Nikako ne mogu naći posao izdvojena tema

poruka: 996
|
čitano: 548.421
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
Praedator kaže...

bika.hr i studentski poslovi. Puno ljudi tamo traze radnike jer studenti pristaju na mizernu zaradu (citaj: milostinju), mozda ti nesto upali, sretno.

Hehe, pričaj mi. DOk sam bio student bilo je teško dobit neki normalan posao, radiš sve što ti nude. Sad kad sam završio, mrzim studente, zato jer pokupe sve poslove. Par pokušaja da se uguram negdje bar da kutije neke bacam negdje je završilo, ne hvala, uzet ćemo studente, zato sad mrzim jer nisam još faks razvukao, budala :)

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao

jos uvijek stignes nesto drugo upisati :D

13 godina
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
goodforme kaže...

jos uvijek stignes nesto drugo upisati :D

Potrošiti 3 godine, hrpu para i živaca, ne hvala :)

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
14 godina
offline
Nikako ne mogu naći posao

Pozdrav svima,

 

18.06. imam obranu završnog rada, te ću time završiti srednjoškolsko obrazovanje.

Namjeravam dalje ići na fakultet... itd itd da ne duljim puno

 

Zanimanje: Tehničar za Računalstvo

 

Zanima me neki posao koji bi radio mjesec dana, znači primam bilo kakav posao (osim konobara i kuhanja) heh.

Može u struci, a može i fizički posao. Jedino bi jedan dio dana trebao biti slobodan zbog Autoškole..

 

 

Ako netko zna, molim neka javi na PM.

(Također i frend isto traži neki posao, pa ako je neki timski posao, jako smo složni, brzi...) :)

 

Hvala!

 

Zaboravih napomenut:

SAMO ZAGREB

WithSkill
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 23:13 (WithSkill).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nikako ne mogu naći posao

Ima ko ideju di predat molbu na području Rijeke i okolice, serviser za računala ?

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nikako ne mogu naći posao

i mene to zanima

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
Bulldozer kaže...

Ima ko ideju di predat molbu na području Rijeke i okolice, serviser za računala ?

Pa izguglaj računalne servise u rijeci i od vrata do vrata idi.

sretno!

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
fila2208 kaže...
Bulldozer kaže...

Ima ko ideju di predat molbu na području Rijeke i okolice, serviser za računala ?

Pa izguglaj računalne servise u rijeci i od vrata do vrata idi.

sretno!

pametna ideja... :)

12 godina
neaktivan
offline
Nikako ne mogu naći posao

Trazim posao u Poreču ili Rijeci, trgovac sam al završavam 4ti stupanj komercijalist. Nemam mogučnosti bit izbirljiv! Pozdrav svima!

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nikako ne mogu naći posao

cizajuci postove ovog sto je otvorio temu, pa ja bi ga volio zaposliti i dati mu 4000 samo da mu mogu dat otkaz :)

koji lik.

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nikako ne mogu naći posao

http://www.linkedin.com/today/post/article/20140102105928-7668018-boss-labels-employee-under-achiever-for-this?trk=tod-home-art-list-large_0

 

citam ovo jer me pogadja direktno pa me zanima vase misljenje. vecina savjeta ovdje je tipa potrudi se, radi bilo sta, dokazi se, itd. sta za vas znaci biti proaktivan ? evo par primjera koji mi prvi padaju napamet :

 

1. proaktivan sam da bi me boss tapsao po ramenu, ja sam dobar peso, masem repom od zadovoljstva

2. proaktivan sam e upravo zato da ne bi naebo ko ovaj ovdje, dakle samo suti stari, ne talasaj, vici da radis da se ubijas od posla, pazi da ne ispadas iz nekog tempa koji drzi grupa jer ces naebat. stav mirno, pogled u pod, glava u supku, cijem god vec

3. proaktivan sam jer se dokazujem kroz rad, to je ono sto me cini kao covjeka, svejedno cak i ako manje zaradim, upravo kroz rad dokazujem da ne vrijedim manje a placa, a sta se moze, teska su vremena. Bice bolje ! (kako kome....), i ovih 6 cireva na zelucu pa nemere ni to vjecno trajat ebemu, a i odakle mi, mora da su geni !

4. proaktivan sam jer trazim svoje mjesto na korporativnoj ljestvici i koristim svaku priliku da pokazem da sam sposobniji od svojih suradnika, zapravo zabadam im noz u ledja debilima kao mi sve nesto radimo zaaaaajedno a ovamo ko te ebe majmune ja sam na kavi sa bossom i ja sam bitan cimbenik a ti ces ubrzo pod mene a tako i treba kad si glup. Sebicni sroljo sa osmjehom od uva do uva i zubima hijene. Proaktivan dakako. Nesto kao oni bio-aktiv jogurti da se lakse kenja.

5. proaktivan sam da bi se izvuko iz ove usrane drzave, nabubat za par certifikata i otic negdje na dnevnice, suzu pustat jer eto ne ide se vise na kave i pive po kvartu ali jebiga, bec, london, minhen, stockholm, you name it, znas ima i tamo i kave i pive...i jos mnoooogo lipih stvari. dakle slicna prica kao sa ovim jadnikom pod 4. samo nesto sitno lukaviji pristup, za ajmo rec urbanu gospodu koja je u rukama drzala i poneku knjigu a ne samo kramp i voltmetar, njezne rucice se ne zele habati po balkanu, ne moram ja u merdzi proc kroz selo dovoljno je da stoka zamislja kako mi je dobro sad ....... negdje! a dnevnice iduuuuuu ih !!!

6. proaktivan sam jer imam kredit od 100000 necega i stari auto za koji moram potplatit ebenog majstora da ga uopce ide probat zakrpit a kamoli one lopine pri registraciji, zena mi trudna do zuba a mi u 30 kvadrata, potkrovlja ili podruma, od mema i vlage imam nesto na plucima a i bubrezi mi stekaju po malo, na kladi me ne ide ali ice to skonto sam ja shemu, kum mi je u policiji imam sigurnu dojavu, zapravo proaktivan sam na jeziku ali sve cinim da ostanem tu gdje jesam i da se jos bolje u kopam

7. proaktivan sam jer sam mali drkadzija koji voli da isprobava nove stvari i neki dan sam instaliro neki opskurni linux na usb i demonstrirao svima u firmi kako je to kul i sad sam direktor svemira za linux, kad ne radi printer odma mene zovu jer ako necu ja to poslozit a ko ce onda ? da nece ona mala sto je zavrsila agronomiju i sad kuva kavu i prevodi ugovore sa svahilija na shakespearean englizh ili mozda lozac ivo koji przi dvd sa najnovijim patchevima, 200 patcheva - 200 dvda nema zaebancije ? sef me zvao jer nije imo signala na mobitelu ej !! mene !! pa sam mu posudio svoj dok ne nadje punjac....pri tom ne mislim da su ljudi koji rade sa linuxom drkadzije, mislim na 14-ogodisnjake bez svijesti kojima je zivot playstation.

8. proaktivan jer vjerujem da ce me isus nagradit sa 72 djevice kod sljedece reinkarnacije. ili kako vec ide ta prica. also - kazi 8.......

 

 

izvinjavam se zbog kolicine zuci, zapravo ovaj link gore je tipicni genericki tekst od wannabe flundri sa zavrsenom vecernjom skolom za pisanje konciznih recenica. attention whore of sort ako hocete. malo sam se brecnuo jer mrzim glupane ali ko su i sta su glupani ? zar to nije subjektivno ? ali s obzirom na tesko (umno) stanje OP-a i savjeta koji su ovdje kao sto rekoh mahom isti, idi bolan radi nesto i slicno, dakle sta za vas znaci biti proaktivan ? suma sumarum, koliko ste sebicni i imate li kakve koristi od svega toga ? koliko ste trapavi i koliko cesto sami sebe sebete sa nekom nepromisljenoscu na poslu, ili prilikom trazenja posla ? kako pokazujete / dokazujete da ste proaktivni ?

 

haug

 
4 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Nikako ne mogu naći posao
Pa ko kos danas radi u struci? Decko dragi malo dojdi se ti dogovori sam s sobom kaj mozes i kaj moras, ne cvatu nigdje ruze. Nit u hr nit u njemackoj niti nigdje.. Nakon srednje sam odma poceo radi sa 17 god sam radio za 5000+ kn pa sam konobario, nekad se znalo desit i po 9000, nije mi struka ali sam zivio vrlo lijepo..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
Ma kakvo konobarenje. U splitskom skveru imo i po 13 hiljada, sad na burzi i socijali.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
offline
Nikako ne mogu naći posao

Trenutno brojim preko 14g radnog staža,prvi posao mi je bio u praoni auta,potom bauštel te 5g rada u pizzeriji kao dostavljač pizze,potom konobar te na kraju nabava!!Zarađivao sam sve skupa oko 5-6Kkn misećno i nije me bilo sram,al znam neke kojih je bilo sram pitat starce 100 kn za vanka,dok sam ja uživao u provodima ,da ne govorim da je gorivo onda koštalo 4.50kn!!!Danas imam od firme auto,mobitel i nelošu plaću i naravno uvjek težim boljem,ali oprezno!!

Bilo koji posao je bolji od nezaposlenosti zato zasukat rukave i ne sramit se ničeg!!

AUDIOFIL
Moj PC  
5 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
hipshizik kaže...
(...)

 

Suze su mi tekle od smijeha dok sam čito ovo o proaktivnosti, sejvam post na komp, svaka čast :D

11 godina
offline
Nikako ne mogu naći posao

Ni moja mama nemože nikako naći posao stalno je odbijaju zbog godina(49) a ima puno radnog staža

 

šta preporućujete da napravi

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
hrčak kaže...

Ni moja mama nemože nikako naći posao stalno je odbijaju zbog godina(49) a ima puno radnog staža

 

šta preporućujete da napravi

Nek se odseli iz ove jadne države...

11 godina
offline
Nikako ne mogu naći posao

Kak da se odseli kad još ima mlađe dijete(13 godina) i mene (17) a starija sestra se udala i tata mi radi tu u Zagrebu

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
hrčak kaže...

Kak da se odseli kad još ima mlađe dijete(13 godina) i mene (17) a starija sestra se udala i tata mi radi tu u Zagrebu

Ma selite se svi, ovdje posla nećete imati ako nemate debelu političku vezu... Zemlja katastrofe...

 

Ili možda da pokrenete kakav biznis... Eto neki dan baš čitao da je jedan čovjek još uz svoj posao kupio onaj štand za kokice i to prodavao po raznim manifestacijama i po gradu i da je poprilično zaradio od toga...

 

Kokice, palačinke, šećerna vuna... To kao ludo ide, pogotovo ak je na nekakvom trgu u ZG recimo...

 

Al u ovoj državi je isto pokrenuti biznis žešća zahebancija, pa nije ni čudo da nitko ne želi ulagati.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2014 11:47 (lllnuclearlll).
11 godina
offline
Nikako ne mogu naći posao

Za maloljetnike preko ljeta kako ide procedura za to

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nikako ne mogu naći posao

Neznam gdje da drugdje ovo stavim, dakle frendovi traže web dizajnera, više na linku:

 

http://inchoo.hr/zaposljavamo-web-designera/

 

Et,pa ak nekoga zanima... Firma se nalazi u Požegi.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
lllnuclearlll kaže...
hrčak kaže...

Kak da se odseli kad još ima mlađe dijete(13 godina) i mene (17) a starija sestra se udala i tata mi radi tu u Zagrebu

Ma selite se svi, ovdje posla nećete imati ako nemate debelu političku vezu... Zemlja katastrofe...

 

Ili možda da pokrenete kakav biznis... Eto neki dan baš čitao da je jedan čovjek još uz svoj posao kupio onaj štand za kokice i to prodavao po raznim manifestacijama i po gradu i da je poprilično zaradio od toga...

 

Kokice, palačinke, šećerna vuna... To kao ludo ide, pogotovo ak je na nekakvom trgu u ZG recimo...

 

Al u ovoj državi je isto pokrenuti biznis žešća zahebancija, pa nije ni čudo da nitko ne želi ulagati.

 

Stvarno misliš da to ide tako?
Znaš li koje su cifre koje moraš platiti gradu/općini/organizatoru da bi imao štand i prodavao?

DAjte ljudi, pa da je tako lako svi bi bili miljunaši... 

potpis uklonjen, staff
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
kule kaže...

Neznam gdje da drugdje ovo stavim, dakle frendovi traže web dizajnera, više na linku:

 

http://inchoo.hr/zaposljavamo-web-designera/

 

Et,pa ak nekoga zanima... Firma se nalazi u Požegi.

malo si se za***** za lokaciju, Inchoo je smješten u Osijeku i to je jedna od kvalitetnijih firmi tako da puno sreće... :) 

16 godina
neaktivan
offline
Nikako ne mogu naći posao

Evo prilike za radno mjesto, firma iz mostara s oko 100 zaposlenih se otvara u zagrebu i zaposlit ce 20-30 ljudi u razvoju:

 

http://www.posao.hr/poslovi/izraz/nsoft/

https://www.facebook.com/neosoftcompany

Slika iz firme Slika iz firme
celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2014 16:45 (jim).
 
5 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nikako ne mogu naći posao

Svim nezaposlenima preporučam da uzmu sudbinu u svoje ruke.Online posao je posao budućnosti. Svaki dan se mnogi ljudi odlučuju baš za tu opciju,jer nemaju drugog izbora.Istražite malo na internetu šta vam se sve nudi,i odlučite se za ono što vama najviše odgovara. {#}

 
1 7 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
jim kaže...

Evo prilike za radno mjesto, firma iz mostara s oko 100 zaposlenih se otvara u zagrebu i zaposlit ce 20-30 ljudi u razvoju:

 

http://www.posao.hr/poslovi/izraz/nsoft/

https://www.facebook.com/neosoftcompany

daj  ne navodi ljude krivo....

16 godina
neaktivan
offline
Nikako ne mogu naći posao

neznam sta je tebi "krivo" u mojoj poruci, al sve sto sam napisao je tocno.

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nikako ne mogu naći posao

i ja sad gledam racunalni serviser, laptopi,kompovi,popravak,slaganje, i jso naucit mreze instaliravanje,postavljanje pada nesto znam al eto sad gledam da odem negdje,njem,svica,norveska,finska cak mozda da radim ali imam i u SAD obitelj sa tatine strane pada tamo odem na tri mjeseca i pokusam nac posao ionako nas Bosanaca svugdje ima pa ni jezik nije problem, jest da sam 3 razred tehnicar za racunalstvo i 17 god imam, al odma ljeto odradim nakon mature i da idem radit druge mi nema

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
Damir1908 kaže...

i ja sad gledam racunalni serviser, laptopi,kompovi,popravak,slaganje, i jso naucit mreze instaliravanje,postavljanje pada nesto znam al eto sad gledam da odem negdje,njem,svica,norveska,finska cak mozda da radim ali imam i u SAD obitelj sa tatine strane pada tamo odem na tri mjeseca i pokusam nac posao ionako nas Bosanaca svugdje ima pa ni jezik nije problem, jest da sam 3 razred tehnicar za racunalstvo i 17 god imam, al odma ljeto odradim nakon mature i da idem radit druge mi nema

 

Na kojim si ti drogama? Ja tebe ništa ne razumijem, odnosno imam osječaj da pričaš sebi u bradu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
Damir1908 kaže...

i ja sad gledam racunalni serviser, laptopi,kompovi,popravak,slaganje, i jso naucit mreze instaliravanje,postavljanje pada nesto znam al eto sad gledam da odem negdje,njem,svica,norveska,finska cak mozda da radim ali imam i u SAD obitelj sa tatine strane pada tamo odem na tri mjeseca i pokusam nac posao ionako nas Bosanaca svugdje ima pa ni jezik nije problem, jest da sam 3 razred tehnicar za racunalstvo i 17 god imam, al odma ljeto odradim nakon mature i da idem radit druge mi nema

Kakav problem s jezikom u USA? Tamo svi engleski pričaju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice