gospodin iznad tebe lijepo komentirao i ja sam isto računao između nekih 4000 / 4500kn ponajviše zbog stanja na tržištu, jer na kraju krajeva tržište diktira cijena ma koliko (ne)realne bile. Ako netko prodaje i3 sa gtx1050 i traži za to 4000 kn zato što ima gaming naljepnicu naravno da ja neću ovakvo računalo davat za 3500.

 

Oprosti što post razdužio, još jednom hvala na komentaru zaista ne zamjeram, ali novog u dućanu za 3500 kn zaista sumnjam da možeš složit.

 

pozdrav.

 

 

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Procjenu molim.

Da ne bude da si bezveze pisao. 

Nisam ni isao gledati postova broj.

Polovno je polovno,ja uzmem nekad nesto sto toliko ne vrijedi jbg,ali neki precjenjuju. To je bilo odokativno. Naravno mozes to prodati i za 7 tisuca samo da se uhvati netko. 

Al se danas lijepe za mene. Iiii "nestasica intela" mi osobno pri procjeni ne igra ulogu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 20:48 (Kolacic).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Procjenu molim.
Kolacic kaže...

Da ne bude da si bezveze pisao. 

Nisam ni isao gledati postova broj.

Polovno je polovno,ja uzmem nekad nesto sto toliko ne vrijedi jbg,ali neki precjenjuju. To je bilo odokativno. Naravno mozes to prodati i za 7 tisuca samo da se uhvati netko. 

Al se danas lijepe za mene. Iiii "nestasica intela" mi osobno pri procjeni ne igra ulogu.

 Apsolutno se slažem s tobom, polovno je polovno - osobno nikad ne bi kupio rabljeni PC oko tih stvari sam picajzla, ali sam te samo citirao na ovo što si napisao za "iz dućana".

 

nikakvih 7, smatram da je i 5 puno. a što se tiče intela i nestašice, to bi prije rekao da se odnosi na coffee lake i 8700 seriju i na manje stare procove, a ne na 4690.

 

"Al se danas lijepe za mene" hahah dobro si me nasmijao.

 

u svakom slučaju hvala na komentaru

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice