Nikako ne mogu naći posao izdvojena tema

poruka: 996
|
čitano: 547.220
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
Deutsch kaže...

sto biste savjetovali nekome tko zna 2 strana jezika ( + njemacki malo, ali planiram usavrsiti sada) sa zavrsenom SS hotelijersko turistickog tehnicara?

19 god imam, planiram skupiti neko iskustvo u hotelu na recepciji ili turistickoj agenciji pa otici vani jer znate i sami..., ali me zanima vase misljenje :)

 

 Skupi malo iskustva na recepciji pa sam odluci nakon toga da li bi probao ici van ili ostao ovdje. Ako ti upadne dobar posao nemas razloga ici van.

6 godina
neaktivan
offline
HITNO!!!!ljecnicki

Molim vas pomoc!!! Imam za par dana ljecnicki pregled u mojoj firmi,e pa me zanima koje sve pretrage obavlj asju na ljecnickom!!!

Efco
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: HITNO!!!!ljecnicki

Hm, krvna slika, vid, sluh, malo sluša pluća, test inteligencije, psihološki profil....ovo sve sam napisao kao liječnički koji moraš proći za recimo poslove nošenja oružja.

Pa, ako radiš u uredu, onda to ne bude toliko zahjetvno. Ak' su te zaposlili, onda valjda i računaju na tebe...

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
12 godina
protjeran
offline
Re: HITNO!!!!ljecnicki
Efco kaže...

Molim vas pomoc!!! Imam za par dana ljecnicki pregled u mojoj firmi,e pa me zanima koje sve pretrage obavlj asju na ljecnickom!!!

 Ne moraš se brinuti, nema provjere pravopisa.

12 godina
offline
Re: HITNO!!!!ljecnicki
Efco kaže...

Molim vas pomoc!!! Imam za par dana ljecnicki pregled u mojoj firmi,e pa me zanima koje sve pretrage obavljaju na ljecnickom!!!

 
Krv, mokraca, vid, pluca, ekg, psihotest, mislim da je to to, mozda sam zaboravio nesto. Radio sam ga u 5. mjesecu. 2017.
Meni je trajao dvije godine. Pa sam ga morao "obnoviti".

everyday i'm shuffling...
5 godina
neaktivan
offline
Nikako ne mogu naći posao

TwogNation je kompanija koja ima viziju stvaranja najbolje gejming platforme na svetskom tržištu. Ako ste zainteresovani da se pridružite našem timu, traži se:

Angular Developer

Beograd

Neophodna znanja, iskustvo, veštine:

4+ godine software development iskustva
2+ godine iskustva rada u Angularu
Solidno razumevanje Typescript-a
Upotreba najmanje 5 RxJS operatora i poznavanje razlike između Subject i BehaviorSubject
Solidno poznavanje paterna : Singleton, Module, Decorator...
Profil kandidata:

Timski igrač
Ambiciozan
Željan učenja
Nudimo:

Kompetentnu platu
Okruženje za konstantni napredak
Učestvovanje u kreiranju gejming platforme koja će uzdrmati tržište
Prijatno i profesionalno okruženje
Ako  smatrate da ispunjavate uslove i želite da budete deo našeg tima, pošaljite CV na career@twognation.com

 
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao

Angular Initial release 2.0 / 14 September 2016; 21 months ago[1] 

15 godina
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
Athalansy kaže...

Angular Initial release 2.0 / 14 September 2016; 21 months ago[1] 

 Angular je preko 3 godine u stabilnoj verziji

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao

Ovo gore je direktno sa Wikipedije.
Ako misle i na AngularJS onda preko 7 godina ali čisto sumnjam jer su to dva totalno drugačija frameworka.

15 godina
online
Nikako ne mogu naći posao

Evo, tražimo referenta informatike, screenshot je sa HZZ-a jer copy/paste fora ne radi...

 

Firma je Spin Valis d.d. i mjesto rada je u Požegi.

 

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Nikako ne mogu naći posao
kule kaže...

Evo, tražimo referenta informatike, screenshot je sa HZZ-a jer copy/paste fora ne radi...

 

Firma je Spin Valis d.d. i mjesto rada je u Požegi.

 

 

I opet se traži doktor za transplantaciju jetre za lijepljenje flastera i pisanje recepata.

10 godina
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
kule kaže...

Evo, tražimo referenta informatike, screenshot je sa HZZ-a jer copy/paste fora ne radi...

 

Firma je Spin Valis d.d. i mjesto rada je u Požegi.

 

 

 Fascinantno.. Znači čovjek mora poznavat dobro HW i mreže, frontend i backend programer, korisnička podrška, administracija dokumentacije, mobilni administrator, serviser...itd

Pitaje: koliko ima korisnika IT sustava u firmi ako sve to po vama može jedan čovjek radit?

US server keke013#2101
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
kule kaže...

Evo, tražimo referenta informatike, screenshot je sa HZZ-a jer copy/paste fora ne radi...

 

Firma je Spin Valis d.d. i mjesto rada je u Požegi.

 

 

Tražite vi dežurnu budalu koja će radit za 4500kn, a posla za 5 ljudi. Bokte kakav debilizam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 10:23 (Hacknwack).
15 godina
online
Re: Nikako ne mogu naći posao

Bez frontenda i beckenda... Ima oko 110 korisnika... Nije sve na jednom čovjeku, ima voditelj informatike koji radi implementaciju + još jedan informatičar....

15 godina
online
Re: Nikako ne mogu naći posao
Hacknwack kaže...
kule kaže...

Evo, tražimo referenta informatike, screenshot je sa HZZ-a jer copy/paste fora ne radi...

 

Firma je Spin Valis d.d. i mjesto rada je u Požegi.

 

 

Tražite vi dežurnu budalu koja će radit za 4500kn, a posla za 5 ljudi. Bokte kakav debilizam.

 Ne bih baš rekao.... Mislim da kolege imaju puno višu plaću... a to što se 100 poslova trpa jednoj osobi - kao u većini HR firmi.... 

16 godina
online
Re: Nikako ne mogu naći posao
kule kaže...

Bez frontenda i beckenda... Ima oko 110 korisnika... Nije sve na jednom čovjeku, ima voditelj informatike koji radi implementaciju + još jedan informatičar....

Opis poslova je realno za 3 - 4 čovjeka.

O zahtjevima da ne pričam - do fakulteta (na kraju ekonomski...).

9 godina
neaktivan
offline
Nikako ne mogu naći posao

Kako sam bio pametan. Moram citati svoje komentare i poslusati ih.  

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nikako ne mogu naći posao
Old Iggy kaže...
kule kaže...

Bez frontenda i beckenda... Ima oko 110 korisnika... Nije sve na jednom čovjeku, ima voditelj informatike koji radi implementaciju + još jedan informatičar....

Opis poslova je realno za 3 - 4 čovjeka.

O zahtjevima da ne pričam - do fakulteta (na kraju ekonomski...).

 Da, kolegica koja je stavljala oglas nije ga dobro složila... Što se faksa tiče,da,poslovna informatika ili slično... moraju se razumjeti poslovni procesi... 

5 godina
protjeran
offline
Nikako ne mogu naći posao

Ukratko traži se Katica za sve. Sva sreća pa su u zadnje vrijeme ovakvi oglasi u manjini. Ošli ljudi u Irsku

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Nikako ne mogu naći posao

Ovaj oglas što je postavio Kule je sasvim O.K.

Zašto?

Zato što takva pravila vladaju u svijetu biznisa. Točka.

Ako želite strogu sistematizaciju radnog mjesta, uhljebite se kao parazit, negdje na državne jasle.

 

Pa ćete tako moći biti vozača javnog prijevoza, asistent u marketingu, izdavač obrazaca 2000101, ...itd....

 

U pravom biznisu, ne bu programer čekao da mu nešto testira tester, ako to može napraviti sam, te pritom odgovoriti još na upite nekih klijenata, pisanje dokumentacije...

Kad su firme manje, nema tolike stroge raspodjele dužnosti, nego si kolege moraju međusobno uskakati. Nema druge.

 

To postoji samo kod primitivnih ljudi i lijenih ljudi, da nešto nije njihov posao.

 

Zašto bih gnjavio nekog iz nekog drugoga tima kad mi nešto treba, ako to mogu naparaviti sam? Ili pak ako je kolega u velikome poslu, zašto ne bih preuzeo dio njegovog posla, da njega rasteretim, a sebe naučim nešto novo.

 

Svi bi velike plaće, odmah i sada. A, oni koji zarađuju lijepe novce, nisu to postigli načinom koji se danas vrlo cijeni na Balkanu: laži, kradi i ne radi.

Eh, da i gledaj nogomet.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 3 hvala 0
6 godina
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao

Oglas je okej ako je plaća okej, a u to baš i ne vjerujem

Trust nobody, become the best !
16 godina
online
Re: Nikako ne mogu naći posao
PzKpfw kaže...

Ovaj oglas što je postavio Kule je sasvim O.K.

Zašto?

Zato što takva pravila vladaju u svijetu biznisa. Točka.

Ako želite strogu sistematizaciju radnog mjesta, uhljebite se kao parazit, negdje na državne jasle.

 

Joj daj ne trkeljaj, ovo jedino i može proći na državnim jaslama, ne u pravom biznisu.

Navision, servis mobitela, servera i mreža, briga o backupu? Daj se uozbilji.

To su toliko različite i nepovezane stvari da bi bilo koga ozbiljnog bilo sram to staviti u isti dokument od 1.000 stranica, a kamoli jedan ovako kratak oglas.

U stvarnosti, za firmu od stotinjak ljudi, ovo se ne radi zapošljavanjem ljudi već podugovaranjem podrške. 90% navedenog se ne radi samostalno unutar kuće.

16 godina
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
Onda ti prijatelju kad ti bude trebao kardio kirurg pusti oftalmologa da uradi operaciju.
5 godina
neaktivan
offline
Nikako ne mogu naći posao

A da bugovci dodaju kojeg AKTIVNOG moderatora u ovu i još neke teme pošto se ovi gore navedeni ni ne prijavljuju (ako i da onda je to svake prijestupne), a hrpa gluposti i spama po forumu?!

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
Di ima posla za automaticara s iskustvom u odrzavanju elektricnog postrojenja jeli uopce ima tog posla vani?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
Horatio_Hornblower kaže...
Di ima posla za automaticara s iskustvom u odrzavanju elektricnog postrojenja jeli uopce ima tog posla vani?

 Ima odes na moj posao.hr i nadjes traze veliki broj ljudi za Irsku bruto satnica 22,50€ potrebno znanje minimalno 5 g radnog iskustva 

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 17:39 (dreadmoore).
16 godina
moderator
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
Stobbart kaže...

A da bugovci dodaju kojeg AKTIVNOG moderatora u ovu i još neke teme pošto se ovi gore navedeni ni ne prijavljuju (ako i da onda je to svake prijestupne), a hrpa gluposti i spama po forumu?!

A što je, negdje gori? Frka je i panika?

 

Prijava -> Biti cool (netko će kad-tad reagirati)

...
5 godina
neaktivan
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao

Ako je netko zainteresiran za rad u Njemačkoj (ili je možda već tu "kod tetke" i traži nešto za radit), meni treba pomoćnik. Opis u temi IT posao Njemačka.

May the source be with you.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
Min 5 godina radnog iskustva je problem.... Haha :/ mozda da sam utrosio vrijeme radeci a ne studirajuci gluposti na fakultetu el tehnike sad bi mi bilo bolje... Ovako uvik mi nesto fali ili islustvo ili partijska iskaznica ili neka veza ..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nikako ne mogu naći posao
Telegra(Sv.Nedelja) traži djelatnike.
Zvali susjeda preko Moj posao.Ima 20 god.bez iskustva je i završio je za mehatroničara.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice